Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Božee, to vás jako furt baví ty trolly krmit?
    • Thorar
      Možná je krmení trollů novej druh trollení?
      • Trollception!
  • http://dbher.cz/k12669 Takhle nějak se to hraje v písemné formě *1* akorát hra je samozřejmě o dost lepší *1*
  • Hlavně se to dá dohrát za 5 minut což je docela výtlem.
    • Horst_Fuchs
      Dohrát? Ono to má i konec?
      Ať jsem dělal cokoliv nakonec se vždycky na různých místech vypravěč rozhodl hru restartovat. Pouze v jednom místě mi hrdina náhle umřel.
    • nekromant33
      Nebo můžeš 4 hodiny mačkat tlačítko aby dítě neshořelo
    • Dá, ale proč bys to dělal, když si to chceš užít?
    • GlaDOS
      Tím, že najdeš nejkratší konec nedohraješ celou hru, když je tam těch konců více než deset.
  • Uzasna hra opravdu! Jen clovek potřebuje trochu nadhledu a duvtipu, aby hru vstrebal.
  • sem se musel ujistit ze neni 1. april
  • michaliuz18
    hru som presiel do 5 minut ak idete ako vam kazu, no urcite to ma aj viac dobrych koncov lebo mimo to som narazil len na zle kde som bud umrel alebo som sa proste musel resetovat:D neviem kolko roznych je moznosti
    jeden z koncov je aj taky ze staci ostat v miestnosti s vasim pc :D zajimava hra
  • jedna z najlepsich hier co som tento rok hral. vdaka bohu za indie scenu. lebo tie AAA ptakoviny sa ozaj neoplati si ani vsimat nie to este hrat (cest vynimkam...ehm R* ehm)
    • Vskutku vdaka, skoda ze len toho casu je malo - a to sa uz 2 roky chystam zacat EVE - ale naco vlastne? A co mam s toho celeho? Minimalne vas to donuti zamysliet - kolega koli tomuto prestal s hranim, .... tipujem ze max do GTA V. :)
  • Ty čísla z LOST jsou 4 8 15 16 23 42 (rejp) ale jinak dobrá recenze na ještě lepší hru :)
    • milos.bohonek
      Sakra, za takový překlep by ze mě Dharma soudruzi neměli radost... Díky.
      • Ghost47
        To už je tomu, kdo zadává čísla, jedno, ne ? Stejně jako se to říká u pyrotechniků - "skvělý na týhle práci je, že když něco zvoráš, nikdo tě za to neseřve" *1*
  • maros.goc
    demo bolo zaujímavé :)
  • Hra mě moc zklamala. Ale u dema jsem se bavil výborně.
    • Hra byla strašná nuda. Opravdu doslova walking simulator. *9*
      • hra nebola pre deti v prvom rade :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit