Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevravim ze je to uplna hovadina ale kopia cod s robotmy bez kampane s par mapami+modmi za 30e+ dostane 8?:D ako fakt ze cs go ponuka ten isty engine mp only lepsie lobby a stoji 12e to v ea tazko fetuju...
    • Na steame som to kupil (CS) za 2e :D
      • jasne ale tak dal som plnu cenu
  • joj, zase nekdo obejvil ameriku, kdyz chci hrat adrenalinovou strilecku, kde rozhodujici je pohyb dam si Quaka a ne nejaky ptakoviny s NPC a RPG vyvojem jako CoD a BF a ted todle, to ze tam pridali roboty nemeni nic natom, ze je to porad to same, vzdyt to plati EA za rok tu budeme mit dalsi dil a pak dalsi a dalsi....
    ja proste nechapu ze to ty lidi porad zerou, misto aby se vydala hra a ta se ladila k dokonalosti jako jiz zmineny Quake tak radsi budu chrlit porad "nove" a dalsi ptakovyny, ktere nikdy nebudou vychytane, ale hlavne ze mi zato lidi plati...
    • Nehral si to a places ze je hra blbost. To uz aku inteligenciu chce ?
    • dostanes minuska.. protoze mas stare nazory jako ja :) tak to musim vedet ne? :) btw quaka hravali lidi kteri se bavili pc jako takovym.. dneska je spousta gameru only a ti jedou na konzum.. nejaka pistolka s automatickym mirenim je proste cool a nic s tim nenadelas ;)
      • kosadlo tebe bych tu ani necekal, ale jak rikas ty mladi musi mit take sve modly a prece nebudou hrat hry co hrali jejich fotrove a kdy byli hry delane jen na PC bez jakykoliv konzoloidnich omezeni a hlavne nebylo zadne zamerovani skrz musku a stacil jen tecka uprostred monaku a hura nato
  • 8 z 10 *1* *1* *1*
    • Malo? Moc? Aspon to trochu rozved kdyz te to tak rozesmalo.
      • moc
        • Nesouhlasím i na ostatních webech se tato hra pohybuje od 7 do 9.... Hodnocení je adekvátní... (Zas člověk projevuje svůj názor sniž by to vůbec hrál...)
          • bohužel zkoušel a nelíbí
            • To, že se nelíbí tobě, neznamená, že si těch 8 nezaslouží *3* Wargame: EE tady taky má 8, nelíbila se mi moc, ale taky tady nevidíš jak se směju a říkám, že si to nezaslouží, protože mi nesedla.
  • Ty jo,je to az k nevire jak ja nesnasim tu vasi galerii. Od doby kdy jste to zmenili(z perfektne fungujici galerie) jsem se nepodival snad ani na jeden obrazek. Cekal jsem ze si zvyknu,ale jak dlouho uz to je? Minimalne rok a je to spise horsi a horsi *9*
    • Vždy lepšie ako video - ide prehrať každé desiate aj to v stredovekom rozlíšení 720.
      • stejne nepoznas zadnej rozdil ve vyssim rozliseni, mozna kdyz si obraz zastavis a zacnes ho studovat, lidsky oko na to proste nema, tak se s tim smir.
    • Možná to moc lidí neví, ale když klikneš u miniatury obrázku na lupu, zobrazí se ti klasický náhled, když klikneš na obrázek, přesune tě to do galerie. Myslím si, že je to víc než skvělý kompromis.
    • ktomu neni co dodat na obrazky uz taky radsi neklikam, abych se vyhnul te hruze a to jsem vzdy nane klikal rad *11*
  • Přiznám se, že některá gameplay videa mě docela navnadily, dokonce jsem i chviličku zauvažoval o koupi, ale jak jsem se dozvěděl, že tuhle hru dělají CoDuťáci společně s největším darmožroutem zvaným EA, tak mě okamžitě přešla chuť se jakkoli angažovat ... Prostě k těmto firmám je můj odpor větší, než jsem si dokázal představit, byť by se jednalo o sebelepší kousek.
    • U me to zase bude ignorovani kvuli vydani neceho, co dle preview videi nevypada ani zdaleka tak cool/unikatne, jak se prezentuje. Ale co, medialni masaz urcite vsechno spravi...
      • No podla mna zo streamov / videi hra nevypada az tak uzasne. Cim sa viac blizil release date, bol som viac skepticky. Nakoniec som to vyskusal a poviem ti, ziadne vydeo ti neukaze, ako velmi je hra zabavna.
  • Pro anglicky mluvící: recenze od AngryJoea, který to myslím vystihl moc pěkně :)
    http://angryjoeshow.com/2014/03/titanfall-angry-review/
  • Tady někdo řešil, proč to není věrohodně apod...

    Zde je aplikace na simulaci výbuchu bomby. Tam je vidět, jaká by to bylo nuda. Kdyby to bylo věrohodné.
    http://nuclearsecrecy.com/nukemap/
    • p.s.
      nakonec jsem na to kliknul, myslim že ta aplikace ma lepší hratelnost nez titanfall, zitra to budu parit *4*
    • neklikam n akazdej link ale co se tim snazis dokazat? ne vzdy se da vec resit bombardovanim, napriklad kdyz je pechota zaleza v horach nebo lesich (priklad afganistan, vietnam) nebokdyz se bojuje v meste, o strategicke body a pod. nebo kdyz tam nemas tu bombu jak dopravit protože ma nepritel dobrou protivzdusnou obranu
      • pokud na pechotu hodis jadernou bombu, tak muzou byt zalezli v lese jak chteji a stejne jim to bude prd platne *3*
  • Jack1947
    I kdyz me absence singleplayerove (offline) kampane trochu mrzi, zase na druhou stranu pokud se tento model ujme mohli by takhle uz jit i o statni radoby MP hry... COD, Bf...

    Hru jsem nehral, libi se mi treba nekdy poridim... treba.
  • kubi-wan
    Tu hru si nezahraju, ale recenze je skvěle napsaná, dobře se to četlo. *3*
  • Za mě zklamání. Příšerná lobby kde je zcela běžné že se nehraje ani 6 vs 6, nemluvě o obrovské migraci hráčů před každým kolem protože si nemohou zvolit mapu. Titáni jsou jen chodící kulisy kteří mimo Last Titan Standing mají jen podružnou funkci. Nemluvě o tom že na jejich neutralizaci zcela postačí naskočit a pár ranami ruční zbraně odrovnat. AI naprosto příšerná, jen překáží a odvádí pozornost od náhodných setkání s živými protivníky. Kampaň je špatný vtip. Herním módům zcela chybí špetka originality. Cheateru mraky, Smart pistol k zblití. Bohužel v betě mi ta negativa nepřišla tak palčivá, samotní Titáni mě oslovily. S tím jak to mnozí hráči "prokoukli" se to ubírá směrem který mi absolutně nesedí.
    • Nojo no, frenetická běhačka jak jsem předpokládal. Pro mně bez lákadel. Ale jinak opravdu moc hezká grafika.
    • Veskoslav
      Ten, kdo Tě nechá střílet do svého Titána i přes to, že mu řve systém, že má na korbě člověka je jeho problém. Jinak hned asi sotva, když potřebuješ dva zásobníky z kulometu, z pistole dokonce 4;) A Smart pistol ti vadí v čem? Cheatera jsem nepotkal. Kampaň takto byla dopředu ohlášená samotnými tvůrci.
      • Nevím kde si přišel na hned?! MP s pár krutopřísnými kecy a trapnými animacemi s předem daným pořadím map a módů není kampaň. Nemluvě o absenci jakéhokoli matchmakingu kde se na straně jedné běžně sešli hráči s levely 1 atd. proti hráčům s prestigemi. Můžu tě ubezpečit že sem nebyl jediný kdo z "kampaně" neměl ani ň a hleděl na ní v němém úžasu a max. nas.nej. Kdyby místo této zhovadilosti přidali dvě tři mapy udělali by lépe. Kdyby nebyla povinná k odemčení zbylých typu Titánu tak se na ní z vysoka ...... Titána bych stavěl minimálně na ůrověn tanku a dělal ródeo na tanku a střílet mu brokovnici do korby by nikoho ani nenapadlo, takže samo o sobě je to dem.ntí chujovina. Zbraň která míří sama a nejspíš by zvládla i vyprat a umýt nádobí k tomu není třeba co dodávat. Jak sem řekl v betě hráči ochutnávali něco "nového" a nebylo dost času to zprznit v CoD stereotyp.
        • Veskoslav
          Akorát, že jsi zapomněl napsat, že zamíření živého hráče trvá cca 3 vteřiny, což pokud nejdeš zabíjet zezadu znamená většinou tvou smrt, když mají SMG či brokovnici. No pokud sis nevšimnul, nestřílíš do kapoty, ale odstraníš kryt elektroniky a do té střílíš. Navíc tato věc šla i v betě. Nabízí se pak otázka, proč sis hru pořizoval, když je podle Tebe tak hrozná?
          • To sice trva ale zatímco kolem nej poskakujes jako certik v krabicce a on te musí "lovit" mířidly zbrane, lama Smart to vse zmakne za tebe. Kapota, kryt to je jen slovickareni nic vic. O tom ze je hrozna nepadlo jedine slovo, řekl sem ze me zklamala.
            Po letech vývoje bych cekal propracovanejsi a dotazenejsi produkt. Herni mody a samotnou lobby evidentne vymysleli a zpíchnuli v polední pauze. Nabizi se otazka co celá ta léta delali?! Samotny koncept 6 vs 6 je tezce diskutabilni ale oni nejsou schopni zajistit ani to ze proti sobe bude stat aspoň tech 12 hracu. Kdyz "tyden" po vydani se bezne vyskytuje problem sparovat plny pocet hracu jak to bude vypadat za tri mesice?! Polovina modu bude nehratelna. Ted budou doplnovat anticheat, to fakt brzo. Sila cloudu pocita AI a fyziku, neco mi rika ze cloud se moc nenadre. AI je blbejsi nez v kampanich CoD a o nejake fyzice take nemuze byt moc rec. Z nekterych věci mam pocit ze se jedna o neci prvotinu a nikoli o tvorbu lety proverenych profesionalu. Jak uz sem zminil v bete mnohe nebilo tak do oci a navíc sem doufal ze na tech nejpalcivejsich vecech ještě zapracuji. Mýlil sem se, už to vím. Proto sem píšu svoje dojmy aby podobnou chybu neudelali jini.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit