Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som s hrou spokojny. Nelutujem kupu a rozhodne ani seasson pass. Zatial tam mam nahratych nieco malo cez 50h a stale tam je co robit. Par zadrhelov to ma ale nevidim to ako velky problem :)
    Pockame aky dalsi bezplatny obsah prinesu do hry a aky ten plateny. A sranda teprv prichadza ked to hrate ako partia.
    • " A sranda teprv prichadza ked to hrate ako partia."

      Každá hra je zábavnější, když ji hraješ s bandou kámošů.
      • :)
  • Může mi prosím některý z haterů napsat, co hraje za hry? Když si tak pročítám ty komentáře, tak mám pocit, že podle názorů některých, by jsem neměl hrát vůbec nic, protože vlastně vše jsou hovadiny.

    Žádná hra není bez chyb, některé jich mají více, některé méně. Nemyslím tím teď jen technické chyby, ale i nelogičnosti apod. Proto jich je taky tolik her a každý si může vybrat to svoje. Zbytečný hate je taky na nic. Raději bych v diskuzi viděl názory lidí co ji hráli a mají k tomu nějakou konstruktivní poznámku. Klidně i špatné zkušenosti, ale to co předvádí někteří :D

    Jinak nechci nijak horlivě bránit Division, podle mě to není nic, z čeho bych si měl sednout na pr*el, ale po pár updatech a DLC by to mohla být slušná pařba :) Počkám si až se to vyladí a trošku zlevní a pak možná koupím :)
    • Hraju hry u kterých se bavím. Dělám to tak od dětství a můžu říct, že je to fakt super, doporučuju ;) Nehodnotil jsem hru, kterou Division "může být až to vyladěj potom co dostanou za uši od hráčů", hodnotil jsem to co jsem hrál a to co jsem viděl na záběrech z lategame fáze plné hry.
      • Hraju od dětství je nicneříkající blábol. Takže už hraješ celý 2 roky? :D Fakt sranda.
        Division je pecka. Kdo se nesrovná s RPG prvky (hitpointy=10 ran do hlavy, lootění, grindování atd..) ať si zapne třeba Battla na HC. Tahle hra stojí na vymakanejch principech a postavení charakteru a hledání lepší výbavy je tu základ jako v Diablu. Mám DPS 140.000 a zbran s 38.3K na ránu s fire ratem 917 a to je teprve hukot. Temná zona je megalibovka a příběh taky nebyl zlej. Nic převratnýho, ale Borderlands příběh si taky nepamatuju a stejně jsem v tom napařil stovky hodin. Vy si někdo pamatujete příběh BC2 nebo Battla3 nebo Diabla? A to byly řežby. Smekám před grafikou a hratelností. Hezčí hra takovýchto rozměrů zatím neexistuje. Takhle bych chtěl Fallouta nebo GTA. Libovka
        • 22 let. Division je extrémně průměrná hra ve všech ohledech, možná kromě grafiky, ale to mě prostě nedonutí cákat blahem. By mě zajímalo co myslíš těmi "vymakanými principy", na kterých hra stojí. I to "postavení charakteru" by mě jako zajímalo, protože jsem ve hře nenarazil na žádnou organizační strukturu. Srovnáváš to s diablem a borderlands, ale tyto dvě hry měli, když už nic jiného, aspoň velkou variaci prostředí a nepřátel. Narozdíl od The Division. "Temná zóna je megalibovka." Eh, co je na ní tak megalibového? Jsou tam tužší nepřátelé, kteří vydržej víc tvého "trrr"? Mazec. Jak můžeš porovnávat příběh Division s Bad Company? :D Vyjmenuj mi jediný charakter, který ti z division ulpěl v paměti. (pamatuj, že je to rpg). Rozměry této hry mi přijdou velmi pofidérní. Prolézat jde tak 15% budov apod... Takhle bys chtěl fallouta nebo GTA? Prázdné ulice, 0 rozhovorů, 0 dopad na příběh hry? Docela čumim.

          btw. games.cz zakazuje psát slovo S T Ř Í K A T..................................................... achjo
      • kennyB
        Já taky hraju hry, u kterých se bavím a The Division k nim patří. A ty, o které se nezajímám nekomentuju. Nevím na co jsi při hře narazil, ale já tam nic zásadního, za co by měli vývojáři dostat za uši nenašel, nehledě na to, že hra je venku teprve kolem čtrnácti dní.
        • Uvidíme, co budeš říkat po pár týdnech hraní :) Mě to přijde za 50 éček dost šílený a pokud zascrolluješ níže, najdeš důvody proč ;) Grindfest je grindfest a neříkám, že někoho nemůže bavit, i mě občas chytne, ale šedivý grindfest bez nějakého speciálního koření, je na mě prostě už moc nuda.
          • kennyB
            Myslíš ten tvůj komentář o "0 nakažených ve hře o zlé nákaze (WTF :D :D :D :D)."??? Opravdu kvalitní důvody...
            • Lopata - to sem napsal já a je to pravda...
              Hype is real - bič please....
            • o příběhu píše fanboy Zaklínače, kde příběh je na úrovni Sněhurky *15*
            • Jestli to byla reakce na mě, tak já to opravdu nepsal *4*
            • Ach promiň. Konzistenci příběhu a jeho prolínání s herním světem, bych u hry asi hodnotit neměl.
          • Tak přesně takhle si představuji rozumnou diskuzi :) I tak se to dá, bez zbytečných nadávek apod. Ale když se musím věčně probírat hromadou blbostí co vyplodí kdejaký ňouma, aby jsem se dostal k nějaké rozumné informaci, to by jeden brečel.

            Jinak hype byl obrovský a na to co z toho nakonec vzešlo se nedá říct nic jiného, než je to škoda. Ale chápu, že to baví. Hra v partě je určitě super a ten endgame není prostě pro každého. A jestli dostane Ubi od hráčů za uši, jak zmiňuje kolega nade mnou, tak jenom dobře...třeba se ty kluci ušatý vzpamatují a příště to bude lepší hned na začátku *5*
            • Tilwaen
              Občas mi přijde, když kritizuji nějakou hru, že to lidi berou jako útok na ně a na jejich názory, ale tak to fakt není.

              Tohle by mělo viset připnuté nad každou diskuzí.
            • http://www.metacritic.com/game/pc/tom-clancys-the-division a za uši snad už dostávaj - 6,5 user score na metacritic asi nebylo vysněným ubisoftím cílem :)
            • Přesně o to právě jde :) Občas mi přijde, když kritizuji nějakou hru, že to lidi berou jako útok na ně a na jejich názory, ale tak to fakt není. Mám za sebou celej život hraní her a občas sem fakt nesmyslně trpkej z toho, jak neoriginální hry si velké společnosti dovolí vydat... A poslední dvě hry, na které sem se těšil (The Division a Battlefront) mě v tomhle ohledu vážně zklamali. Když se pak člověk podívá na hry jako jsou například Crawl, Rocket League nebo Lethal League, kde jde o čistou zábavu ze hry... :)
  • Pan Clancy se obrací v hrobě *7*
  • Gahhhh, osm z deseti za takovej nevochucenej, nedopečenej, hnusnej šajzeštych! Yuuuuuuuhuuuuuu koukejte jak se dá střílet do auta, to čumíte co a koukejte JDOU DOKONCE ZAVÍRAT DVEŘE co sou otevřený.... co takhle znovu je otevřít a vytvořit si tak COVER v novém směru? Nejde :D

    Trrrr trrrr trrrr do toho samýho hiphopera... Trrr trrrr trrrr.... Finální boss je helikoptéra co jenom střílí rakety, který ani neproletěj skrz zábradlí.... Much Wow. Bullet spunges everywhere. Nulová konzistence příběhu. Naprosté nevyužití potenciálu. Extrémně zjednodušenné rpg prvky. 0 nakažených ve hře o zlé nákaze (WTF :D :D :D :D). Nevyvážený lategame, zprzněný systém Rogue, který vás v lategamu donutí sekat dobrotu (např. když vás zabijou na 50+lvl Dark Zone, ztratíte cca 150k kreditů a přitom za přežití Rogue dostanete 5k!!! hahahaha!!!!!!!! :D :D :D).

    Blllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. Je to past. Nedávat prachy nebo to příště bude horší.
    5/10
    • made my day :D tragikomicky pravdive, vic takovych
    • Kozy
      0 nakažených ve hře o zlé nákaze

      Kdyby jsi tu hru doopravdy hrál, místo tohohle zvratku, tak by jsi nic takovýho nenapsal.
      • To zní fakt drsně, uplně jakobys tu hru ty hrál a já ne!

        Jako taky bych rád zpátky těch pár hodin co sem do ní dal, o tom žádná. No a jestli myslíš těch pár lidí co tam choděj a dělaj že jsou opravdu velmi hobo, tak ti mi nakažený nepřijdou, koneckonců, nemusím kolem nich ani chodit s maskou a celkově můj "agentní systém" nedetekuje žádnou nákazu. Takže smůla, jsou to prostě lidi, kteří jsou na pokraji sil a ne opravdoví nakažení. Honem jim bež dát lékarničku, protože to je to jediné co se s nimi dá dělat - pokud se ti to ovšem podaří, protože když uvidí tvou bouchačku, prásknou do bot. (panebože ten pán co na mě ani nemíří a vypadá jako všichni ti agenti co nám pomáhají MĚ CHCE ZABÍÍÍÍÍÍT!!!!),

        Chabej rétorickej pokus o znevážení někoho, kdo říká něco, co se ti nelíbí.... Kozy.
        • Kozy
          Jde o o to ze vsichni nakazeni uz jsou davno mrtvi, tak je tezko muzes potkat. Nechci tu hru slepe branit, vim ze endgame prakticky neexistuje ale to me zatm netrapi, nez se tam dostanu jiste uz nejakej bude.
          • Tak pro mě to znamená, že hra nevzbuzuje emoce, co se nákazy týče. Boj s armádou bezdomovců prostě ty feels nevyvolá.

            A vzhledem k tomu, že hra se ohání Clancyho jménem, tak by ten příběh rozhodně nějaké emoce vzbuzovat měl.
            • Emoce z nahrávek? To asi ne.
            • Kozy
              Na to jsou dobry ty echa, telefonni nahravky a tak
    • "Much wow"??? Co ty jsi za trotla? Jsi na českém diskuzním foru.
      • Omlouvám se, nemohu nalézt slovo "trotl" v českém slovníku, elaborujte prosím.
    • Tilwaen
      JDOU DOKONCE ZAVÍRAT DVEŘE co sou otevřený.... co takhle znovu je otevřít a vytvořit si tak COVER v novém směru? Nejde :D

      To by teda byl bytelný cover.
      • no delas jak kdyby cover ze 2 dveri, kdyz se kryjes za autem daval nejak vetsi smysl..
        • Tilwaen
          Samozřejmě to větší smysl nedává, ale o tom ani můj příspěvek nebyl.
    • gesto
      Vrať se zpátky do spermabanky nebo odkud si sem přišel, takový jako ty nadávají i na Zaklínače,Skyrim,Dragon age a další hry a co teda takový lemplové jako ty hrají ? kreslené blbosti a 2d srance ? no vlastně ani nic jiného hrát nemůžete že ? když má každá hra Denuvo ...
      • A proč se radši nevyjádříš k tomu, co napsal? On má totiž, kamaráde, dost pravdu.

        K tvojí demagogii ala nelíbí se ti tahle hra, tak určitě pomlouváš i Zaklínače, Skyrim, DA atd... se radši ani nevyjadřuju.
      • :D O copak se tady snažíme, mrmlátko? Zaklínač je pecka jako sviň, Skyrim mám napráskanej 200 módama, Dragon Age Origins je mrda jako blázen. Mám rád hry, u kterých se bavím, víš? Co já vím, třeba je zabíjení stejných NPC neustále dokola a dokola, abys získal pletenou čapku s bambulkou vlastně super. Třeba je procházení naprosto prázdných, detailně zpracovaných ulic fakt pecka - chodit hezky pomaloučku a koukat se co je v téhle výloze a co je támhle za tím plotem, co je napatlanýho tady na té zdi. A navíc ty holografické "důkazy minulosti" - tady v té místnosti jedli! A támhle tomu byla zima! Imerze! :D Líbí se mi jak si naprosto přešel všechny mé argumenty a začal mě hned posílat do spermabanky xD

        Hraju Rocket League, Nosgoth, HotS, Dirty Bomb, CS:GO, Crawl, Brawlhallu, MK X, já nevim ty vajco, prostě takové ty hry u kterých je... zábava?

        Sorry, to bylo docela hodně písmenek, ale snad to dáš ;)
        • h0p3
          Kdybych se chtěl zabít, tak by mi stačilo vyšplhat na tvoje ego a spadnout na tvoje IQ.
          • ~pika pika!!!

            Kdybych se chtěl zabít já, stačilo by mi přečíst si tvůj koment ještě jednou :(
        • Tak ty hry co hrajes jsou pekna m r d k a :) Division je pecka o proti nim ...ses lama a nerozumis hram :)
          • :D :D :D Dobrej pokus miláčku :*
            • Morlang pises to celkove dobre,ser na ne;-)
      • Asharak
        Radši kdybys vyvrátil co řekl. Lidi čtou i tvoje komentáře.
  • Jack1947
    Tak už taky konečně hraju, jsem Kruger5 kdyby někdo chtěl dát - a už jsem dorazil teprve na 5lvlu do místa kdy musím hrát více postranní mise. Protože ty 7 lvl protivíky ja s 5a půl lvlem prostě neupižlám. Moc hc *1* DZ budu hrát tak až po 8 lvlu pokud se nemýlím a spíše počkám konkrétně až dojedu příběh +nějaké postranní mise noo.
    • ChyrenCZ
      K dnešku level 13. A můžu říct, že kdykoliv jsem začínal mít pocit, že něco "neupižlám", tak mi hra nabídla okamžitě nějaký řešení. Dokonce mám pocit, že mi plní taková ta tajná přání, jako např.: Hele, ty bundy jsou modré, hnědé, nebo červené. Hodila by se mi černo-bílá. A co se nestane? Po bitce s bossákem ji za pár minut mám a ještě pořádně nabušený "modrý" zbraně. *5* A za další dvě až 4 hodiny, si je můžu kupovat. Ouuu jééé, tohle bude dlouhýý.. *1*
      • Zelený a modrý vůbec nekupovat, vyhozený peníze. Vše potřebné si můžeš vyrobit nebo sesbírat. *6*
        • Jack1947
          Rak to záleží spíš na tom jestli máš štěstí se sbíráním součástek a jinejch blbostí na to abys sis je vyrobil. Zelené -modré nemusíš kupovat ty vypadnou z řádovejch protivníků ne ?

          Dobré je ty méně důležité rozebrat na šrot, třeba z toho něco člověk vyrobí no. Nj ale co mi vadí že mám třeba několik stejnejch zbraní které se lišej jen o dmg třeba maj 1904 a druhá 1924 *1*

          To je fakt syndrom Borderlands ale né tak velkej. Navíc Borderlands mně žádné nebavilo tohle je jiné, docela mne baví i plnt vedlejšáky, tech misí tam je spoustu.Nebudu lhát když se do toho zaberu nevím kdy přestat.To že si můžete pozvat, partáky random lidi na ulehčení práce v misích... je zase třeba naopak dobré... no uvidíme jaké to bude dál.

          Jasně je to Tps akce a tak by seto mělo chovat no ale to se úplně mnechová, chybí mi tam větší možnosti krytí, někam se jen nalepit a pak dělat kotoul není úplně nej hodně to znevýhodnuje.

          Jinak by mně celkem zajímalo . na které zbraně bych si a vybavení měl dát pozor abych měl dobře nakombinováno třeba mám rád ve většině hrách hodně brnění, když má postava vydrží více ale je sice pomalejší o to odolnější... takže počítám že nějakou fialovou výbavu bez ní se neobejdu.
          Zelenou atp potom začnu vyhazovat... asi noo. Zachvíly příjde UPDATE lol... a nějaké raidy toho mám dost předsebou - dá se říct že to moje vůbec první větší MMO (Ty F2p hry nepočítám).
        • ChyrenCZ
          Není to jedno, jestli to koupím, nebo vyrobím nebo sesbírám?
  • No me stacil steam a jeho hodnoceni.Vsech 54 tisic hodnoceni splachl do zachoda a ted momentalne je 15k hodnoceni z toho 5k negativnich.Staci me me pustit twich a koukat jak kdo hraje a po 10h muzu s prstem rict kde jakou misi hraje. Chtit za tohle 1000kc + 880kc seasion pass tak si pockam na vanoce a koupim za cenu 500kc.Na netu sou krasna videa tuposti nepratel, úorovnani z ea 2013 a dnes. V kvetnu v lete prijdou neplacene dlc a uvidime co prinesou a srovname s placenyma dlc podzim zima,zda ztoho ubi dela rejzak na love.
    • archie777
      Celkem se ušklíbám nad tím, kterak tu každý najednou hledá poměr cena/výkon. Chápu, že je to tu samej spořivej racionální otec od rodiny, tudíž si nemůže dovolit rozhazovat za hry kratší než 60 hodin, ale což o to. Division má teoreticky víc obsahu, nežli většina áčkovejch her - musíš být ale její cílovka. Tady na fóru se pořád ve hrách hledá něco, co v nich není. Division prostě není open world MMORPG ani mmo ekvivalent COD. Division je v tomhle něco jako Diablo. Baví tě repetivní střílení/rubání a sběr lootu? Možná je to tvoje hra snů. Nebaví tě tahle core mechanika? Tak nehledej v Diablu Planescape..
      • Jenze v diablu mas ruznorode nepratele, kvalitni bossfighty a taky ma tvuj avatar ruzne ability
        • archie777
          Já nesrovnával Diablo s Division. Já jen vysvětloval, že stejně jako platí, že pokud tě v Diablu, Counter Striku nebo v jiný hře, která ten gameplay má poměrně jednotvárnej, ta core mechanika, ten základ ty hratelnosti nebaví, pak je lepší se té koupě vyvarovat.
          • Přesně tak, Division si svoje hráče najde, stejně tak jako Witcher, CSko, Diablo atd...mě se třeba taky Division moc nezamlouvá, ale to spousta her :) Jen je škoda se kvůli tomu hádat...Na té hře je vidět spousta blbostí, ale taky spousta fajn věcí. Každému prostě podle chuti *3* Pro někoho super gameska a pro někoho zase ne *5*
            • Jack1947
              Tak to je škoda noo...
            • no ja nevim me se to v nekonecny grind zvrhlo celkem rychle a to jsem ani nedojel celej příběh jestli se to dá příběhem nazvat
            • Jack1947
              Mně se taky nezamlouvalko ale nicméně, nakonec je to zábava - důležité je aby se to nezvrhlo v nekonečný grind to by mne nebavilo. V žádné hře jsem se nikdy nehonil za co nejlepším vybavením. Jde mi především o zábavu.
      • Má pravdu ten chlapec ;-)
    • Jak to myslis splachl do zachoda hodnoceni?
      • smazal 54 tisic hodnocrni na steamu byli vetsinou negativni,nepodareny start, refundace po bete atd.Stejne je videt 35 az 60h hrani a bud te to chytne nebo ne
  • Zatím nejvíc vyhypovaná hra co jsem viděl. To ani Inquisition neměl tak vtíravý hype a technicky vlastně šlo taky o průměrné mmo *1*
    • Zapomněl jsi zmínit Zaklínače, ten měl nejhnusnější hype masáž ever.
      • archie777
        Já jsem teda na Zaklínače nenarazil nikde jinde než na herních webech a jen pokud jsem si cíleně trailer přehrál. A herní weby o tom psaly z toho důvodu, že to evidentně dost lidí zajímalo. Byla to hra z Polska, pokračování v ČR oblíbené herní i knižní série, nám blízká mytologie. K tomu ne každý rok vychází obrovský RPG. Bylo by spíš nelogický, kdyby se o něm nepsalo. A dopadlo to jednou z nejlepších her historie - což prostě JE realita, protože neexistuje adekvátní srovnání s tak masivním 3D RPG. To, že v tom někdo zase hledal Skyrim a DaD soubojovej systém nevadí - nepochopili produkt.
        • PS. CDP si dokonce zaplatitli, aby to hrál Conan O'brien. Ten hype byl opravdu masivní...
        • nepochopili produkt :D :D tak to jo
        • božinku božinku. Tihle fanboys jsou na úrovni rakoviny...
          • Fanboys xD Dobrá hra je dobrá hra, s tim se nedá nic dělat, hňupe :)
        • Nekrm toho trolla, zaklínač je masterpiece a on to nemůže rozběhnout na tátově toustovači *2*
      • Nem nejvíce jednoznačně Minecraft a Destiny.
        • minecraft měl nějakou kampaň? :D
  • za mne singl 9.5/10, coop jsem nehral a Darkzone 6/10. Ale to tim, ze me to obcas na ps4 crashlo, jednou teleportovalo do saferoom, vyjmecne vypadl server. A v klanu nejsem. Na koho narazim, narazim. Vetsinou tam moc lidi neni. Popravde mne to moc nelaka.
    • Neotočil sis to hodnocení náhodou? Singl je právěže strašnej, nudný boss fighty a je to pořád dokola. V Dark Zone je naopak dost napětí, protože nikdy nevíš kdo ti vrazí kudlu do zad
      • ani ne v DZ se vrážet kudlu dozad těžce nevyplatí , a zatim jsem moc lidí nepúotkal co to zkouzšeli
      • ne
    • Ale mit kamarady, co to hraji (minimalne 2), urcite bych to paril i multi. Spis na to neni cas. Kazdopadne hra, ve ktere si kazdy najde sve, az na ty, co by to chteli parit v multaku sami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit