Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo se dostal do nebe?
    Kdo zažil dva různé konce s pádem z plošiny?
    Kdo si užil Confusion ending až do poslední etapy? (Ne, to už jen trollím, to snad ani nešlo, doufám :D )
  • seprah
    měl bych dotaz... vypojili jste někdo ten telefon ze zdi? já jo, po tom jsem byl nucen se vrátit na výběr levých/pravých dveří, ale když chci jít do pravých, tak vypravěč hodí nějakou hlášku a zase se mi to restartuje u výběru, takhle pořád dokolečka... zajímalo by mě, jestli to dělá jen mě, nebo jestli ej to záměr hry... jinak super záležitost, docela jsem se zasmál zatím *4*
    • Dělo se mi to taky, ale nesnažil bych se hledat pravdu, protože autor je opravdu ochotný tě nechat třeba opsat tisícistránkovou knihu přímo ve hře. Takových momentů kdy jsem ho podezíral jestli po mě nechce "tuhle naprostou a marnivou šílenost", je tam víc.

      Jinak je to opravdový výlet do hráčovi duše. Na tom se tady všichni můžeme shodnout ne? :)

      Svým způsobem herní MILNÍK pro zapálené.
      • seprah
        no mě to jen zajímalo, protože tam bylo pár faktorů, který mi nepřišly zrovna jako že by to bylo takhle udělaný "naschvál," např. vypravěče mi loading utnul v půlce nevyřčenýho slova, takže co říkal, jsem vlastně dočetl jen z titulků... ale to je nakonec jedno, chyba nechyba, ještě tam toho je dost k prozkoumávání :-) a pro všechny ty trolly tady, ono je cekem jedno, jestli ta hra je nebo není nezávislá a jestli o ní někdo tvrdí, že je intelektuální... já taky nejsem bůhvíjakej frikulín a neulítávám si na indie scéně (třeba Hotline Miami mě bavilo asi pět minut, čímž netvrdím, že ta hra je nutně špatná, jen mi neseděla), ale tahle hra je vyjímečná především tím, že dává hráči opravdu svobodu.. neexistuje jedna nebo dvě nalajnovaný cesty, každý krok jinam, než minule je nová cesta... jediný omezení je hráčova fantazie. tohle málo která hra dokáže nabídnout na tak malý ploše v takový koncentraci a pokud vám z toho trollení už totálně nevyměknul mozek, i vy byste u toho parádně bavili, stačilo by tomu dát jen malou šanci. howgh.
        • GlaDOS
          Ty dveře jsou tak schválně. Právě že ve The Stanley Parable vůbec svobodu nemáš. Je to jen iluze svobody, ostatně jako v každé hře. Vypravěč je vždy o krok vpřed a právě ten tvůj příklad to ilustruje.
  • Hra pro narocne a recenzuje to Bohonek...uz prva veta je oxymoron. A nie taku je.ovinu nechcem hrat ani keby dostala 1000 z 10
    • Tak to nehraj a příště už radši, takový je.oviny nepiš. *7*
  • Hral sem to este jako hl2 mod a moc sem si to uzil =) Situacni vypraveni "pribehu" a situacni humor v FPS hre kde S vlasne nema co delat=D

    Myslel sem ze Portal 2 je vrchol ale Stanley spolu s Dear Esther sou opravdu klenoty
  • Styx
    Co takhle recenze na WRC 4 FIA World Rally Championship?!
    • Jack1947
      5/10. Vic potreba neni vedet.
      • PravyMonty
        Ooo, tak z toho čísla jsem se mnoho dozvěděl.
        Děkuji ti za to, že jsi mi osvětlil.
        • Jack1947
          Je to Dementni, blbost a s Rallye to nema moc spolecneho, jedine co je pekne ale k nicemu je hezky destrukcni model... to je tak vsechno ale jo precti si Recenzi a nezapomen koupit, pak tu ale nebrec, ze to je na h*vno Predator to uz resil respkt ja snim v Bleskovkach... *3* Osvetu by potrebovali jednou vsichni.
          • Styx
            Proto chci logicky recenzi abych tu pak nebrečel *7* Rád bych ale věděl proč je to dementní ? Nebo se ti to jen nelíbí a hned je to blbost ?
            • Jack1947
              Nemyslis snad ze bys na pc nasel nejakou "Rallye" , nic neni takze na rallye tohle ale kdo by to mohl mit zapotrebi *7*
            • Styx
              gombicek : díky ti . viděl jsem pár videí a nevypadá to úplně hrozivě ale samozřejmě zázrak to tedy také není . Existuje momentálně na trhu něco lepšího ?
            • tak na volante som to sice nehral lebo momentalne nemam. grafika je tam celkom ok, hlavne auta a samotna trat vyzera pomerne dobre, okolie je trosku slabsie ale v tej rychlosti si ho clovek tak moc nevsima. ovladanie je no hm nieje to simulator, je to skor take arkadove, nieco na styl starsich collin mc'rae rally. zase vdaka tomu je to celkom dobre hratelne aj na gamepade. trate su pomerne kratke, vacsina zabere tak 2-3 minuty, cele rallye trva tak do polhodinky. mod kariery je tam spraveny dobre, zacina sa v junior wrc a celkovo to posobi pomerne atmosfericky. ale neda sa od toho cakat nieco ako richard burns rally, od toho to ma daleko. ale na take arkadovejsie zajazdenie to je celkom ok. hlavne si treba nastavit vyssiu obtiaznost ai, a povypinat vseliake assisty ako abs,pribrzdovanie do zakrut a tak. ale odporucam si aj prejst fora na steame, tam nejaky ludia aj pisu ako sa to hra s volantom. takze by som to skor hodnotil na takych 7/10. ked sa nato takto spatne pozriem tak teraz by som asi pockal na nejaku zlavu, potom sa to aj celkom oplati na take viac oddychove zajazdenie, ked clovek nema chut na vyslovene simulator.
            • Styx
              Grafika mě až tak moc netrápí . Spíš ten jízdní model je rozhodující . A co si čekal v rally , vždy to jsou vrchy , okruhy . . . *3* Je tu prosím někdo další , kdo to hrál ? Nejlépe na volantu
            • Jack1947
              Jasny, ja vlastne jsem hral tolik her, Automaticky kazdou odsoudim "pac se mi nelibi". Duvod me nelibost ? Stara grafika, textury nulovy jjizdni model, Okruhy, okruhy... Nuda Rallye zemrelo s Burnsem a Colinem. Tot bohuzel pravda. *9* *13*
      • Styx
        Kde jsi k tomu přišel ?
        • Jack1947
          Ja nevim... treba ze jsem to vyzkousel. *7*
          • Styx
            Vic není potřeba vědět ? To myslíš vážně ? Podle čísla poznám jaká je např.hratelnost či jak tomu mám rozumět . . . Kdybys aspoň vypsal klady a zápory ale takhle vim pořád velký kulový .
  • Iggy
    Také mám problem vysvětlovat lidem o čem to je a recenze ve spoiler tagu je imho nejlepší řešení.

    Jinak teda dneska v Brně, budeme Stanleyho hrát veřejně na promítačce. Dojděte se podívat/zkusit.
  • zase naka intelektualska šmíra
    • není intelektuálská šmíra tak trochu oxymoron? *4*
    • Inquisitor
      Do Michelinky tahat pneumatiky, hajzly intelektuálský!
  • Ronox
    Tohle byla naprostá paráda. Adventure line byla nejvtipnější a celkově to je super počin.
  • Odulin
    Včera před půlnocí jsem to už značně omámený zkusil a paráda. Musel jsem toho ale brzo nechat, protože to moje hyhňání kupodivu manželce nějak nepomáhalo usnout. :) Hodně zajímavý počin!
  • DeDy
    Zajímalo by mě, jak moc dobře musím umět anglicky, abych si hru vychutnal?
    • Iggy
      Pokud rozumíš mluvenému slovu/psanému textu, tak v pohodě. Zábava spočívá v interakci s vypravěčem a ten mluví jednodušše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit