Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • guerilla byla supr zabavna hra, nevim kdy jsem se naposled tak bavil.
    • Souhlas, Guerillu sem si taky neskutecne uzil :-) Jedna mala her, na kterou v poslednich letech vzpominam dost pozitivne.
    • Mno chvili to bylo super ale cim dal jsem byl tim horsi to bylo...
  • když mají nové hry mít stále vyšší laťku kvality(kterouúdajně tolik ontrolují), proč jsou tedy stále víc hloupější, kratší a o ničem? Kdysi mi tu na diskuzi nějaký gurmán tvrdil, že moderní hry jsou opravdu stále lepší, že prý už zjistily jaké mechanizmi fungují a které ne. Proč mám tedy pocit, že v každé nové hře ty mechanizmi nefungují nebo nefungují uplně? A opravdu - co si poslední dobou zahraju ať již jde o AA++ tituly nebo průměrné sedmičkové hry - nestojí ani za starou bačkoru. Maximálně mohu říct jen - hmm dobrý. Ještě že je spousty kvalitních starších či přímo starých her, které jsem ještě nehrál a mohu si je navíc dopřát za vskutku libové ceny (většinou po 200,- ) toliko ke kvalitě
    • Ja sa zameravam tiez na starsie tituly ktore ma obisli a niektore ma bavia viac ako nove. Hlavne stare adventury mam rad.
      • Dreamfall - The Longest Journey jsem nedávno dohrál... Nezapomenutelná hra doporučuji
        • Ja som hral povodne The Longest Journey.
  • Masa-san
    No to stařičké RF, kde se šlo prokopat stěnou v dole téměř neomezeně daleko bylo tak nějak poslední RF které stálo za ty prachy v té době *5*
    (samozřejmě tenkrat se od her tolik neočekávalo a autoři měli vetší prostor překvapit
  • Cosi
    Sci-fi série Red Faction vznikla v roce 2011 a dodnes čítá pět her. !
    • Zdá se že Activision se zbavil konkurence protože za pár měsícu ani oni nevydaj 5 dílů COD i když jejich kvalita tomu napovídá.
    • Cajk
      levisi neblbni už, do háje:)).. Aspoň jednou, dvakrát v klídku přečíst než klikneš na online button:)
      • Opravdu v každém článku chyba. Chtělo by to korektora, když to po sobě nedokáže zkontrolovat.
  • B.o.b
    Mě náhodou Armageddon bavil, ale to bude asi tím že jsem žádnej jinej nehrál.
    • Já hrál jen Guerillu... Armageddon mě hodně bavil. Snad po dlouhé době hra co měla výbornou hratelnost a já si jí užil.
  • Taky to dil od dilu slo vic a vic do kopru. Jediny co to zvedlo byla Guerilla ale ze by to byla zase takova slava to bych taky nerekl.
  • Svet se v prd3l obraci... penize znici vsechno...
    • Paul_cz
      Peníze jsou nástroj směny, pokud se ti nelíbí tak se odstěhuj na neobydlenej ostrov a žij si tam bez peněz, uvidíme jak dlouho přežiješ.
      • Dnes snad neexistuje neobydlený ostrov nebo ostrov který by někomu nepatřil. Peníze jsou opravdu problém. Jsou z nich tzv. psychlogické poruchy (fóbie). Což ano logicky není vina těch penezí. Peníze jsou jen věc. Lidé si za to mužou.
    • spíš chtíč po penězích
      • greed - presne to som myslel
    • penize nic neznici, penize jsou jenom nastroj
  • Spíš by se měli pustit do dalšího dílu série Freespace to jim myslim šlo líp
  • Obzvlášť z posledního Red Faction se vytratila nosná myšlenka - odboje utlačovaných, proti svévolné a arogantní korporaci. Red Faction II byl podobný úlet jako Armageddon. Tehdy to série ještě přečkala, byť s velkou odmlkou spojenou s překopáním celého konceptu hratelnosti...

    A navíc, míra možností destrukce se díl od dílu snižovala. Deset let staré Red Faction 1 - můžete se prokutat kam chcete... V Armageddonu jste sice taky obklopeni horninou, ale nemůžete nic... *13* Tak co to jako má být?? *16*
  • urobte srackovu hru a potom placte nad predajmi.
    mali pokracovat v tom co zacali v red faction guerrilla.
    • Evidentne si nehral Armageddon. Guerrila išla po hodine z PC. Armageddon je dohraný už 2. krát.
      Armageddon považujem za špičkový, hororový thriler s krásnym grafickým podaním a famóznou fyzikou.
      Tu niet čo dodať. Presne tá istá situácia ako s Titan Quest. Špičková hra, ale scéna sa nevedela odtrhnúť od vyťahaného cecku menom Diablo.
      • to ze si k*kot a hras p*coviny ma netrapi.
        • Typická slovenská stredná trieda :) Môžeme sa vôbec Čechom diviť, že nás majú za idiotov?
      • Hairy_Ass
        Zklidni hormon.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit