Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro mě mírné zklamání. dal jsem si všecko najednou a prostě to tak nepůsobilo. samozřejmě, postavy jsou příjemné, dialogy zajímavé a především grafická úprava, hra barev a celkový styling hry je vážně pěkný. ale příběh vcelku laciný, i když závěrečný pokec navnadil. každopádně co mi vadilo na the walking dead (zatím jsem dohrál jen první díl) je tady mnohem výraznější. rozhodnutí jsou prostě jen kosmetická a mnohdy kompletně zbytečná. v páté epizodě už mi bylo vlastně jedno, jak budu na koho reagovat. poslat žabáka na farmu nebo ne? a co prase? co mi po něm, když ho ve hře uvidím všehovšudy 2x?. soud u studně byl podle mě dost směšný a hodně uměle udělaný tak, aby nějak můj vztah s ostatními měl nějakou váhu... neměl... dopadlo by to úplně stejně. nakonec ze všeho nejlépe vyšel hlavní protagonista, ale to už taky není překvapení, když se ze zlého vlka stává klaďas. v kolika hrách a filmech už to bylo? pár hodin po dohrání ještě zájem neupadá, ale až vyjde druhý díl, budu na něj mít stejně bídné očekávání jako na druhý twd.
  • gert
    Pro mě osobně lepší než Walking Dead, dokonce jsem si po dohrání koupil i komiks, nemůžu se dočkat druhé řady.
  • wizaard
    Moje dojmy: satisfakce ano, dokončení nějakého rámce ano, ale od bombastického finiše to má daleko. Ale těší mě otevřený konec - doufám, že budeme pokračovat. :-)
  • Jack1947
    Parádní zakončení, aneb na hrubý pytel hrubá záplata. Za mě 8/10 i když to bylo sakra krátké asi nejkratší cca 1h 45minut. ( mohlo být lepší, i horší) dělal jsem pokaždé taková ta neutrální rozhodnutí... nikoho nezabil až na konci jsem udělal zásadní zabil jsem Crůůked mena a místo aby byli vdeční ještě píčovali... Nerissa mě překvapila a po vyslechnutí srdceryvného rozhovoru jsem jí šel sledovat. Tohle bude ještě zajímavé... v 2řadě.
  • Celou hru jsem se snažil zavděčit Sněhurce, i když se její přání lišila od toho, co bych řekl/dělal sám. A na konci mi byla odměnou jen ledová odměřenost. Ne, že by na tom záleželo, ale solidně mě to nakrklo. :)
    • Pilgrim66
      Tak ono je to podle komiksů kde Sněhurka je fakt... ledová
      • Krescz
        to teda...cetl jsem zatim prvni komiks a uz tu mrchu nesnasim *1*
    • milos.bohonek
      Taky jsem čekal o něco hřejivější přijetí, ale tak zase je to SNĚHurka, no. :)
      • Jestliže se to odehravá před komiksy těžko je možno čekat něco vřelejšího. Ostatně i štěňata bude mít s Bigbym dost omylem *1*
        • Pilgrim66
          Strč to do spoileru příště. Většina lidí tu asi Fables nečetla (PŘEČTĚTE SI JE)!
  • kdo taketo sr*cky vobec hraje
    • To se nehraje, na to se kouká. A občas se něco odklikne. Pravda, není to tak namáhavé jako číst komiksy (to musíš číst text sám a manuálně otáčet prstama stránky) ale zároveň je to akčnější než koukat na film.
  • Ohledně toho komiksu, podle kterého tahle série vznikla, tak jedině vřele doporučuji. Je to vážně paráda. Temný, ale zábavný. I ty nejvedlejší postavy jsem si zamiloval a upřimně, smrt některých z nich mě pořádně dostaly. Pokud chcete zjisti jak se pohádkové bytosti dostali do New Yorku, a kdo je vyhnal z Pohádkové říše ( strůjce toho všeho a pointa vás posadí na zadek) najdete te patnáct dílů na ulozto.cz. Stačí napsat Fables legend in exile..
    Jeden z nejvtipnějších částí je ta, když se zlé pohádkové bytosti domlouvají, jak podniknou invazi na Zemi ( pomocí moru, draků, Ledové královny a armády temných sil), ale na konec z toho upustí, neboť si vypočítají, že by akorát nasrali lidstvo. "Nebe, povedou protiútok z nebe. Zabijete milióny, ale jich jsou miliardy, poprvé v dějinách by se lidstvo vůbec spojilo, proti nám a my bychom prohráli. Ano, my máme draky, obry a magii, ale oni mají stíhačky, kulomety, tanky a bomby které dokážou srovnat se zemí města. Vycvičit černokněžníka zabere dvacet let. Naučit farmáře ovládat pušku, necelý den. Jestli provedeme přímý útok na Fabletown, prohrajeme." Spoiler: Říká to Pinokio, kterého unesli.
    Nejlepší hlášku má pak Bigby: "Slyšel jsi někdy o Izraelu? Ne? To je taková malá zemička obklopená bandou jiných velkých zemích, které jej chtějí zničit. No a Izrael přišel na to, že jestli chtějí přežít, musejí být tvrdší parchanti než všichni ostatní. Jsem tak trochu jejich fanda. Takže, uvažuj o nás, jako o Izraeli. Můžeš na nás znovu zaútočit, způsobit nám těžké ztráty, ale pamatuj si. Za každé občana Fabletownu, kterého zabiješ, tak ti to za něj vrátíme stonásobně. A aby sis nemyslel že plácám do větru, teď ti ukážu menší prezentaci, toho co dokážeme, jako odvetu za tvůj poslední útok." Na to Bigby odpálí do vzduchu nejdůležitější zdroj jejich moci.
    Takže jo, fakt parádní po čtení.
    P.S Nikdy bych si nemyslel, že bych si zamiloval prince Charminga, ale ten parchant si mě získal. *14*
    • Krescz
      chtel bych se zeptat: je to v tom komixu taky tak dobre vypravene jako od Telltale?
      • Trochu se to liší, protože děj není centralizovaný okolo Bigbiho, ale i ostatní postavy dostanou prostor. Příběh má taky často odbočky, kde se vysvětluje kdo, s kým a za kolik :). Jinak jestli se ti líbilo wolf among us, věřím že si Fables zamiluješ.
  • To je špatné pokud to má něakou formu otevřeného konce...

    Nedej bože konec formou první epizody ktery je v průběhu druhe epizody uplně smeten pod koberec jako by se nestal....

    A co sem tak četl tak něak podobně končí i 4 epizoda což jsou pak celkem zklamaní když zvrat co vas nalaka k WTF je pak uveden na druhou kolej.
  • Spades
    SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER!
    (Pod článkem nefunguje cenzura)

    Ten případ je uzavřený. Pro ty co nepochopili konec:
    Faith byla celou dobu mrtvá. V první episodě to byla zglamorovaná Nerissa, která tak chtěla nakopnout Bigbyho, aby to začal vyšetřovat.
    • gert
      ok, ja to pochopil jinak, mozna mas pravdu ty... nevím, na forech jsem to nezklumal, ale, podle mě Faith byla celou dobu živá.. . tzn. stále žije, v první epizodě bylo zmíněno něco ve smyslu toho, že schovávala svoji pravou podobu a jedině její princ viděl její skutečnou...z těch závěrečných pár vět mi tedy připadalo, že Nerissa = Faith...
    • paráda, na games.tiscali.cz se hned pod recenzí zobrazuje tenhle komentář, nezcenzurovanej.. tak 5. epizodu už asi hrát nebudu.
      • Spades
        Co je na tom necenzurovaného? Nemáš ukazovat na spoiler tagy...
        EDIT: Jo počkej ony nebyly zaplé spoiler tagy pod článkem? :D Tak to je ale jiný fail :D
        • Jazz
          http://prntscr.com/41jmko
          • Spades
            Tak sem to upravil, tak aby to nešlo vidět pod článkem, ale nevím, jestli to pomůže.
            Ale jako sorry, ale tohle není moje chyba. games.cz zase failujou.
            • Pilgrim66
              Vzdyt to ani neni spoil. Je to jenom teorie. Jedna z mnoha.
      • samozřejmě, že jsem si to taky bohužel stihl přečíst
  • Tak nikdo od toho nemohl čekat závěr jako v 1. TWD. Tady šlo o vyřešení případu a ten se vyřešil, i když se nemusí všem líbit jak. I tak si myslím, že to byla super "hra", která si jako celek zaslouží uznání dobře odvedené práce. Ke konci jsem vážně začal uvažovat o těch komiksech, které jsou u nás prý k dostání česky. Docela mě překvapilo zjištění že ta slátanina Grimm (seriál) měl být z tohoto světa a nakonec to nevyšlo a předělali to do téhle hrůzy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit