Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podporuje tahle hra SLI ???
  • Skvělá hra, cheatery jsem již potkal, ale co mě vysloveně s**e je matchmaking...to aby ve hře, která vyjde v roce 2014 nebylo možné nastavit si filter, ve kterém si určím na kterých mapacáh chci určitý mód hrát mi přijde dost naprd....pak mi tam padají mapy typu demeter, colony a nedej bože lagoon (která je snad nejhorší co jsem hrál).
  • Na jaký grafický nastavení to hrajete ??? Myslel jsem, že když si dávám Battlefield 4 na plno, že mě nic nepřekvapí, ovšem chyba lávky tohle je pěkně nenažranej bastard. Hrajete to někdo na Insane případně na jaký grafice a kolik máte snímků ???
  • co jsem koukal na videa a četl tak na xbox one propady fps jak prase v některých situacích skoro nehratelné, navíc tearing a běží to v 792p nebo v kolika ... a tomá být exkluzivita ... nechápu ... microsoft ať se jde fakt zahrabat ... doteď jsem pařil na xboxu 360 a na pc, ale když to teď vidim tak jdu jednoznačně do PS4, teda až vyjde nějaká hra, která za to bude stát což se zatim nestalo ... zatim je celej ten slavnej nextgen jen neskutečnej hype ... pro mě zatím zklamání ... čekal jsem víc ... jinak na pc výborná řežba
    • BookerDeWitt
      Propady jak prase tam nejsou, tearingem trpí/trpěla jen PC verze bez vsync a o exkluzivku se nejedná. Je to multiplatforma exkluzivní pro MS platformy. Hlavní problém jinak není v samotném hardwaru konzole, ale v Source Enginu, který není optimalizovaný pro vícejádrové procáky, což tvůrci sami vysvětlovali v Titanfall Tech interview na Eurogamer.net. V budoucnu přijde update s 900p/FXAA. Xbox One zvládá i vyšší rozlišení a frame rate, viz Forza 5, Wolfenstein: The New Order - 1080p/60fps nebo Murdered se stejným nastavením.

      Edit: A exkluzivky jako Halo 5, Quantum Break nebo Forza Horizon 2 pojedou v 1080p/60fps taky.
  • Předevčírem jsou hru koupil.. a měl jsem teda dost obavy, že to bude propadák a popravdě po hodince hraní jsem si říkal, že jsem právě vyhodil 1000Kč oknem.. jenže pak hrajete další hodinku .. další den zase .. a najednou je ta hra lepší a lepší. Dost mě baví.. největší a vlastně i jediný zápor vidím v absenci singlu.. chtělo by to pořádný příběh, ať má k tomu člověk i nějaký větší vztah, pak by to bylo na 10/10. PS: na max detaily hra vypadá velmi dobře, takže nějakých screenů na netu z low mašin se nebojte.
  • vonTossis
    Pro zájemce - klíč za 720Kč

    http://www.cjs-cdkeys.com/products/Titanfall-CD-Key-for-Origin.html
    • Seženeš I levnější stačí jen déle hledat hlouběji. *10*
      • vonTossis
        Máš pravdu. Zbytečně jsem se unáhlil. Už jsem našel i o 50Kč levnější. :)
        • No a už máš na Svíčkovou XD
          • vonTossis
            Blázen *1*
  • conflig
    Jako člověk komu se docela líbilo i COD GHOST musím říct, že tohle fakt né.. po pár hodinách v betě se my tahle hra hnusí a to sem se na to i docela těšíl.. ale objektivně bych tomu dal tak 6.. ale i to je moc...
  • Keyz
    Četl jsem, že brokovnicí lze sundat většinu věcí na ránu. Jsou další takové zbraně? Zbraně kterou jsou silné a mají rychlý projektil.

    Ve FC se říkalo, že odstřelovací puška je nepoužitelná, protože se tam hráči rychle pohybují. Přitom v Unreal tournament 2004 také lidi mohli skákat apod. 2 odstřelovací pušky co tam byly, tak se používali hojně, protože do hlavy to znamenalo většinou smrt a do těla značné poškození. Navíc bez zoomu, střílely přesně kam člověk mířil a přechod do zoomu i jeho ovládaní bylo rychlé a přehledné.

    Ptám se protože jsem většinou používal taktiku kdy jsem měl nějakou silnou zbraň a slabší ochranu. Když to šlo, nehrnul jsem se první linie. Je to zde v tom akčním pojetí vůbec možné?
    • Mně osobně se se sniperou nehrálo dobře (je pravda, že jsem to dlouho nezkoušel). Jsem navyknutý na Scout styl z CS 1.6 - rychlý pohyb, dobrá přesnost. Tomu se asi nejvíc podobá ta poloautomatická puška, nikoli snipera. Přesto jsem pár dobrejch sniperů potkal, ale hraje s tím fakt málo lidí. Navíc stačí chvíle kempení a přijde mi, že tím tým automaticky prohrává (Obsazování). V ostatních módech a při odemknutých vylepšeních to může nějak fungovat...
    • Ronox
      Zrovna dneska jsem s odstřelovačkou hrál a šlo to v pohodě podle mě. Jako chce se to jen přizpůsobit k tomu tempu stejně jako tomu bylo právě v UT, ale pak už to zkušenějšímu hráči problém nedělá.
      • Keyz
        Supr. Dík.

        Podle toho co říkali ve FC jsem myslel, že to je dost omezené i mapou apod.
        • Ronox
          Adaptuješ se. Jak jsem psal níž. Hodně "kiddos" tam pobíhá zmateně a vůbec nečte terén. Podle módu, který hraješ si vytipuješ místa na která je dobrý se zaměřit a můžeš dělat docela support z dálky. Jen to ničí killcam a pak ta schopnost pilota vidět chvilku skrz zdi, ale fakt si rychle zvykneš.
    • Nedá mi to, abych nenavázal na včerejšek a nezavzpomínal na geniální zbraně UT....a když jsi narazil na brokovnici, vedle minigunu jsem miloval Flak-gun. Pomalý, ale smrtící...

      Když je hra jako titanfall postavená na klasických puškách s rychlým projektilem - prosím, proč ne, ale ať tam je nějaký recoil a pomalejší zaměření.
      • Keyz
        Mě překvapilo to info o nepoužitelné odstřelovací pušce. Tam bych čekal přesnost, sílu a nějaké pomalé nabíjení jak to tak bývá. Prostě zbraň, pro lidi co umí lépe mířit a hrají rádi vzadu.

        Jo, Flak-gun, byla strašná věc. Ten druhý módy, kdy jsi viděl jak na tvůj xicht letí granát plný hřebíků bylo teda něco. Navíc to šlo dobře střílet v malých prostorách za roh, hřebíky se odrážely.
        Opět ale tam bylo skvělé vyvážení v podobě nekonečné Shield Gun, která dobře tlumila část poškození. A pak samozřejmě nas*ávací Translocator. To jsi hodil někam pryč, a když jsi měl málo zdraví tak jsi lehce utekl.
        Ale nejlepší byly ty kecy když jsi udělal nějaký bonus.
        http://www.youtube.com/watch?v=xapRqH8c8FY *15*

        A nesmím zapomenout na největší potupu pilota Raptorů a to:
        Sestřelení Raptora tankem: EAGLE EYE
  • Pete.palis
    Mám rád velké mapy a "čas" na taktizování....takže pro mě ne, díky;)
  • lol, no Quake live to jistí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit