Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice je špatný že neni zadna anti-cheat obrana. Ale na druhou stranu mi to alespon nebude cist spusteny procesy jako VAC
    • Nenarazil jsem za celou dobu na chetera a jestli tam byl tak o tom opravdu nevím...
  • Bohuzel jsem naletel na medialni masaz.

    Asi ma neco do sebe, Titanove vypadaji cool, skakani po budovach taky, ale omrzi to neskutecne rychle. Pro cloveka, ktery nechtel dalsi tuctovku, obrovske sklamani.

    Kampan v podstate neexistujici a normalni hra v podstate neprinasi nic noveho. Hral jsem to vseho vsudy 5-6h a uz mne to prestalo bavit.

    Proste medailni masaz je medialni masaz.
    • pekne pekne tak si dajte mincraft borci to bdue nieco pre vas stale noev dobrodruzstva btw 15hodin beta 98games played bavilo *5*
    • Mato1987
      Ja som si zahral len to demo čo bolo dostupné pár hodín a po 2 či 3 hodinách som to unudený vypol a vymazal a do plnej hry 100% nepôjdem, je to fakt odpad, nechcem sa opakovať ale fakt sa to hrá ako cod, vyzerá to ako cod, je to v podstate cod s mechmi.
  • Jako fanda Quake-a a podobných dynamických akcí, by mě zajímal názor někoho kdo hru již hrál, jeslti se jedná o akci typu CoD, nebo i zde potřebuje hráč k postupu nahoru získat nějaký skill a v různých modech se naučit týmové spolupráci atd. Pokud ne, tato hra mne mine velkým obloukem.
    • Veskoslav
      Záleží jaký mód hraješ;) U "Domination" nebo "Capture the flag" je podle mě komunikace nutná.
    • Myslím, že by tě mohla bavit. Určitě vyzkoušej :)
    • žádnej skill jako v CSku nebo COD až tak ne... Je to spíš jak Quake arena... jedina teamová spolupráce kde je třeba je u zabíraní bodu...
  • Chválím TISCALI. Koukám, že jste poslední dobou pořádně šlápli do vydaných recenzí. SUPER! Díky!. H. *1*
  • Mato1987
    To čo ma najviac odradilo od tohto cod klonu nie je práve to, že to vyzerá a hraje sa to ako cod ale, že to nemá žiadnu single player kampaň...ale okrem iného aj to, že respawn oznámil season pass, kde vydajú 4 dlc balíčky, ktorých hodnota je 25 dolárov, čiže v podstate kupujete len multiplayer hru za 59.99, DLC za ďalších 100 dolárov a ešte k tomu si musíte prikúpiť xbox live gold za skromných 60 dolárov pokiaľ to hráte xboxe poprípade ak na xboxchuan tak si pripočítajte ešte ďalších 599 dolárov. To je dokopy 819 dolárov, za to sa dá kúpiť už slušný herný počítač a môžete si zahrať trebárs nejakú zábavnú hru, ktorá obsahuje aj sp kampaň.
    Dúfam, že vývojári nezanevrú na sp kampaň a nebudú sa vyrábať len multiplayerovo orientované fps hry.
    • Fakt jeliman k smichu *1* Titanfall nemuze za to, ze nemas prachy na Xbone + Live *5* Tak si kup pc a nejakou zabavnou single kampan, ale bacha, ty dneska maji 5-8 hodin a pak je konec. U MP hry se muzes bavit stovky hodin. Celkove jde videt, ze se snazis najit jakykoliv duvod, aby hru shodil.
      • Mato1987
        Nemáš pravdu šuplata, aj samotná hra s dlc je extrémne predražená v porovnaní s tým koľko a aký obsah vlastne za tie prachy dostaneš a keď sa nad tým zamyslíš, o čom fakt silne pochybujem tak platíš vlastne 160 dolárov za online multiplayer content, ktorý v podstate nebude mať žiadnu hodnotu keď sa milovaná ea rozhodne vypnúť servery.
        Je vidieť, že sa snažíš obhajovať túto podľa môjho názoru odfláknutú "hru", ide v podstate o mod za obrovskú sumu peňazí, no nekúp to.
        • Ta suma není nijak obrovská, zase tak moc peněz to není. A za dva za tři roky už budu hrát doufám jiné hry a nebo už nebudu hrát nic a věnovat se rodině, když budu mít štěstí:) Nepotřebuji hrát jednu hru 5 let v kuse:) Stále jsi mi neposlal zdroj o počtu a ceně DLC. A hru neobhajuji, má své chyby. Nicméně jak jsi se pustil do počítání peněz, tak tím jsi upoutal moji pozornost.
          • Mato1987
            jasne, nevšimol som si reakciu na moju odpoveď, zdroj máš tu:
            http://www.polygon.com/2014/3/5/5474610/titanfall-season-pass-digital-deluxe-edition
            neviem sa ale dohľadať pôvodnému zdroju kde píšu o konkrétnych dlc a ich obsahu, písali tam v podstate o nových mapách a nejakých nových módoch, v pôvodnej novinke sa jednalo o 4 platené DLC, každé za 24.99 dolárov, asi sa nakoniec rozhodli jedno DLC dať zdarma ale moc tomu neverím.
            • Mato1987
              klídek, som ti napísal, že neviem nájsť tú pôvodnú novinku, tuším to bolo tiež na polygon stránke kde písali, že výjdu 4 platene dlc balíčky kde každé bude za 25 dolárov, ale aj tak si stále myslím, že 60 dolárov za hru ktorá obsahuje len online multiplayer a ďalších 25 za nejaké map packy je príliš vela, kedže životnosť takéhoto titulu je velmi krátka v porovnaní s ostatnými hrami, ktoré stoja dokonca menej a obsahujú aj tradičný sp komponent, ktorý dopĺňa multiplayer a možno nejaký ten coop.
              Je to trošku offtopic ale pozri sa napr. na starcraft II, ten stál v dobe vydania okolo 30 euro a tá hra ma stále neprestala baviť, a to už bude mať 4 roky a stále pre ňu vychádzajú aktualizácie a nové módy a vylepšenie a to ZADARMO.
            • Tak ze mě nedělej vola jako v předešlém tvém komentáři, že to bude za zhruba 160 dolarů a že to je jednoduchá matematika!!! Ano, taková cena by nebyla standartní, ale ta která je doopravdy (těch 75 dolarů včetně season passu DLC) a já o ní vím už celou dobu naší diskuze a snažím se ti to vysvětlit, je běžná a v pohodě!
            • Konečně, jestli rozumíš tomu textu tam, tak bys mohl vědět, že všechna DLC co vyjdou, budou stát dohromady těch necelých 25 dolarů. Ne víc! Žádný 3 x 25 nebo 4 x 25 dolarů!!! Prostě hra za zhruba 49 dolarů a jeden season pass, který zahrnuje všechna DLC co vydají za 25 dolarů celkem. Umíš počítat!
      • Souhlas s tebou. Mato v této diskuzi nemá zrovna nejlepší argumenty.
        • Mato1987
          Dovolím si nesúhlasiť, ja som argumentoval objektívne a pomerne racionálne, je mi úplne jasné, že ten, ktorý si hru obľúbil bude jednoznačne namietať a snažiť sa negovať tieto pravdivé argumenty, no skutočnosť je bohužial taká, že kupujete mačku vo vreci, ktorá po 1 či 2 rokoch nebude ani zábavná a nebudem mať ani čo ponúknuť z herného hľadiska, či obsahovej stránky.
    • Tak to je pěknej blábol ten tvůj komentář :)
      • Mato1987
        zdôvodni.
        • To jak jsi se dostal až na 819 dolarů. To už není moc k tématu této hry, řešíš konzoli samotnou. Hra i se season passem je do dvou tisíc Kč. A to je běžná cena takové AAA hry v dnešní době. Singleplayerových her je dost a bude, třeba nový Wolf. Tak na to si taky nestěžuj. Titanfall je dobrá hra ve své kategorii a na nic jinýho si nehraje.
          • Mato1987
            nesúhlasím, máš to nejako matematicky popletené, keď si myslíš, že 160 dolárov je 2000 KC a to do toho nerátam ročný poplatok xbox live gold. Dokopy aj s xbox live to je 210 dolárov to je cez 4100 KC a to vôbec nie je bežná cena AAA hry, aj keď sa dá silno polemizovať či titanfall je vôbec triple A hrou. Môžeme začať trebárs herným enginom a pokračovať optimalizáciou a obsahovou stránkou hry.
            A na margo sp kampaňe u moderných hier, pozri sa len na posledný rok a zhodnoť kvalitu sp kampaní fps hier ako bf4 alebo cod ghosts a dospeješ k nie veľmi pozitívnemu výsledku. Svetlejšie výnimky predstavujú crysis 3, metro last light a shadow warrior, čo je fakt málo keď len 3 hry obstoja z hľadiska kvality sp kampane za jeden herný rok.
            Takže si si v podstate nakakal do huby ale na druhej strane som rád, že si to dokázal aspoň rozviesť aj keď reakcia bola viacmenej taká akú som očakával.
            Mimo iného na nového wolfensteina sa mimoriadne teším, už len preto že to beží na rovnakom engine ako Rage a podľa posledných ukážok to vyzerá, že aj gunplay a samotný gameplay bude na rovnakej úrovni, čo je len a len dobre, možno to prekoná aj kultový RTCW alebo aj wolf 3D, nechajme sa prekvapiť
            • prosím uveď odkaz na to, že budou 4 DLC, každé po 25 dolarech, děkuji...s touto informací nejsem seznámen
            • Mato1987
              Výjdú 4 platené DLC, každé po 25 dolároch, to dáva dokopy 100 dolárov, hra stojí 59,99, zaokrúhlime to na 60, to je dokopy 160 dolárov, čo je v prepočte 3100 českých korún, čo je fakt jednoduchá matematika a je to aj pre PC hráča fakt neštardantne vysoká cena za hru, ktorá obsahuje len multiplayer a nič iné, beží na 10 rokov starom hernom modifikovanom engine, obsahovo je na tom tiež biedne, čo sa týka zbraňového arzenálu a optimalizácia je otrasná, týka sa to najmä vysokovýkonných PC kde má problém hra ísť plynulo na zostavách s SLI a ešte k tomu zaberá tak obroský priestor na disku, že to je fakt nenormálne.
              Som rád, že si jeden z tých čo majú v oblube RAGE, lebo tá hra nemá až takú veľkú fanúšikovskú základnu ako niektoré tituly, ktoré si to z väčšej časti ani nezaslúžia (cod) a práve preto budem rád ak prijmeš ospravedlnenie za predošlý výraz ktorý som použil o kakaní si do huby :) Ak sa ti titanfall lúbi a bavíš sa hraním tej hry, tak je to len a len dobre, o tom majú hry byť, ale ako som napísal ja fundamentálne odmietam tento systém aký nastolila EA, kde v podstate dostaneš málo muziky za naopak veľa peňazí, kde ti predávajú hru za plnú cenu, ktorá obsahuje len multiplayer a ešte k tomu majú tú drzosť ozámiť drahé platené DLC prídavky, ktoré majú vyplniť obsahovú stránku hry.
            • Jinak season pass bude obsahovat 3 placená DLC v hodnotě zhruba těch 25 dolarů celkem. A jinak je oznámeno, že několik DLC vyjde i zadarmo.
            • Proč 160 dolarů proboha? Hra za 1000 kč a season pass se všemi DLC za 700 kč zhruba. Každej kdo si pořídil xbox, tak musel počítat, že se tam platí za online účet. Takže to sem netahej. Mám PC i Xbox. Prostě do dvou tis se vejdeš. Do pusy si si určitě nekakám :) A nikdo nikoho nenutí si kupovat DLC. Jsem fanoušek RAGE a na Wolfa se taky těším pro jejich singl. Grafika Titanfallu se mi líbí a optimalizace je velmi dobrá.
  • Asi to odemne bude hloupé, ale zkusím vyjádřit svůj názor. Na hru jsem byl zvědavý, ale vida na youtube mnou otřásly a hodnocení "recenzentů" již dávno moc velkou váhu nepřikládám.

    Tato hra svým gameplay na mě působí skutečně jako další nemastný neslanný CoD. (freneticky akční, minimální prostor pro skill, malá variabilita interakce hráče s prostředím - kupříkladu zbraně z UT/Tribes měly ledasco do sebe).
    Celosvětově TitanFall přináší velice pozitivní kritiku? Ale za co? Co má tato hra, co takový PlanetSide 2 ne? Z mého úhlu pohledu zadupává PS2 tuto hru dva sáhy do země, je zdarma, nabízí po akční stránce daleko více, otevřenější prostředí....

    Není chyba nás hráčů, že nechceme po vývojáří zkrátka víc? Ono by to jistě šlo. Jsme to přeci my, kdo ovládá trh. Pokud akceptujeme takové hry, kde skončíme? PS2 je jen příklad. Jako by se vrchol MP hraní FPS titulů zasekl u BF2 a BF2143 a od té doby vše z vrcholu zklouzává kamsy hluboko do údolí.
    • Porovnávat PS2 a Titanfall/CoD je jako porovnávat Age of Empires a Hearts of Iron, obě jsou to strategie přece! Ale co se týče přímého porovnání, tak třeba Titanfall NEmá nekonečnou bitvu o biodómy. Taky je podstatně rychlejší a vertikálnější.
      Prostoru pro skill je dost, ale taky pro reflex. To i recenzent psal.
    • Kozy
      Tak hlavně srovnávat Titanfall a PS2 mi přijde zcestný a to mám obě hry rád.

      Ale jestli soudíš jenom podle videí, tak to chápu. Titanfall má v sobě něco co CoD ne, těžko to popsat. Akorát se mi nelíbí praktikovaní season passu, zajíce v pytli kupovat nehodlám.
      • Srovnávat se to asi fakt nedá. Zatím co UT a Quacke 3 zůstává neporažen, kvalitám PS2 to taky nikdy nedosahne.
    • A hrál jsi tu hru?
  • Keyz
    U MP her, je dobré počkat nějakou dobu jak to dopadne. Jestli člověk nespěchá.

    Ale jestli tam jde někoho sundat na ránu a není to raketomet, tak to je dobrý. Něco jako v Unreal Tournament, kde na to byly některé zbraně ale šlo to i nastavit aby každá rána byla smrt.
    A šílené tempo bylo taky v UT, zejména v malých mapách kde byly vozidla. Co jsem viděl, zde to je naprostá divočina. V UT bylo dost místa a šlo si odpočinout i když tam bylo dost hráčů. Tam se líbil poměr akce s nějakou volností.

    Btw jaké jsou zde statistiky? Další věc, kterou jsem miloval v UT byla perfektní statistika na webu, kde bylo snad vše.
    • Okopírovanej koncept z BF3/4 a to včetně UI odemykání zbraní a doplňků...
    • milos.bohonek
      Statistiky tu jsou hodně, hodně detailní, ta hra trackuje vážně první poslední. Ale podíváš se na ně jenom ty, sdílet ze hry na web myslím nejdou.
      • Keyz
        To je dobrý.

        Jen škoda toho sdílení.
        • Můžeš si je psát na nějaký blog *1*
  • Ač to vypadá lákavě, vadí mi tam ten Origin a čistě fakt, že tam je season pass. To se rovná dlc a v mp hře jsou to mapy. Takže ti co nebudou kupovat pass(u kterého ani neví co dostanou) to mají pár základních map co se ohraje a pak budu muset pořídit dlc pro další hraní. Ono dlc v zásadě není zlo, ale poměr obsah/cena u dlc je většinou špatný(což mě nutí v zásadě nic takového nepodporovat). A pak taky EA už mě déle štve, jedině možná udělám výjimku u nového Dragon Age.
    • Jason_dinAlt
      Co je ti špatného na Originu? Já osobně s ním nemám nejmenší problém. Naopak je to spíše přínosem.
    • No vlastně ono těch map je celkem 15 což si myslím že je docela dost na základní hru bez DLC :) Pokud DLC přinesou něco nového tak do nich jdu...
      • Jak jsem řekl. DLC není špatné, když je solidní poměr cena/obsah.
  • Já jsem také spokojený,líbí se mi to více než Battlefield 4 u toho jsem těch peněz litoval na začatku ale tady ne:) strašně mě to baví:) ale asi 100 lidí 100 chutí no :/
  • Velice děkuju autorovi, za to, že mi do hlavy nasadil Tři Čuníky od Nohavici -.-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit