Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jedinej, komu příjde chování postav v posledních dílech (včetně finále) jak vystřižený z nějaký psycho-telenovely? Vždyť tam dělaj rozhodnutí, který jsou naprosto vypatlaný. Clem se z nich jako jediná chová dospěle, což je na malou holku taky úplně mimo napsaný. Už jen fakt, že za celou epizodu nejde odkráglovat toho otravnýho brejlatýho rusa. Nejslabší díl série.
  • Otázka zní jasně - koho tipujete jako hratlenou postavu v příští sérii?
    Osobně doufám, že to bude Jane. To by bylo zároveň i zajímavý (a originální) - vidět minulou postavu z jinýho pohledu :-)

    Musím říct, že mě Clem už trochu přestala bavit.
    • Doufám že Christa , zajímá mně co se s ní stalo
      • V první epizodě nakonci jsem si všimla tohoto http://cloud-4.steampowered.com/ugc/577888948940428131/94C724C45F0DE1A66766FCD4C9FA71D5FA7839F7/1024x576.resizedimage , tak už jsem dál neudržovala žádné naděje. Ale podle rúzných internetových debat to Christa není.
        • To není ona . Ona má tmavší plet .
    • Vzhledem k několika koncům by to nešlo
    • milos.bohonek
      Jane to podle mě být nemůže, vzhledem k alternativnímu konci druhé série. :)
      • O alternativním konci jsem nevěděl. No nic. V tom případě doufám, že se bude příští série točit okolo jiné postavy. Třeba Lilly z první série tuším žije a mohla by bejt zajímavá.
      • Teda, jak jste to mohli Kennymu udělat. Jako alternativní pohled by to být mohl, ale podle mě taky budou chtít jít dále. To už je něco takového spíše na výplňkové DLC než se k tomu zase někdy v budoucnu vrátí.
        • Kenny neměl budoucnost, byl akorát přítěží. Takže pokud si člověk musel vybrat mezi Jane, nebo Kennym, jít dál s Jane byla jasná volba :-)
          • Kenny byl srdcovka, to prostě nešlo. Jediná postava, o kterou jsem se opravdu celou sérii bál a řekněme si pravdu, ona taky nebyla zrovna dvakrát suprová. Nejdřív zdrhne, pak skoro zdrhne znova, nakonec zabije dítě (prvně to nevíš).... Jejich vyústění je na mě moc radikální, ale nakonec jsem se jí vlastně rád zbavil. Právě že jeden z konců Kennymu tu budoucnost dává.
            • Kenny mě od první série nehorázně štval.
            • O tom, že Kenny je srdcovka, niet pochýb, veď uź len kvôli jeho spätosti s Leem a celou prvou sériou ho človek musel mať rád, no ako osobnosť sa nemá kam ďalej posunúť, skrátka sa nedokáže zmeniť, stále bude tvrdohlavý, neschopný akceptovať názor iných a to bude neustále príčinou nemalých problémov, ktoré spôsoboval už v prvej sérii a v tejto druhej to bolo proste neúnosné. Ja som sa rozhodol postaviť na stranu Jane a aj keď mi to je veľmi ľúto, som presvedčený, že pre budúcnosť preživších to bola najlepšia voľba, s čím napokon súhlasil aj samotný Kenny.
          • Jack1947
            Nebo nejít s nikým... dál...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit