Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vím že je to trochu mimo téma ale ač si nejsem zcela jist, mám pocit že Carmack tehdá nemluvil o hrách obecně ale jen o žánru akčních stříleček, typu Quake či Doom. :)
    • Asi ano ale tehdy řekl něco v tom smyslu že příběh ve hře je jako příběh v por*u
  • Tak po tejto záživnej diskusii som sa naštval spustil xbox a tie "prehnané" prachy ehm MS pointy som za hru zaplatim... mimochodom 400 MS point... za 400 MS point som dostal luxusný uvod druhej série luxusnej adverntury, ktorý mi vnukol myslienku, prečo nebol takýto úvod pred prvou sériou? Tešim sa ako sa bude rozvýjat druhá sezóna.... tým komu pride tých pár korun moc... nech si kupi pol kila tresky v Tesku a nech si ju užije...
    • Miserius
      To uplne nechapu, je to regulerni prolog do druhy serie? Nebo jen na zkraceni cekani a tyhle postavy pak akorat jednou potkame a hotovo? Ja doufal ze druha serie navaze presne kde prvni konci :(
      • frag.ment
        To jsou jen Dadovi dedukce, které nemá nijak podložené..
        • rancor1223
          To sice ne, ale pokud vím tak bylo řečeno, že druhá série nebude přímo navazovat na tu první. A tohle DLC se jako prolog tváří.
        • no... zachvilku uvidime a myslim, že to kazdému došlo, že to je len dedukcia... upozornovat na to nemusis... len mi nieje uplne jasné aký by mal význam 400 days keby to nebolo tak ako som pisal
      • ja si myslim, že to začne tam kde 400 days skončilo, nejakú extra spojitost s prvou sezonou by som nečakal ale je to zaujímavé, postavy celkom ok uvidime, každopádne sa tešim, pre mna je táto seria rovnako doležita ako ta seriálová, uživam si proste každý diel. Tento prolog vidim proste tak, že autor nás chcel zoznámit s novou partou a dal nám tu moc ešte ovplyvnit aj ich minulé činy - čo mi príde ako totálne skvelý nápad, v prvej sezone Lee stale hovoril, že niekoho zabil ale moc detailov sme sa nedozvedeli, v tejto serii nebude potreba vysvetlovat detaily pretože sme si ich mohli zahrat:)
  • ucho
    nebo za 5 dolarů (se slevou 4,5)
    • Kde to majú v zľave?
      • rancor1223
        greenmangaming
    • rancor1223
      Jo, na to jsem přišel asi minutu po tom co jsem to koupil na Steamu za 5 EUR... *1*
    • jindra.veliky
      A nevis jestli maji nekde slevu na Vodka42?
      • Miserius
        Jo, reknu, ale jen pokud trefis domu poslepu...
  • 7/10 dlc dobrý
  • Nerozumím tomu rozhořčení nad placením. Já osobně jsem si původní hru (pět epizod v celku) koupil na obchodě Telltale. Po přečtení této recenze jsem hru zapnul s tím, že si rád DLC dokoupím a pak přišlo překvapení: DLC jsem měl již odemknuté, takže jsem ho stáhl a zkusil – jelo a to bez jediné zaplacené koruny či dolaru či eura či ztráty důstojnosti z mé strany. :)
    • prosím ta... aj tak sa rozčulujú len tí čo to ani nekúpili, proste klasika:)
  • je to dobré ale moc krátke *6*
  • Tato hra, akokolvek je skutocne dobra, je vtipna v tom ze je to vlastne visual novela, ktora sa neustale snazi presvedcit ludi, ze VN vlastne nie je. A pritom kopa VN ma lepsie pribehy :)
  • V pripade, ze pribeh vytlaci ze hry hrani, pak nejde o hru, ale o interaktivni film ci vizualni roman. Nevim, co presne Carmack rekl, ale i kdyz mam osobne napriklad prave japonske vizualni romany rad a take na "hrani" The Wakling Dead se tesim (snad se k tomu v nejblizsich mesicich dostanu), nikdy tyto "hry" nenahrani ty klasicke, ve kterych muze (ale nemusi) byt kvalitni pribeh jen plusem navic.
    • Baldur52
      Interaktivní film či vizuální román jsou subžánry adventur, tedy to jsou hry. :)
      O žádném "nahrazování" tu tak samozřejmě nemůže být řeč.
      • co to meles prosimte, interaktivni film a vizualni roman existovaly davno pred advnturama tak jak to muze byt jejich subzanr? if a vr jsou normalne zanry samo o sobe a tudiz ergo to hra neni, je to presne if a vr.
  • Tuto seriu som si vsimol uz davnejsie a zaujalo ma, ze to ma taky uspech. Podla recenzii a co som cital je to vraj skvele.
    Rad by som to skusil lenze neviem presne kolko to ma dielov a ktore sa oplati kupit najviac a ci nebudem strateny ked vynecham niektoru cast.
    A aka ta hra je presne? Adventura/akcia?
    • Miserius
      Muzes to koupit treba na GMG nebo kdekoliv jinde za polovicni cenu (ted to bylo v humble bundle za 5 dolaru) a tech 5 epizod, me kazda vysla na 2 hodiny +- ale zazitek fakt vybornej, zaplatil bych to klidne jeste jednou
    • rancor1223
      Je to interaktivní seriál, point-and-click adventura s akčními sekvencemi tvořenými převážně QTE. Teď už nic jiného než kompletní sérii nekoupíš a i kdyby, bylo by to jako kupovat se seriál po epizodách a půlku jich vynechat.
      • Diky za odpoved. Zaujimala by ma uz len dlzka. Co som pozeral tak na steame je za 25E 5 episod.
        • rancor1223
          Hodně záleží jak moc se budeš vykecávat a prohlížet okolí (doporučuji co nejvíc, o tom ta hra je). Já to dohrál za 12 hodin myslím.
          • Dik este raz. Porozmyslam o kupe tejto ambicioznej hry :)
  • Tak konečně dohráno.
    Vůbec mi nevadilo, že to bylo krátké (hoďka a půl?), ani peněz za to mi nebylo líto. Spíš mi bylo nepříjemné, že mě stavěli k těžkému rozhodování, aniž by mi poskytli dostatečné pozadí. Zatímco v původní sérii jsem se těžce rozhodoval, neboť jsem všem volbám rozuměl a dokázal jsem se s nimi ztotožnit, tady jsem měl problém, protože jsem prostě pořádně nevěděl, oč jde.
    Přesto jsem si to ale užil :)
    • Jen drobnost, ono to provázané je, i když nepřímo :)
      Jedna z věcí, které se mi fakt líbily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit