Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obzvlášť z posledního Red Faction se vytratila nosná myšlenka - odboje utlačovaných, proti svévolné a arogantní korporaci. Red Faction II byl podobný úlet jako Armageddon. Tehdy to série ještě přečkala, byť s velkou odmlkou spojenou s překopáním celého konceptu hratelnosti...

    A navíc, míra možností destrukce se díl od dílu snižovala. Deset let staré Red Faction 1 - můžete se prokutat kam chcete... V Armageddonu jste sice taky obklopeni horninou, ale nemůžete nic... *13* Tak co to jako má být?? *16*
  • Masa-san
    Dotyčný spíš měl na mysli skutečnost, že autoři se snaží pouze recyklovat místo toho, aby trochu zapřemýšleli a přišli s něčím novým ... (viz článek tady na tiscali o trilogiích )
  • Masa-san
    No to stařičké RF, kde se šlo prokopat stěnou v dole téměř neomezeně daleko bylo tak nějak poslední RF které stálo za ty prachy v té době *5*
    (samozřejmě tenkrat se od her tolik neočekávalo a autoři měli vetší prostor překvapit
  • Vsadil bych se, že v tom CoD bude pěkná lama, vzhledem k jeho věku.
  • Ale no taaaak zacinas se nejak porad opakovat...nauc se trollit s novejma hlaskama *5*
  • Ja som hral povodne The Longest Journey.
  • Tvůj názor je pravda, a mi ostatní, lůza toho světa, se přikloníme tvému názoru. *7*
  • Já hrál jen Guerillu... Armageddon mě hodně bavil. Snad po dlouhé době hra co měla výbornou hratelnost a já si jí užil.
  • Dreamfall - The Longest Journey jsem nedávno dohrál... Nezapomenutelná hra doporučuji
  • Dnes snad neexistuje neobydlený ostrov nebo ostrov který by někomu nepatřil. Peníze jsou opravdu problém. Jsou z nich tzv. psychlogické poruchy (fóbie). Což ano logicky není vina těch penezí. Peníze jsou jen věc. Lidé si za to mužou.
  • Typická slovenská stredná trieda :) Môžeme sa vôbec Čechom diviť, že nás majú za idiotov?
  • greed - presne to som myslel
  • B.o.b
    Mě náhodou Armageddon bavil, ale to bude asi tím že jsem žádnej jinej nehrál.
  • Still Alive je i titulková písnička z portalu 2 kterou zpívá GLaDOS.
  • to ze si k*kot a hras p*coviny ma netrapi.
  • prvni dil byl paradni,dvojka nic moc,guerrilla hodne dobry-udelat to z prvni osoby a vic uzavreny
  • Spíš by se měli pustit do dalšího dílu série Freespace to jim myslim šlo líp
  • GTA ani RF ani FC není Sandbox. Sandbox je hra bez záměru - nemá příběh ani nic svazujícího = dostaneš svět (pískoviště) a hraješ si.
  • Souhlas, Guerillu sem si taky neskutecne uzil :-) Jedna mala her, na kterou v poslednich letech vzpominam dost pozitivne.
  • Spíš vidím problém série v mizerné kvalitě (kromě prvního dílu). Dělat takovou práci nemá smysl, pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit