Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    To už je jak nábytek od IKEA...
    Udělej si sám, a ještě se ti to bude padat :D:D:D
  • "Na první chyby, třeba že hra padá po spuštění nebo se odmítá nastarovat po updatu, zatím žádná magická řešení nejsou. "
    Koukám, že nejmíň problémů zase budou mít ti, co si hru stáhnou z warezu...
    • budou
  • Je to teda trochu mimotema ale tiscali naslo novy zdroj reklamy tentokrat v adresnim radku hm nepekne totok
    • Spades
      je to pekne debilni, protoze to pak laguje scrollovani mysi...
      • No hlavně všimnul si někdo, co to dělá s historií? Člověk si projde pár článku a v historii je 100 položek.
        • Spades
          to je tim, ze to delaji na principu kazde pismeno = castecny refresh
      • Ostatnim hovadam to asi nevadi,tak cekejme na docvakani a pak v klidu napisme svuj nazor
  • Hrj prosimvás chci se zeptat jestli mi neporadíte.... Já si chci zahrát fifu 12 po internetu (mám originálku) tak se mi to chvíli načítá (1-2 sec) a pak mi to napíše : Ďěkujeme za váš zájem. Nejste oprávněni k používání této on-line služby. Prosimvás nevíte co s tím??
  • preco mi to stale pada po spusteni? :(
    • me to take pada ,co stim ???
      • Nebo si to spust jako spravce potom se ti hra zase zchodi nacte se ti origin ale nezapinej ho jen se zase vrat do hry..:)..tot vse..taky sem mel takovy problem..:)
      • Měl jsem stejny problém stačí když si najdete soubor replay0 a nastavíte ho aby byl pouze pro čtení.. :-)
  • Jak se ve hře mění rozlišení obrazu? :D Nějak jsem nato nepřišel :D díky
  • Ne víte jak se dělají kličky a triky?
  • pomoc ve fifě 12 si chci založit on-line účet ale nejde mi to jak to mám udělat *10*
  • Mám nvidii 570, betaverzi ovladačů pro BF3 a nemám žádný problém
    • Taky nemám problém...
  • musim nejdriv odinstalovat fifu 11 nebo to spustim i tak?
    • ne neni to nutny *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit