Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trapné bezdůvodné úskoky konzolím, aby to bylo "exkluzivní".. tak pak můžou na PC scénu brečet. :) To je asi naposledy co WH dostalo nějaké mé peníze.

    Jinak ještě pěkně vyběhli s některými KS backery a poslali jim edice co stojí polovinu, tj. na KS zaplatili 6000 Kč a v Alze to koupíte za 2700 Kč nebo kolik :)
    • Když lidi nechápu co je Kickstarter a pletou si to předobjednávkama :-D
    • Já si teda ještě velice rád počkám 14 dní na drm-free release a první patche. Přál jsem jim úspěch, ale pořád skepticky sleduju, co z toho vyleze.
    • Mart9
      to zní jako pěkná bakalovina *15* *15*
    • Chtel bych se jenom zeptat, neznam podminky toho KS ci podobnych. Neni to nahodou podvod kdyz tam nedodrzi a nedodaji to co dotycni skutecne backnuli?
      • Na KS není možnost zažádat o vrácení peněz, takže ani způsob jak se dovolat nějaké spravedlnosti. Je to založeno na důvěře. Jsou pak další portály, které už toto nějak řeší.

        Jestli by to šlo reklamovat na základě našeho zákoníku to je otázka.
        • No pekny... me to jen napadlo, ze mi to neprijde fer, ale spis jako hulvatstvi to takhle odrbat a v podstate nedodrzet neco na co jsem poslal penize. Samozrejme bez ohledu na skutecnost, ze se jedna o nasi hru, myslim to obecne pro vsechny takove projekty.

          Nicmene tam na tech forech se i pise, ze by ty predmety mely byt odeslany v prubehu tydne od vydani a tak je asi jeste brzy neco soudit. Kazdopadne pokud by se na lidi skutecne vykaslali tak by meli radne dostat pres prsty a nikdy vic si neskrtnout.
    • Magister_Peditum
      Vždyť to jednu dobu mělo vyjít právě jen na konzole, tak jaké úzkoky?
      • Ale vyšlo to na všechny platformy ne? A ta konzolová verze se dělala naposledy. Tak jaký je důvod to pustit na konzole o 3 dny dříve?
        • Nakonzole se to dostalo dřív, protože někdo porušil lhůtu dodání - tj. odeslal zboží dřív. Hrát to zatím může jen "pár šťastlivců", ke kterým se hra dostala omylem předčasně. PC verze se to netýká, protože na Steamu se hra aktivuje až v úterý.
          • Právě proto nevím proč hodnotí hru a řeší bugy. Já hru ještě nehrál a podle videí vypadá pěkně.
            • Bugy řeší pár lidí a většinou jsou to maličkosti, které sice vypadají blbě, ale hra se kvůli nim nezhroutí. Vesměs jsou ale reakce na hru velmi pozitivní. Nejvíc kritiky podle očekávání směřuje na animace postav a mimiku. Já mám z gameplay videí vesměs dobré pocity
          • Dle reakcí na Reditu atd. si nemyslím, že to je "pár šťastlivců" :)
        • Magister_Peditum
          Ono to nemá vyjít všechno 13.?
          • Možná to mají jenom ti co to podpořily. Prootže všude je xbox,ps4 a pc 13.2. A na ps4/sbox i pc to vypadá luxusně. To že někdo ukáže nějaký obrázek jak je grafika hnusná není pro mě důkaz. Nikdo neví odkud to je, kdo to sem dal, jak je to nastavené atd.
            Hra ještě nevyšla.
            • Embargo bohužel platí pouze pro review verze. To že poslali hru dřív někomu je problem toho obchodu.
            • Je to jak jsem psal níž - několik kusů konzolových verzí se dostalo k zákazníkům dřív než mělo, protože obchod nedodržel datum vydání. Tím pádem se k několika zákazníkům dostala 3 měsíce stará verze hry a teď se diví, že jim tam něco blbne. Navíc ti, kteří šíří videa s bugama nebo gameplaye porušili embargo, které platí do úterý
          • Odkud myslíš, že jsou ty screenshoty v tomhle vlánku?
            • Magister_Peditum
              Já to mám taky předplacené na konzole a dostanu to až 13. Tyhle dříve dodané kusy rozhodně nejsou pravidlem.
      • Na začátku byla dřív ohlášena PC verze.
        • Magister_Peditum
          Jasně, máš pravdu, ale někde jsem četl, že konzolové verze byly prioritní.
    • Může někdo potvrdit, o jaké edice se mělo přesně jednat? Dík.
      • Baron a Soldier jsou ok, ve zbytku něco chybí a nejvíc to odnesl Duke.
        • "From rick5292 on Reddit:
          "Hello,
          we have decided that the “Making of video on DVD” will also include the last moments of the development AND the final release, thus we will release it to the backers later. The printed manual was not produced at the end, so we focused on more useful, interactive in-game help. The metal box was one of the considered options in the beginning, but it was way too expensive, heavy for distribution, and not practical for the inlay."

          No to si fakt dělaj p*del. Tištěnej manuál jsme nakonec neudělali (stálo by to peníze a měli bychom menší zisk), takže jsme ho logicky nemohli backerům poslat (hloupí backeři, dyk to přece dává dokonalej smysl - poslat jde jen to, co existuje, haha!). Kovovou krabičku jsme zvažovali na začátku (když jsme potřebovali vaše peníze), ale pak jsme zjistili, že by stála moc peněz (a měli bychom menší zisk), taky by byla těžší (takže by byla dražší doprava a měli bychom menší zisk) a nebyla by praktická (zato jakási papírová, jejíž poškození při přepravě už lidi na fóru hlásej, je zjevně extrémně praktická, že...).
          • Jasně, že za to můžou backeři, ve Warhose jsou z nich zklamaný https://forum.kingdomcomerpg.com/t/backeri-cr-dodani/36929/98

            :D
            • Výkon by to byl, kdybys to balil v nějakých domácích podmínkách bez něčeho co tiskne štítky :) Jinak na tom vůbec nic není z hlediska logistiky atd.
            • ucho
              jako ten logistický výkon tohle vše pořešit je opravdu úctyhodný, ale u té Duke edice za 6 tisíc je to prostě trapas.
          • vychcaní čehůni, čekal jsi něco jiného?
      • ucho
        Duke
        https://forum.kingdomcomerpg.com/t/backeri-cr-dodani/36929/111
        https://forum.kingdomcomerpg.com/t/backeri-cr-dodani/36929/45
        • Dík.

          No to si dělaj srandu, takhle to odrbat. To bych se podíval do podmínek Kickstarteru, jestli to není žalovatelné. To je fakt, že někomu slíbili meč a nedostane ho, protože bylo moc zájemců? No to bych odžaloval už jen z principu, kdyby to jen trochu šlo. Takovej vo*er si snad nikdo nemůže nechat líbit.
          • ucho
            jako tohle by mě taky solidně nakrklo, když člověk přispěje 6k a má prakticky to samé, co si někdo koupí ani ne za polovic normálně. a jak tam warhorse psali, že měl přeci i přístup do bety, co jiní ne (beta mě osobně třeba vůbec nezajímala, na co je hraní bety u takové hry...), to by mě nadzvedlo ze židle ještě víc...
            tohle hodně nezvládli a měli jim dát prostě něco, i kdyby to byla drobnost. tohle je celkem ojeb.

            já mám baron verzi, takže PS4 verzi za 25 liber, což je dobrej deal.
            • Dwrking: Imho to tam bude stopro. Kickstarter není preorder služba. Pokud by se vývojář pevně zavazoval, že vše opravdu splní, tak to jaksi ztrácí smysl crowdfundingu a mohl by si jít pro úvěr do banky. To že to nedopadne, že produkt nedostaneš a že k tobě dotyčný nemá závazky je riziko které na sebe bereš a právě to je to, co umožňuje tam přijít s riskantními projekty, které by jinak vzniknout nemohly. Je to prostě způsob financování a "investování", který má své výhody, ale i nevýhody. Každý tam ty peníze riskuse dobrovolně. Je pak nesmysl se vztekat. Kdo je riskovat nechce, ať si to předobjedná v obchodě.
            • 2Dworkin: Ks si muze psat co chce, podle zakona je tohle jednoduse podvod. Ale ja se smeju, dobre tak vsem naivum ... posilat nekomu 6k muze leda dbil.
            • Není ale vyloučeno, že v podmínkách Kickstarteru bude něco ve smyslu, že to není právní závazek, ale spíš taková challenge, kterou se podle svých sil pokusí zvládnout. To by pak lidi ostrouhali. Že by to i tak bylo svinstvo, o tom není sporu. :)

              Mimochodem slibovali i linuxovou verzi a až po delší době a po nátlaku uživatelů jen tak mimochodem utrousili, že ji neumějí udělat a prostě nebude. Není tu nějakej člověk, co to zabackoval kvůli linuxový verzi? Zajímalo by mě, jestli těmhle lidem aspoň vrátili peníze...
          • Magister_Peditum
            To s tím mečem řešili už někdy před rokem, že pro všechny zájemce nebude, protože to není jednoduše v silách toho kováře.
            • Joo, taky bych moh zakaznikovi slibit ze budu delat 30 hodin denne ... a pak mu rict, ze si sice plati 30 hodin, ale ze to neni v mych silach.
            • Nešlo ještě ke konci roku ty meče doobjednávat? :)
            • Magister_Peditum
              Jenom říkám, že tohle rozhodně není informace z čista jasna. Že to není košer vůči zákazníkům je věc jiná.
            • Tak to měli ve Warhorse urychleně najít jinýho kováře, ne? V republice jich je dost, jednoho dokonce znám osobně.
          • Ještě údajně vyhrožovali banem na fóru lidem co si stěžují :) Ale nedohledával jsem to.
            • 2Dobermann: Ze si nekdo kdo bym nevybirave ojeban nevybirave stezuje mi prijde celkem vpohode ... nebot by jim taky moh jit slapnout do umevu.
            • Taky jsem ještě neviděl nepřehlednější fórum než to co má KCD.
            • Jde o to, že lidi píšou pořád to stejný dokola do nových threadů a forum je zahlcený.
            • Nevím je to někde v tomhle topicu - https://forum.kingdomcomerpg.com/t/delivery-of-physical-copy/36420
            • Tak bany se nedávají kvůli tomu, že si někdo stěžuje, ale že si někdo stěžuje nevybíravým způsobem... To je docela zásadní rozdíl
  • V patchi je všechno co stihli doladit za poslední tři měsíce, protože hra se musela dát do distribuce dřív v určitém stavu, kdy hra pojede, takže nemůžete do hry dát půlku patche, což je samozřejmě pochopitelný. Stále mě zaráží, že na steamu nejde stále hru stáhnout, ale bývá to obvykle až den před vydáním a také není jasný v kolik hodin hra půjde hrát.
    • Jo, neni nad to vydavat nedodelek ... takze testovani jako vzdy naprosta nula. A opet se smeju, specielne tem, co tu zvanili o tom, ze to urcite poresej ... jeste minulej tejden ... lol ...
  • Llour
    Koukám na různá videa a stream a zatím se mi to líbí. Akorát teda ty slepice by v noci měly spát a ne pobíhat venku.
  • Main character is the bastard son of lord Radzig Kobyla and a common girl. His mother then married smith who took Henry as his own despite knowing about his bastard origins. Henry was raised as the son of the smith, without knowing his true father. Radzig Kobyla himself has a positive attitude towards his bastard and secretly supports him. When Henry loses both his parents, Radzig takes him in and makes him his own squire. Henry’s character is dependent on player’s choices throughout the game.

    Henry wants to avenge his family, stop the injustice, save the king and become a knight. His development leads him to a realization that revenge won’t return his dead relatives, but can stop the bad guys from committing more atrocities. But the path he has to take makes him sometimes commit bad things too and he realizes that heroes are no saints. The world is in a terrible state and needs to change. His main motivation is that he disappointed his loved ones, but that cannot happen again and he has to fix his mistakes.
    • A ČEMU tím pomůžeš ty zmr ** :-)... nečtěte to, je to spoiler... do pekla s tebou mam rd* :-)
      • Přesně, spoler jak ho*ado. Teď už víme, jaký bude příběh v 99% všech RPG her, které v budoucnu vyjdou. *6*
    • To už jsme věděli dřív, že Vávra vytáh z klobouku to nejstarší klišé na světě.
      • Ty budeš vždycky reptat i kdyby byl Heinrich synem Dartha Vadera a Kim Kardashian... *7*
      • Tichučko Dworkin, tichučko.
        • Dneska ti nějak mažou. Asi vítr. *4*
  • Pan_Klobouk
    Hodne jste tu resili Day One patch pro Kingdom Come. Nevim jak PC a Xbox verze hry, ale na PS4 ma instalacka 23GB, prvni patch take 23GB, ovsem hned dalsi den (a to hra jeste ofiko nevysla, ze) vysel patch novy, tentokrat V1.02, ktery ma 29GB. Do utery daleko, uvidime, kolik zaplat jeste mistr Vavra dovali, ale zatim to minimalne na PS4 vypada na "sosni si sveho Husitu kazdy dalsi den kompletne znovu". Jestli je hra po zaplatach alespon trochu napravena, nebo furt rozbita, agentury neuvadeji. ;)

    https://pbs.twimg.com/media/DVnYFh_VMAMHy48.jpg
    • Mart9
      Hra vychází až 13. února, takže si teď můžou vydávat kolik updatů chtějí a je to jen problém těch troubů, co to z nějakého důvodu hrají dřív. Zbytečná panika....
      • Myslíš ty trouby, co přispěli na Kickstarteru? To teda nevim, jestli jsi úplně domyslel. *1*
        • ucho
          není třeba někoho zbytečně urážet. nebo si tím něco dokazuješ?
          já třeba backer jsem a vůbec toho nelituju. moc rád jsem přispěl na vznik této hry a s výsledkem budu spokojen. už jen za ten vymodelovaný svět to stojí.
          • Cože? Uráží je on, ne já. Já jsem mu jen naznačil, že ten, kdo to hraje, nemusí bejt žádnej trouba, ale naopak člověk, kterej má plný právo se k ní dostat dřív.

            EDIT: Teda vycházel jsem z toho, že backerům se hra rozesílala přednostně. Možná jsem byl moc velkej optimista. *4*
            • Nakliknout si hned po odeslání plus je asi jako zazpívat si ve sprše písničku, zatleskat si a odevzdat si Grammy z toaletního papíru.

              Ale tak když nemáš žádnou sebeúctu... *3*
            • Nelži Dworkin ...
    • ucho
      ty screenshoty, co jsem postnul dole, mají být údajně z verze 1.02.
      já jsem hlavně zvědav, kdy budu moct dát alespoň predownload. tohle budu stahovat několik dnů :)
      • Pan_Klobouk
        Do uterka jeste dalsi dva mega-patche a pak muzou chlapci z Warhorse hned zacit pracovat na dalsich, jak jim budou hraci postupne hlasit tuny problemu. Zatim to jde lepe, nez jsem cekal. ;)

        A to mluvime o konzolovych verzich, jeden hardware, zadne potize. Az se do toho daji pisckari, na milionu tech jejich hardwaru, bude to jeste vetsi legrace.
        • těžko budou 2 patche
        • Doufám, že tě ty jejich problémy hřejí u srdíčka
          • Me hreje predevsim ta naivita tech mamlasu vsude kolem, kery naprosto nemaj paru o tom, jak probiha vyvoj cehokoli, a ktery tady u kazdy jedny hry basnej o tom, jak nekdo neco opravi nebo predela, coz se da tak mozna 2-3 roky pred vydanim. 1/2 roku nestaci ani na zalatani bugu.
          • Pan_Klobouk
            Jelikoz jsem to rikal, tak me hreje u srdicka... predevsim ja sam, pac jsem to rikal. ;)

            Kazdopadne jak uz nekdo driv psal, obri mega-patche Day One a rozbite hry jsou dnes naprosto normalni, bohuzel. Hraci na to ale pyskuji, coz mi prijde taky naprosto normalni. A pak je tady jeste mistr Vavra, ktery pyskuje na vsechno a na vsechny. Tak nam doprej moznost si zapyskovat, zcela nestranne... a doufam, ze se prida i Vavra sam a na Facebooku si to rozcupuje. Jak se to snazi hrat, ale jak to ti pitomci vydali rozbity a ze se to neda.
            • Pan_Klobouk
              to rean: Ja souhlasim. Uplne slysim Vavru, jak ve Fight Clubu nadava: nainstaluju si hru, ty vo*e, druhej den stahuju patch velkej jak cela hra, treti den se situace opakuje a ten patch je jeste o neco vetsi, a kdyz se konecne pustim do hrani, zjistuju, ze ty idio*i to maji stejne rozbity a neda se to poradne hrat. No co tohle je, ty vo*e, jak neco takovyho muzou vydat? Kdybych ja delal hru, urcite nebude tak rozbita, a udelal bych ji s tretinovym rozpoctem a s polovinou lidi, co na to maji oni. Nechapu, co tam delaj.

              Schvalne si to zkuste cist Vavrovo hlasem a jeho dikci, a predstavte si u toho jeho rozcileny vyraz. Nebude to tezke, nadava vzdycky a na vsechno. ;D
            • Pan_Klobouk
              to BoBek: Pamatuju casy, kdy vychazely dokonale hry, ktere zadne patche nepotrebovaly. Bez legrace, na PC jich byla spousta, na konzolich pak kazda - tam se do jiste doby ani patchovat nedalo. A kdyz uz se patch objevil, byl velikosti 2-3 disket. A kdyz uz byl vetsi, casto prinesl nove mapy a levely, tedy to za co si dnes platime a rikaji tomu DLC. Byly to zlate casy, nez se to vsechno podelalo. ;)
            • tak samozřejmě, na tom není nic špatného, hoší se snaží, hru opravují, je to velký projekt, ale tak víš, on Vávra sebe prezentuje jako neomylného člověka, je pak zarážející, že něco takového dokáže vydat.
  • Odulin
    Tvl já se těšim jak malej Jarda. Zas zejtra nebudu myslet na nic jinýho. Hlavně ať je to aspoň trochu optimalizovaný a je to doma.
  • když to tady čtu tak se člověk skoro stydí že je čech. taková snůška závistivců se jen tak nevidí. když se kouknu na youtube na zahraniční videa a komentáře k nim tak tam jsou v drtivé většině unešení ale tady ... škoda slov. češi českou hru a o čechách téměř nenávidí a v zahraničí ji vychvalují do nebes
    • Áno, když někdo kritizuje práci druhého, tak je to závist. Protože jiné vysvětlení není. Takže když reklamuju boty, protože se jim odlepuje podrážka, tak vlastně závidím výrobci, že ty boty umí dělat, a prodejci, že je umí prodávat.

      Bože, bože. *4*
    • Krescz
      sám mám určité pochybnosti, ale přesto jsem hru koupil (má první předobjednávka) navzdory mému postoji k předobjednávkám a to z důvodu, že chci podpořit české vývojáře :) a ten hate okolo ber spíš jako nervozitu před vydáním, myslím, že si každý přeje, aby ta hra byla dobrá
    • většina lidí v zahraničí neví, jaký je Vávra kkt...
      • Příteli, tvorba hry Mafie ti něpříjde jako úspěch? Ta hra nás alespoň v herním průmyslu dost proslavila. Zajímalo by mě, co považuješ za úspěch a čím ty sám si obohatil naši zemi. Prohlásit o někom, kdo toho v životě dokázal mnohem více, než každý druhý mezi námi, že je k*kot. Je smutné. Zkuste raději argumentovat co se Vám nelíbí, než uboze nadávat. To je dost primitivní.
      • v zahranici ho maj za ultrakkt strasne jim vadi ze ve hre nejsou cernosi a nemuzou hrat za ritire zenskou *14* *3*
      • Souhlasím, že je to fakt kkt. Ale je to náš kkt a máme ho rádi. Dělá pro nás fajne hry.
      • Pouč mě. V zahraničí nežiji i přesto opravdu nevím.
    • Mart9
      Úspěch a vlastní názor se v Česku neodpouští. Obojí pan Vávra má.
      • jaký má úspěch? Názor proti SJW má teď každý druhý, takže spíše názor ovce a ego na úrovni Trumpa.
        • Udělal nejlepší českou hru Mafia (jasně že ne sám, ale měl to pod palcem) a má slušný náběh na další, krom toho sjw spíš začli útočit na něj, jakmile prosáklo že v KC nebudou černoši a nepůjde hrát za ženskou *7*
          • a co? Je to jen hra. Nezachranuje životy, nepíše krásnou literatu, netočí oskarové filmy. Za jednu hru(navíc akční) rozhodně nezaslouží absolutně žádný status.
            • já ti nevím, ale opravdu nemám "ambice" být nejlepší v této kategorii, navíc story Mafie je takový guláš všech filmů, co mistr Vávra viděl. Je pravda, že ve své době jsem z toho byl vyplesknutý, jenže to mi bylo deset a neměl jsem nakoukáno a načteno.
            • Jaký a co? Ptal ses co dokázal, dostal jsi odpověď, nemáš zač. Až budeš ty v něčem nejlepší v ČR, i kdyby to mělo být plivání do dálky, tak se ozvi.
            • Za to ty si zasloužíš status dementa a doživotní ban
    • To neni zavist, to je malost
    • Proto komentáře většinou nečtu a nemusim se rozčilovat :)
  • ucho
    PS4 verze s updatem:
    https://forum.kingdomcomerpg.com/uploads/default/optimized/3X/1/8/18ac293ba53067e3e4925fa712d35f31a864adf9_1_690x388.jpg
    https://forum.kingdomcomerpg.com/uploads/default/original/3X/1/e/1e0d32c09f59f84252b510dcf5742aeff5a27433.jpg

    no už se na to těším. teda až to půjde redeemovat :D
    • Jo to je zajimavé, že když se podívám na youtube kde je gameply ps4 a xbox tak to vypadá úplně jinak než ty tvoje nesmysly co posílate. Jen dávate nějaké obrázky kde úpmyslně dává detaily na nejmenší co jde a všechno vypne nebo je to upravené. To je vše.
      • ucho
        ne, to, co vidíš, nejsou žádné nejmenší detaily (ty na PS4 ani nastavit nejdou a jak vidíš z toho jednoho screenshotu, je to PS4 verze), to je vcelku jasný bug, kdy si hra myslí, že jsi od daného místa daleko, a tak je objekt potažen texturou, kterou bys normálně viděl až z velké dálky. prostě poblblý LOD. tomu, komu se to stalo, takto hru neviděl určitě celou dobu, muselo se to rozbít v nějaké fázi hraní. restartování hry by to pravděpodobně vyřešilo.
        • Na videích v gameplay jsem nikde nic takového neviděl. Já jsi počkám na pc, protože ty jsou vždycky lepší než nějaké konzole. Pak budu vědět na čem to je ta hra.
          • ucho
            tak na PC by to mělo být ještě zajímavější, protože je tam různý hardware, tam podobným chybám neunikneš.
            na youtube bylo už i video se stejným bugem, opět gameplay na PS4, ale už je smazaný. vlastně i ty screenshoty byly z fóra warhorse smazaný. prostě ať se do vydání neobjevuje nic negativního. což je asi správnej postup. a jestli dotyčný na fóru tvrdil pravdu v tom, že mu to stahovalo i day one patch, tak to day one patch řešit nebude a s tím problémem se pak na internetu jistě ještě setkáme. otázkou je, jak často se ten bug projevuje. já bych z toho teď žádnou tragédii nedělal, protože tohle je celkem rozumně řešitelnej bug. za horší považuju tu chybu v questu, co tady někdo postoval v gameplayi, tam už bych se bál víc, protože se to hůř testuje.
    • BTW stejně ty lidi nějak nechápu. Jakmile tam začne něco blbnout, tak to rychle začnou natáčet a šup s tím někam na youtube a ideálně ještě jít ještě pobrečet někam na fórum o tom, jak je ta hra rozbitá... Nebylo by prostě jednodušší hru restartovat a hrát dál?
      • ucho
        nevšiml jsem si, že by lidi brečeli. tak bugy jsou občas vtipná záležitost. spíš je nešikovný ten rozjezd, kdy to někdo hraje a někdo ne. na fóru třeba někdo napsal, že na PS4 už je dostupný predownload. to je hezký, jen kdyby si backeři tu hru na PS4 mohli redeemnout :)
    • No co, normální PS4 grafika *4*
      • jj a jako důkaz můžeme podat nejkrásnější hru roku a nejdnu z nejkrasnějších her vůbec Horizon zero dawn. To je citace z Digital Foundry jen tak
      • ucho
        na PS4 to má nějaký vybledlý barvy, divný.
      • Přesně tak :)
    • Pořád ta hra jakože nevyšla, takže mě to nechává chladným. Pokud to bude takhle rozbité i po vydání, pak mě to teprve bude možná štvát.
      • Tovizejo, tvle muze byt nekdo takovy kkt? Zjevne muze. Oni to urcite do zejtra opravej ....
      • ucho
        no nevyšla. backeři už hru dostali a někdo už ji zjevně může stáhnout a hrát, viz tento člověk v německu. a údajně včetně day one patche...
        takže po oficiálním vydání jiná verze nebude...

        na fóru už se řeší problikávání textur na konzolích a podobně. i tyhle screenshoty pocházejí z fóra, ale dotyčný tam po chvíli napsal, že obrázky musel smazat, protože až do oficiálního vydání nejsou prý screenshoty povolené. potom ale nechápu, že nevadí ty videa na youtube.

        jinak já to samozřejmě negativně neberu, tohle jsou zdá se porodní bolesti. jen mě to trochu překvapuje u těch konzolových verzí, protože tam by člověk čekal, že to nějak protestované mají.
        • Zatím mohou hrát pouze ti, co dostali požehnání od Warhorse (pár youtuberů a recenzenti) a ti, ke kterým se chybou dopravců dostala fyzická PS4 kopie dřív, než měla. My backeři jsme dostali sice aktivační kód, ale PC verze na Steamu se odemkne až v úterý, zatím není možný ani preload.
  • ucho
    létající draci tam nejsou, ale...

    https://clips.twitch.tv/HelplessManlyDurianOhMyDog
    • Jestli se jedná o již vydanou hru tak zabanovat a podat žalobu za porušení práv a embarga. Až to vyjde tak to vyjde. Jestli jsou tam nějaké bugy? Která hra nemá, každý ať se rozhodne sám. Spoustu her i těch nových jde díky bugům dohrát během chvíle.
  • hru mám koupenou a moc se těším, za mě jedna z nejočekávanějších her 2018

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit