Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Vlezl jsem do diskuse, protože jsem se vsadil sám se sebou, že se určitě najde někdo, kdo je na hru až moc geniální a prohlásí ji doslova za pseudointelektuální. Vyhrál jsem!
  • Jazykem kvetnatym oplyva, duchem vsak chudy jest.
  • vlastik.plaminek
    Trolla? Ale já to myslím smrtelně vážně. Seš prostě čur*k s IQ velikosti bot a hodně malejma nohama.
  • Ty si to akosi nepochopil , nevadí, ale to sa aj dalo od primitívneho slabučkého trolla očakávať.
  • vlastik.plaminek
    Ne, tvoje jméno je čistokrevnej čur*k. Moje je čistokrevný kok*t. Nenechte se ovšem nikdo zmýlit, protože s touto hnidou nemám kromě čistokrevnosti nic společného.
  • Teší ma. Moje meno je Mato1987
  • vlastik.plaminek
    Spíš čistokrevnej čur*k
  • vonTossis
    Díky moc. Ideální odpověď. *4* Takže jdu do toho!
  • GlaDOS
    Mně naopak nepřijde, že je to protkané náboženstvím tak moc, jak recenze líčí. Spíš je to hodně o tom, co je vlastně život, jak je definováno vědomí, jestli může stroj někdy nabýt vědomí, atd. Rozhodně bych kupoval. Je to vážně povedená logická hra.
  • Ale o nešťastníkoch ľahučko štrajchnutých downovým syndrómom sa hovorí, že oni si obľúbia jedno slovíčko a opakujú ho ako takí downi.
  • Vojta_Ilavsky
    A to jsem si myslel že je Jack megatroll, jenže tady tohle je úplně novej level trollství, ani trollmaster nestačí, už mě napadá jen ultratroll *11*
  • Maroško, ty môj malý simplexáčik, jednoduchý, prostoduchý, asi si si nevšimol, že nemám, čo i len v tom najmenšom záujme hru dohrať, ale to je pre teba asi nepodstatné, musel si si jednoducho vyjadriť tvoj bezvýznamný, prázdny a nič nehovoriaci názor na danú problematiku.
  • vonTossis
    Jak moc výrazný je v té hře náboženský aspekt? Je to pro mě docela rozhodující, jestli koupím nebo ne.
  • maros.goc
    teš sa na puzzle vo výťahu, to ťa ako piráta poteší :DD
  • Je to pecka. Když si vzpomenu jaký průjem má být hra roku 2014 tak se mi chce brečet.
  • Prosim nereagovat na toto Slovenske cosi! Je to jen nicka se smutnym zivotem ,ktera zije ve vlatnim stinu.Kazda reakce na neho mu lesti jeho nicotne ego, hledici do prazdne skorapky sama sebe.
  • Pro me ne to jedna z nej her 2014, ne-li nejlepsi .. za tech par drobnejch (18E na steamu) cca 25 hod skvele zabavy .. ja muzu jen doporucit .. ;)
  • Ok keď ho uvidíš tak sa mi ozvi.
  • Vojta_Ilavsky
    Jen upozorňuji na příchod nového trollmastera. *6*
  • Vojto, teraz ani neberiem ohľad na tvoje mylné uvažovanie a zmýšlanie, ale už sa začínaš opakovať.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit