Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXHUGOXX
    Akosi nechápem, prečo si dostal mínuská. Veď si upozornil, že ide o spoiler. Tupé deti už musia mínuskovať. *16*
  • Tak tahle recenze je nejvíc... *1* některé výrazy, y těch prostě nemůžu (...kterého můžeme desetkrát praštit holí a potom s námi ještě prorazí zeď... *1* ), navíc jsou fakt přesné. Jinak celá série je úžasná, ta mě neomrzí.
  • Čaute, začal jsem hrát The wolf among us a mam problem, že si mi hra neukládá :/ a zmenit uložiště dokumentu jsem ještě nikdy nezkoušel, mužu mi nekdo vysvetlit jak na to? diky moc
  • You know nothing, Jon Snow
  • Snow na konci zemře <- bacha spoiler
  • Toto je samozrejme s Beyond zcela nesrovnatelne. Je to uplne jiny level zabavy (ve prospech Beyond samozrejme). Tim nechci vubec rict ze Wolf je spatny, to vubec ne, je to prijemna oddychovka, ale i kdyby mel o 30 bodu vyssi hodnoceni, tak se proste tento Bckovy titul nemuze s Beyond vubec rovnat vubec nicim. Akorat to dobre ilustruje subjektivnost a nevyrovnanost hodnoceni her zde a obecne vsude.
  • Ok, fair enough! Dik :)
  • milos.bohonek
    Čau čau, sorry za pozdní odpověď, nejsem teď moc na drátě. Z Beyond jsem bohužel hrál jen tři různé pasáže, v různém pořadí a na různých preview akcích - takže celistvý obrázek nemám ani omylem. Brala mě mimika a obecně Cagův záměr udělat něco jinačího, ale příliš často mi vadila svázanost Aidenem. Typicky, že z 10 postav můžu posednout jen jednu, nebo že zrovna postavu X musím uškrtit a nemůžu posednout... The Wolf Among Us je samozřejmě také co do interakce lineární, ale chová se v tom aspoň na rovinu a nevyznívá pak hloupě. Navíc v Beyond mě trápilo ovládání (Jodie snad neuměla běžet rovně a hra svévolně zatáčela, ale jak říkám, hrál jsem jen kus). No a ta scéna s porodem... To už mi přišlo vysloveně jenom uhozené, takže když Lukáš svou recenzi uzavřel slovy TO BYLA ALE BLBOST, neměl jsem důvod o nich pochybovat.
  • GlaDOS
    Pokud bych chtěl Beyond "hrát" na Youtube, je logičtější si najít čistý a nekomentovaný průchod hrou. Už tak bude stačit, že to nehraji sám. To jeho šišlání by mi to zničilo ještě víc.
  • Vrook
    Jojo.. a to ještě nevědí, že topka zaujímá jen pravicovou pózu... vzkutočnozti levice.
  • michaliuz18
    beyond je dobra hra jak graficky tak spracovanim a pribehom a take hry si treba vazit, ak si si neni isti na to mas walkthrough na youtube, pokukaj ich zo par a uvidis ,taketo hry budem mat vzdy radsej ktore zasiahnu cloveku srdce a ne len tupo strielat ako v inych
  • Vypadáte jako lidi co budou volit TOP 09 až dosáhnete plnoletosti.
  • Aspon si to stale kupia, na rozdiel od vacsiny nasich ktory si hru stiahnu. Stavim sa ze si jeden z tych premazlenych deciek zbohatlickej rodiny, kde si ocko nakradol na ukor inych.
  • Miserius
    Jasný, za celou sérii
  • doufam, ze ta cena na steamu 23ecek neni za jednu epizodu ale za vsech 5
  • Vrelo doporučujem všetkým aj komiks Fables, ktorý vychádza aj v češtine. po jeho prečítaní si túto interaktívnu "hru" vychudnáte ešte viac,
  • kubi-wan
    Mně přišlo, že je to technicky odladěnější... Walking Dead se mi při nejvyšším nastavení škubal (což by při tom, že nejde o - dejme tomu - Crysis 3, neměl).
  • kubi-wan
    Zas na druhou stranu... tohle neni jediná hra, kde tě takhle vrhnou do dění...
  • Odulin
    Už se nemůžu dočkat všech epizod. Výborná hra! :)
  • Navíc je také možnost, že nemá prostě čas na to začít hrát tuto hru právě nyní. Ne každý může od rána do večera hrát a k tomu spamovat diskuze :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit