Přejít na výpis diskuzí

The Outer Worlds – recenze

23.10.2019 22:33
Pavel Skoták 25 příspěvků

Před dávnými časy, v jedné předaleké galaxii se zrodil nový Fallout. A nebyl to ledajaký Fallout. Pocházel z dílny autorů Knights of the Old Republic II, South Park: The Stick of Truth a Tyranny. Ale všichni jsme byli zrazeni. The Outer Worlds totiž vůbec není nový díl postapokalyptické série od (v...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Mě to celkem bavilo takovej trochu mass efectovskej Fallout ale v komornějším podání... jen škoda že konec přišel docela brzy. Příběh nebyl nic extra ale postavy byli vtipně napsané byt teda ostatně jako v každé hře moc nezáviselo na tom že kam se diskuse odvijela, jo a nebyli tam romance!

Za mě 8/10 sedí jak prdka na hrnec. Obávám se jak rychle dohrál tak rychle i zapomenu.

Pokud by měl tak nějak vypadat reparaát z Falloutu76 tak bych byl pro( Pokud se Bethesda poučí, doufám že ano)

• lito

Obsidian nejlepší západní studio! Hic! 

• Ale 1st person only se jim v tomhle případě moc nepovedlo... :)

• V čem?

Vzhledem k menšímu budgetu je to možná lepší, než mít nějaký third person, který bude vypadat hůř ve Skyrimu.

• TheSuffering

Nevíte někdo, zda padla nějaká zmínka o možnosti modování?

• Lukyz

Co  si pamatuju z nějakýho rozhovoru z jara, tak se vývojáři vyjadřovali, že nepočítají s podporou módů při spuštění a pak se třeba uvidí. 

Osobně bych si moc velký naděje nedělal, protože si nevybavuju hry na UE4, který by byly nějak těžce moddovaný, max. přidání / nahrazení modelů, statů atp. Skyrim se fakt konat nebude.  

• radim.zaty

Hezkypěkně. Zkusím v rámci GP, ale na PC teď nemám moc čas, takže pokud mě to chytne, tak koupím pro Switch, až to vyjde. Těch her ve frontě je strašně moc a když už to skrze herní sucho, začně člověk trošku vyprazdňovat, tak začne vycházet jedna pecka za druhou.

• Corvus

TOHLE musí vyjít 14 dnů před spuštěním Red Dead Redemption 2 na PC. himlhergotdonerveterkrucajselement! A to se nezmiňuji o rozehraném RPG roku - Disco Elysium a VYNIKAJÍCÍM hororu The Beast Inside... žně...

• ja_nic_nevim

The beast inside zaujmul stejně jako moons of madness.... ale to druhé zatím láká víc. 

• walltar

Hnus co? Asi mě teď nikdo venku 14 dní neuvidí a jak výjde RDR2 tak potom taky ne. 😀

• Za těch 25 korun to zkusím, ale nečekám od toho moc, doufal sem ve skvělou příběhovou linku, a to mám podle většiny recenzí smůlu, a ňáké to pewpew je nejspíš taky nic moc. Svět mě zajímá, ale jako to se rovnou můžu dívat na screeny. Ale recenze poslední dobou sou naprosto mimo, takže jediné co to může v tuhle dobu udělat, je překvapit. 

• Corvus

Takhle: nikdy nedávám na recenze. Nikdy. To není nic proti panu Skotákovi, ale dělám si na vše názor sám a je pravda, že často dost odlišný. Už mám holt takové zkušenosti. Osobně to jednoznačně kupuji. RPG je pro mě srdcový žánr, ale ten čas, ten čas! :D

Jinak - JAK ZA 25 KORUN? :-D

• Tak určitě, tyhle recenze je potřeba brát s větší rezervou, nejraději si přečtu recenze na steamu, a je mi jedno jestli je to recenze negativní nebo ne, kolikrát lidem vadí věci které mně vůbec, tak si nejlíp udělám obrázek co od hry čekat, a potom pár recenzentů na YouTube, kteří dělají recenze na hry ktere si kupují sami, a nemusejí se bát že přijdou o zadarmové kopie her které by jim vývojáři přestali posílat po tom když prohlásí že je hra srajda. 

• radim.zaty

Gamepass pro PC, první měsíc je za 1 dolar a hra bude jeho součástí hned zítra.

Ad recenze. Já vždy koukám na to, kdo tu recenzi napsal. Mám určitý okruh autorů, u kterých jsem si časem ověřil, že můj vkus je vcelku podobný, jako jejich a na základě toho jejich recenzím věřím a částečně se jimi řídím. A tady na games je to právě Pavel Skoták a taky Honza Slavík.

• Corvus

Aha, tak to jde zcela mimo mě...

• proc ?

• skaven

asi myslel ten xbox pass

• Soldier-666

Celkem vysoké hodnocení, New Vegas byl poslední Fallout který mě ještě hodně bavil. Že je slabší příběh? Čert to vem, pořád radši vyzkouším tuhle Obsidianí gamesu než něco od Bethesdy 🤮 A měsíc na to Death Stranding od Kojimy - po herním suchu se začíná blýskat na lepší časy.

• Co si budeme povídat, Vegas taky neměl kdovíjak boží příběh.. upřímně si ho ani nevybavuju :D Obvykle to vůbec nebrání zážitku, záleží co člověk zrovna čeká... Ale upřímně, teď hraju Enderal (mod do Skyrim), kde je příběh, VELICE, VELICE silný a VELICE temný, a jsem až rád že si od takhle vážných a emocionálně vyčerpávajících témat odpočinu u něčeho lehčího :D

• To ja si milerad zahraji dalsi The Elder Scrolls, ale Fallout od Bethesdy po zkusenostech se ctyrkou uz radeji ne.

• A ty si jako myslíš že nový TES bude jiný? Dokud si bude Bethesda hrát na vývojáře, bude to stejnej skvost jako Fallout 4 bo 76. Sou zaseklý před 10 rokama, a pokud nenechaj jiná studia dělat hry, jako Doom aj, nemá cenu se těšit. 

• Bude. Bethesda proste neumi hry, kde je primarni boj na dalku. Krom toho naprosto nezvladla RPG system. Uz ve trojce fungoval tak ze triceti procent (az New Vegas ho upravilo tak, ze to davalo smysl) a ctyrka na nej v podstate rezignovala uplne, nahradila ho jen perky. Kdyz jsem se na to koukal, nedokazal jsem najit nic, co by ti umoznilo nejakym zpusobem tvuj charakter profilovat. Ve Skyrimu mas mnoho moznosti jak hrat - magie, boj na dalku, tank, assassin nebo libovolna kombinace techto. Ve F4 nic takoveho neni. Jedine, ze si vezmes perk na zvyseni zraneni s danou tridou zbrani (pistole, automaticke zbrane, semi-auto zbrane nebo pripadne melee) a to je tak asi vse. Roleplaying v moznostech volby a smerovani pribehu ve hre neni vubec, ale to jsem od Bethesdy ani necekal. Byt tady je to jeste zbytecnejsi nez v jakekoli jejich predchozi hre.

TES ma na druhou stranu jeden z neprirozenejsich a imo nejlepsich RPG systemu jake jsou. Verim, ze pokud jim zase nepreskoci v kebulich a nezacnou vse prekopavat, bude dalsi TES dobry.

• Bo bagr neplave, neznamená nebo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit