Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    Jak vidím to prostředí tak bych měl pořád strach odkud na mne vyběhnou řvoucí bezhlavý týpci s bombama v rukou *1*
    • Veskoslav
      No mě spíše děsily Harpyje *1* Bombáky jsi aspoň slyšel.
      • Sr_Lobo
        Mno jenze harpyji bylo vetsinou jenom par, kdezto urvanejch bombaku ve finale nabihaly desitky az stovky ;-) vcelku mam chut oprasit Samuv klon, kerej sem mel hodne rad jmenem Will Rock B-)
        • kubi-wan
          Kdysi jsem hodně pařil First Encounter a pár roků zpět jsem zkusil Second Encounter, ale už mě to tolik netáhlo.
          Pak jsem ale na steamu koupil Serious Sama dvojku, že to teda zkusim, a zjistil jsem, že je to tak obrovská úchylárna, že mě to zas baví. Ta hra je tak neskutečně přepálená a někdy i jdoucí za hranice dobrýho vkusu, že je tim zároveň navzdory svý prostoduchosti (run&shoot) dost originální a i dneska má smysl si ji zahrát a bavit se u ní.
          No... a pak tihle úchylové vydaj filozofickou logikárnu :D
          • Sr_Lobo
            Tak co ty víš, třeba jim došly drogy anebo naopak sehnali nějaký nový hodně kvalitní *5*
        • Ristoro
          Will Rock bych si dal taky. Do dnes si pamatuji tu muziku v menu a tu hlavu nahoře v menu :D.
          • Sr_Lobo
            Myslíš nehynoucí klasiku "I Wanna Rock" od Twisted Sister ? *5*
  • Je to pecka. Když si vzpomenu jaký průjem má být hra roku 2014 tak se mi chce brečet.
  • Hra roku
  • Na jiných webech by vše fungovalo jedině s vypnutelnými reklamami, ale vy jste jedničky: http://picload.org/image/ccgglcd/beznzvu.png
  • Pro me ne to jedna z nej her 2014, ne-li nejlepsi .. za tech par drobnejch (18E na steamu) cca 25 hod skvele zabavy .. ja muzu jen doporucit .. ;)
  • Koupeno, hráno a musím opravit hodnocení redakce 10! Opravud bomba, hra roku a to i toho nadcházejícího! Kde se toto zjevilo? *4*
  • ted sem to dohral , je to fakt uzasna hra, jeste se vratim dodelat hvezdicky a achievmenty
  • Inquisitor
    Ajaj tam se musí moc přemýšlet, to bude bolet.
  • Nemám rád tieto pseudointelektuálne hry, ale dal som tomu šancu keďže to je na zátoke pirátov zadara, lebo na steame za niečo takéto 20 ojro platiť nemienim, a kedže ešte nie je ani žiadne demo, len akýsi public test, čo o hre nič nepovie a píše sa o hre, že zabere aj tridsať hodín, tak som to teda asi dve hoďky hral a musím povedať, že menej nápadnú a otrepanú stereotypnú logickú puzzle hru som už dávno nehral...možno keď to bude stáť pár drobných, povedzme 50 centov tak si to možno aj celé prejdem ale to tu budeme mať už aj the witness a tá hra pravdepodobne zadupe do zeme takého nudné, vrcholne steretyopné puzzle záležitosti ako talos principle.
    • jamar28
      Vlezl jsem do diskuse, protože jsem se vsadil sám se sebou, že se určitě najde někdo, kdo je na hru až moc geniální a prohlásí ji doslova za pseudointelektuální. Vyhrál jsem!
    • Jazykem kvetnatym oplyva, duchem vsak chudy jest.
    • maros.goc
      teš sa na puzzle vo výťahu, to ťa ako piráta poteší :DD
      • Vojta_Ilavsky
        A to jsem si myslel že je Jack megatroll, jenže tady tohle je úplně novej level trollství, ani trollmaster nestačí, už mě napadá jen ultratroll *11*
        • vlastik.plaminek
          Spíš čistokrevnej čur*k
          • Teší ma. Moje meno je Mato1987
            • vlastik.plaminek
              Trolla? Ale já to myslím smrtelně vážně. Seš prostě čur*k s IQ velikosti bot a hodně malejma nohama.
            • Ty si to akosi nepochopil , nevadí, ale to sa aj dalo od primitívneho slabučkého trolla očakávať.
            • vlastik.plaminek
              Ne, tvoje jméno je čistokrevnej čur*k. Moje je čistokrevný kok*t. Nenechte se ovšem nikdo zmýlit, protože s touto hnidou nemám kromě čistokrevnosti nic společného.
        • Ale o nešťastníkoch ľahučko štrajchnutých downovým syndrómom sa hovorí, že oni si obľúbia jedno slovíčko a opakujú ho ako takí downi.
      • Maroško, ty môj malý simplexáčik, jednoduchý, prostoduchý, asi si si nevšimol, že nemám, čo i len v tom najmenšom záujme hru dohrať, ale to je pre teba asi nepodstatné, musel si si jednoducho vyjadriť tvoj bezvýznamný, prázdny a nič nehovoriaci názor na danú problematiku.
    • Prosim nereagovat na toto Slovenske cosi! Je to jen nicka se smutnym zivotem ,ktera zije ve vlatnim stinu.Kazda reakce na neho mu lesti jeho nicotne ego, hledici do prazdne skorapky sama sebe.
    • zdegenerovaná socka *1*
      • teší ma , moje meno jest Mato1987
        • Vojta_Ilavsky
          Jak se zdá tak nynější trollmaster :)
          • Vojto, teraz ani neberiem ohľad na tvoje mylné uvažovanie a zmýšlanie, ale už sa začínaš opakovať.
            • Ok keď ho uvidíš tak sa mi ozvi.
            • Vojta_Ilavsky
              Jen upozorňuji na příchod nového trollmastera. *6*
  • Em... "dialog" a "rozmluvy" se Stvořitelem, a pak: "poutavé monology" - to mě tak nějak trklo, protože mi fakt nepřipadalo, že bych s hlasem shůry vedl dialog.

    Jinak, řídit se jen touhle recenzí, tak bych to hrát nechtěl, protože bych se bál, že mě ta hra bude nějak evangelizovat. Naštěstí je to hlavně dobrá logická hra. Asi od poloviny jsem to hrál při poslechu podcastů a filozofování mě spíš rušilo. A i kdybych u ní chtěl meditovat, rušilo by mě zase, že se mi z rychlého pohybu postavy dělalo šoufl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit