Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • debilové co to je ten warez ?!
  • Chtěl by jsem se zeptat, jestli nevíte jak nastavit češtinu na pc. Na obalu píšou český dabing ale v nastavení mam jenom angličtinu, ruštinu a polštinu. Děkuju za jakoukoliv odpověď.
  • zdarec mam takovy problem ted hraju UEFA EURO 2012 kdyz dohraju zapas ve skupine tak se nemuzu dostat zpatky na hlavní nabidku...? Nevi nekdo co s tím..?
  • čís mám problemy s online hrou jeden na jednoho a hraním přátelských zapasů... Nevíte někdo jak to pořešit??? ve hře mi firewall furt píše, že omezu je v červeném ramečku, a to jsem ho i vypnul upně na chvílku a furt to psalo.. docela mě to tankuje. člověk si koupí origo a jsou s tím takový problémy. díky za jakou koliv odpověď, která by mě posunula dál..
  • *14* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Nebo si to spust jako spravce potom se ti hra zase zchodi nacte se ti origin ale nezapinej ho jen se zase vrat do hry..:)..tot vse..taky sem mel takovy problem..:)
  • Mužu se prosím jenom zeptat na něco :)
    Mam problém na PS3 když hraju fifa 12 Ultimate team vždycky hraju zápas proti online soupeři například vyhraju 2:0 a jak skončí zápas a jsou tam údaje o zápase mi to napíše že EA sports ztratilo připojení s mým profilem a zápas je kontumovaný
    .. Ale když se zase přihlásím všechno normalně běží ale prostě po zápase mi to vždycky napíše tohle ..
    Děkuju za radu
  • skus si tam dát v nastavení nižší rozlišení jinak nevim *7*
  • ne neni to nutny *4*
  • pomoc ve fifě 12 si chci založit on-line účet ale nejde mi to jak to mám udělat *10*
  • Měl jsem stejny problém stačí když si najdete soubor replay0 a nastavíte ho aby byl pouze pro čtení.. :-)
  • Hrj prosimvás chci se zeptat jestli mi neporadíte.... Já si chci zahrát fifu 12 po internetu (mám originálku) tak se mi to chvíli načítá (1-2 sec) a pak mi to napíše : Ďěkujeme za váš zájem. Nejste oprávněni k používání této on-line služby. Prosimvás nevíte co s tím??
  • me to take pada ,co stim ???
  • Ne víte jak se dělají kličky a triky?
  • Jak se ve hře střídá? *10*
  • Mám stejný problém jako Pat1, můj počítač by měl hru zvládat na maximální možné nastavení,ale seká se mi to i s nejnižším nastavením. Prosím o radu, už vážně nevím co s tím,a dost mě to štve, popřípadě hru klidně prodám za 899,- včetně trika FIFA12. Ale prodej je opravdu až konečný řešení, e-mail.Bad.Lukas@seznam.cz....prosím poraďte...
  • preco mi to stale pada po spusteni? :(
  • Prosim vás pařmeni už jsem fakt v koncích seká se mi fifa 12 můj comp by to měl v pohodě zvládat zkoušel jsem všechno co jsem se dočet na forech nechci jen tak zbytečně vyhodit litr. Předem díky za každou radu
  • To co za bludy tu pisete? Odkedy VS a specialne tripple buffering pridava fps?

    VS len fixuje fps na stalu hodnotu a tripple buffering zmensuje lag z toho vyplavujuci.
  • Jak se ve hře mění rozlišení obrazu? :D Nějak jsem nato nepřišel :D díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit