Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soldier-666

    Celkem vysoké hodnocení, New Vegas byl poslední Fallout který mě ještě hodně bavil. Že je slabší příběh? Čert to vem, pořád radši vyzkouším tuhle Obsidianí gamesu než něco od Bethesdy 🤮 A měsíc na to Death Stranding od Kojimy - po herním suchu se začíná blýskat na lepší časy.

    • Co si budeme povídat, Vegas taky neměl kdovíjak boží příběh.. upřímně si ho ani nevybavuju :D Obvykle to vůbec nebrání zážitku, záleží co člověk zrovna čeká... Ale upřímně, teď hraju Enderal (mod do Skyrim), kde je příběh, VELICE, VELICE silný a VELICE temný, a jsem až rád že si od takhle vážných a emocionálně vyčerpávajících témat odpočinu u něčeho lehčího :D

    • To ja si milerad zahraji dalsi The Elder Scrolls, ale Fallout od Bethesdy po zkusenostech se ctyrkou uz radeji ne.

  • radim.zaty

    Hezkypěkně. Zkusím v rámci GP, ale na PC teď nemám moc čas, takže pokud mě to chytne, tak koupím pro Switch, až to vyjde. Těch her ve frontě je strašně moc a když už to skrze herní sucho, začně člověk trošku vyprazdňovat, tak začne vycházet jedna pecka za druhou.

  • Corvus

    TOHLE musí vyjít 14 dnů před spuštěním Red Dead Redemption 2 na PC. himlhergotdonerveterkrucajselement! A to se nezmiňuji o rozehraném RPG roku - Disco Elysium a VYNIKAJÍCÍM hororu The Beast Inside... žně...

    • walltar

      Hnus co? Asi mě teď nikdo venku 14 dní neuvidí a jak výjde RDR2 tak potom taky ne. 😀

  • Jack1947

    Mě to celkem bavilo takovej trochu mass efectovskej Fallout ale v komornějším podání... jen škoda že konec přišel docela brzy. Příběh nebyl nic extra ale postavy byli vtipně napsané byt teda ostatně jako v každé hře moc nezáviselo na tom že kam se diskuse odvijela, jo a nebyli tam romance!

    Za mě 8/10 sedí jak prdka na hrnec. Obávám se jak rychle dohrál tak rychle i zapomenu.

    Pokud by měl tak nějak vypadat reparaát z Falloutu76 tak bych byl pro( Pokud se Bethesda poučí, doufám že ano)

  • lito

    Obsidian nejlepší západní studio! Hic! 

  • drasta

    Celkem zklamani musim rict. Herni mechaniky z dob krale klacka pro me ve FPS RPG moc nefungujou... 

  • TheSuffering

    Nevíte někdo, zda padla nějaká zmínka o možnosti modování?

    • Lukyz

      Co  si pamatuju z nějakýho rozhovoru z jara, tak se vývojáři vyjadřovali, že nepočítají s podporou módů při spuštění a pak se třeba uvidí. 


      Osobně bych si moc velký naděje nedělal, protože si nevybavuju hry na UE4, který by byly nějak těžce moddovaný, max. přidání / nahrazení modelů, statů atp. Skyrim se fakt konat nebude.  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit