Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To Elex 1 dopadol tak dobre, ze sa oplati robit dvojku ? Nehral som to, pretoze uz len gameplay ma dost odpudzoval a Pyranha bytes je uz len tien byvalej slavy. To uz aj Bioware dosahuje vyssich kvalit.

    THQ Nordic nakupuje vsetko co sa da, len by som chcel vediet co za ludi im poradilo tuto kupu ...

    • tomwolf

      ak nepocitam klasicke rpg hry typu divinity, tak to je najlepsie RPG za poslednych x rokov...pre mna o parnik lepsia hra ako zaklinac 3, ktory ma s RPG pramalo spolocne

    • Vojtzech

      Záběry z hraní mě taky původně nenalákaly, ale protože mám "Piraní hry" rád, tak jsem to risknul a nakonec jsem si ELEX fakt užil. Ze všech jejich nových her se nejvíce přiblížil (téměř vyrovnal) Gothicu II: NOTR.

    • owny

      Byla to dobrá hra, však gameplay byl takový klasický gothicovský, na začátku každý souboj problém, ale postupně se hrdina vypracuje tak moc, až porazí kohokoliv. Tak to mám rád.

      • Mně přišlo, že v Gothicu se ta postava tak nějak vyvíjela postupně, tady jsem to měl takové skokové (aneb to překvapení, že už najednou mohu do prokletého údolí, že sundám alba...)
    • madPav3L

      Nevím jak dopadl finančně, ale mně se líbil a dvojku bych si zahrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit