Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je skvela..v parte je to skvela zabava a mise na vyzivavou uroven jsou uzasny...trochu se bojim toho, ze to po nejake dobe prestane bavit..uz nebude co vylepsovat..jsem na 30 levelu a 38DZ vsechny itemy zlaty..140K dps a 85k zivota..kazdopadne jsem si hru skvele uzil a ten kdo tu na hru nadava je hloupej
    • No 140k a 85k je snad jen ten zaklad itemu co jdou vyrobit. Co jsem videl u tech lepších výbav tak maj lidi i 250k a 200k takze myslím, že na zlepsování je dost prostoru. Taková top výbava se ale asi bude shánět blbě. Za celou dobu co chodim do DZ mi padnul jen jeden zlatej item. Ale příští měsíc má vyjít neco jako Raid, takze zase bude co dropovat a určitě hranice pujde zase vejš.
      • Těch 250k ale mají samozřejmě na úkor zdraví...s podobným dps se běhá tak na 30k HP. Ostatně proto je v partě pak support.
    • Veskoslav
      Silnější předměty jsou na DZ 50. A ne vše, co se zlatem třpytí musí být nejlepší viz zbraně některé:)
      • FansLunacy
        V recenzi se o tom mluvilo ... já jsem to pak poznal ve hře, bylo pro mě dost divný, že třeba modrá 20lvl rukavice je lepší než fialová 23lvl, protože nejde jen o hlavní staty, ale taky o ty bonusy pod tím.
      • Ja mel stesti na drop zbrane..padl mi cadeceus kde jsou uplne uzasny talenty na te zbrani + ma poskozeni 9300, takze max spokojenost.Ja vim ze ty itemy v DZ jsou asi top, ale myslim, ze takovy rozdil to nebude oproti tomu co mam ted
        • Veskoslav
          Mě se furt nedaří vycraftit pořádné talenty u zbraně, valím na přesnost 30-35% a na kritiku/léčení po zásahu hlavy a ani za boha. DPS není problém, ale ty talenty dělají svoje a raději se nedívám, kolik surovin na to padlo *1*
  • FansLunacy
    Předem říkám, koho nezajímají dlouhé komentáře, hoď mi tam mínus teď a jdi si číst něco jinýho ... A buď jako valná většina těch, co rádi hejtí Ubisoft, protože tohle bude pozitivní komentář ... tak aby si se z toho nesesypal(a)
    ----------------------------------------------------
    Rád bych pro začátek podotknul fakt, že jsem si koupil jak Division, tak mám třeba ve stejnou dobu zakoupené ESO:TU a hrál jsem v den vydání i Far Cry: Primal atd.. Vše řádně zakoupeno, Primal vlastně i pre-ordered - Jo a jsem konzolista, hraju na PS4, takže LV a jemu podobní, dejte mi mínusko a neobtěžujte se číst dál, protože vy jste prostě takový ... co nadělám, nicméně po*rat se z vás neplánuju ...

    Předně Division je postapo hra - Zde bych rád pro změnu vyzval lidi, kteří si stěžují na to, že je tam málo lidí a nic se tam neděje, aby mi dali mínus až teď a prosím pěkně, buďte tak ohleduplní, a jděte do p*dele. ABSOLUTNĚ nerozumím tomu, jak si někdo může na tenhle fakt stěžovat ... Stěžovali jste si taky u ESO, že jsou tam kouzla? Protože tohle je fantasy tak jak je možný, že se tam kouzlí džízis!! ... Vývojaři věděli očividně přesně co dělají, a jaký "feel" chtěly hráčům navodit, a udělali nám, milovníkům postapo, líbivý svět plný zoufalství a strachu, kde lidé něco mektají z oken, na ulici pobíhají psy, lidé sedí na zemi, hledají jídlo, perou se o zásoby, hádají se, pláčou nad ztrátou svých milovaných a to nemluvím o umírajících lidech na nákazu či hlad. To je jak ten váš slavnej "Primal je jen další reskin" hejt. Tady máme Watch Dogs reskin že? ... Jasně že máme, jakby ne, vždyť jsme na games.cz v sekce "Komentáře", lets go blitking ...

    Ale teď už k samotné hře. Po příběhové stránce je hra moc fajnová, dobře udělaná, dá se na to dívat, až na ten klišojidní typicky debilně americkej konec mi to přišlo fakt bomba. Hodně mě bavilo jít do nějakého sektoru Manhattnu a udělat tam vše, co se dá a posunout se zase o sektor dál. NPCčka ukecaná nejsou, ale to mi fakt nevadí, na tom hra není postavená ... ani příběhově, ani obsahově. Budí to pro mě ten správný postapo feel. Graficky je hra moc pěkná, líbí se mi, že to neni tak k*eténsky barevné jako Fallout NV ale připomíná mi to spíš atmoškou první dva fallouty, na kterých jsem ujížděl, akorát v 3D Je to prostě takové správně postapo, které na vás dýchá po celou dobu hraní. Hru jsem dohrál na 30lvl, mám asi dva kusy high end věcí z daily questů, do DZ jsem se ještě nepodíval, ale hra mě baví pořád stejně a těším se, až si seženu hadry na mojí holčinku, mudu medikovat ostatní spoluhráče a udělám si další postavu. Až tak se mi příběh líbil. Byl svižný, zajímavý, žádný h*vna okolo. A to jsem se ani nedostal k echům a sbírání všeho možného. COOP na 30lvlu začíná být zábavný, lidi už konečně vědí, jak se postava ovládá a jak se to v té hře dělá. Narazil jsem na moc příjemný kluky, co si rádi hrály na Dark Souls a ač se daily quest zdál obrovsky těžký až možná impossible, zvládly jsme to ... asi na 10. pokus, ale zvládly ... ten feel byl k nezaplacení a kluky jsem měl chuť obejmout.

    Závěrem bych ještě rád napsal vzhledem ke komunitě tady, že mi děláte radost. Čim víc totiž na hru zvracíte, tim víc je mi jasný, jak jí tu nikdo nehrál a koukal maximálně na poslintanej gameplay kdesi na youtube v rozlišení 320. Umíte bejt jenom zklamaný, všichni se bulvama přilepíte na hype a pak čekáte, že vám domu přiletí reálná mmorpg hra z NY, kde střílíte headshoty a na jednu ránu sundáte všechny, co na hlavě nenosí pancířovou skříň ... Ty samý zvratky jsem četl tady o FC Primal, přitom jsem si ho neskutečně užil. Tak hejtěte dál, ať mám po večerech co hrát a v práci co číst. Bavíte mě ...
    • Wau takovýho textu s 0 informační hodnotou sem už dlouho neviděl, smekám.
    • FC Primal podle mě zbytečně moc hatovala redakce. Podle mě to není špatná hra.

      ESO je teď po delším vývoji dobře hratelná singleplayer hra s coop a mmo prvky. Já to teď hraju a neskutečně mě to baví.

      Destiny, teda Division, i když ono je to jedno, není holt hra pro každého. Těžko se to bude líbit všem a na druhou stranu, za ten hate si možná může vydavatel hry sám, když hráčům dopředu lhal o obsahu a když má údajně (hru nehraju) velké problémy v end game, což se ale určitě zlepší.
    • Tilwaen
      Dlouhé komentáře mi nevadí, Ubisoft nehejtím, konzolisti mi žíly netrhají, na prázdnost světa v The Division si nestěžuji, nemyslím si ani, že by to byl reskin Watch Dogs, na hru nezvracím a ani jsem ji nehrála, ale když tak usilovně pořád voláš o mínuska...

      Jinak jestli tohle měl být pozitivní komentář, jak předesíláš v úvodu, tak z něj mám dojem přesně opačný.
    • Princ.Jablon
      ". Vývojaři věděli očividně přesně co dělají, a jaký "feel" chtěly hráčům navodit, a udělali nám, milovníkům postapo, líbivý svět plný zoufalství a strachu, kde lidé něco mektají z oken, na ulici pobíhají psy, lidé sedí na zemi, hledají jídlo, perou se o zásoby, hádají se, pláčou nad ztrátou svých milovaných a to nemluvím o umírajících lidech na nákazu či hlad. "

      Jj...a celej tendle postapo realistickej feel je zabitej při prvním boji s "bossem" (rozuměj vůdcem smečky gangsterů) a vysolením 5 zásobníků do jeho palice a jeho následnym nechcípnutím, je fakt, že jsem občas měl strach, jeslti bude 1000 nábojů do hlavy stačit, abych zabil týpka s kapucí na hlavě ale to asi nebude ten samej "feel" strachu a zoufalství co máš na mysli ty

      Edit: atmosféru zoufalství a strachu si nepředstavuji tak, že sebou tahám muniční sklad středoafrický republiky
      • kennyB
        Jsem zvědavej co by jsi říkal, kdyby jsi přišel k prvnímu boss fightu a jedinou ranou do hlavy ho složil. Spokojenost by to taky podle mě nebyla...
        • Princ.Jablon
          Nic takovýho jsem taky neřekl...dáváš jako protiklad zcela extrémní případ a děláš, jako by neexsitovali ve hrách skuteční bosové, ale neni to vyloženě špatně, protože extrémní případ udělali i tvurci division, kdy vzali generickýho panáka a vyboostovali jeho výdrž do absurdních rozměrů, tak či tak, je to lemplovství a korunu na palici tomu dává právě RPG dané v kombinaci s uber ultra snahou o reálný feeling, jelikož to je "Clancyho" hra...tady má AJ pravdu, ta licence tomu vyloženě škodí a downgrade ve všech aspektech hry oproti E3...to jsem pochpil u Watch Dogs, ok tak si vzali velké sousto, to se stává ale tady už to je vyloženě podvod...
          • kennyB
            Tak to se ti nebudou líbit pojmenovaný eliťáci v DZ. Jsou o dost tužší než bossáci v singlu a já dneska svého prvního pižlal kolem pěti minut. AJ nemusím, internet je plnej těhle "downgrade" youtuberů, kteří tohle říkají u každé hry, která vyjde. Jen řeknu, že při hraní vypadá The Division fakt moc pěkně a já jsem s ní spokojenej.
            • Jack1947
              Já zase slyšel v Replay je že postranní úkoly sou jak za trest.
            • kennyB
              Za sebe zase musím říct, že mě hra překvapila. Jen pár perliček, dneska si to tak běžím pro úkol a v dálce vidím něco jako šarvátku. Říkám si teda, že nějakej hajzl.k zase přepadl civila, jenže když přijdu blíž, vidím, že to tak není, jen nějaká ženská škádlila nějakého maníka tím, že mu něchtěla dát nějaký balíček. Přehazovala si to z ruky do ruky, zvedala do vejšky, jestli na to došáhne atd. Včera jsem zase viděl dva členy gangu a když jsem se jim potichu dostal za záda, přísahal bych, že se lekli, když se otočili a viděli mě, jak na ně mířím. Tahle hra bude plná takovejch věcí a lituju lidi, kteří se rychle dostanou na max level, že je možná kvůli tomu propásnou...
            • Princ.Jablon
              Já u AJ souhlasim ohledně tý licence, technický a gameplay downgrade zmiňuju sám za sebe, jelikož je to prostě fakt, celý to fake, což je dneska už úplně zřejmý, že je to fake video z E3 je prostě podovod, celkově tak hra nevypadá a tim nemyslim grafiku (nepotřebuju mít takovou grafiku, ostatně bych jí ani na svém PC nedal) ale ty různý drobnosti jen aby sis u toho řekl "wtf to vypadá dobře"...který přesně už byly u WD a UBI s tim vyšel u Division...ta hra nemá s tou předváděčkou nic společnýho, a to co se u WD talo akceptovat tím, co jsem psal v předešlém postu tak tady u toho je to opravdu tahání za nos

              Hra neni špatná, ale je to prostě daleko za tím co bylo slibováno, ta hra NENÍ MMORPG, prostě není, je to coop s implementovanym mass multiplayerem, LOOT je tam naprosto ale naprosto zoufalej a jestli rozkouskovali původní mapu kvuli DLCéčkům, tak už je to úplný flusnutí do ksichtu všem, co si tudle hru koupili
    • ...FC Primal, přitom jsem si ho neskutečně užil.

      Tohle stačí a je to jasné. *15*
      • kennyB
        To víš, jsou lidi, kteří hry hrajou a baví se u nich a pak zase ti, co na ně jen nadávají aniž by je hráli...
      • v com je to jasne??? ze ho to bavi sry ale radsej ti netipujem vek lebo nechcem urazit co su mladis alebo starsi ako ty a maju v hlave viac uvazovania ako ty. nech sa ti dari v zivote vydiet ze ho mas este dost pred sebou a dost od neho este dostanes pod drzke.
      • Veskoslav
        Pokud člověk nehrál 3/4. díl, tak je to dobrá hra.
      • Kozy
        Proc? Jestli nehral predchozi dily, tak mu to i verim
  • Zajímavé jak zde bylo to video kde někdo dosáhl max levelu.

    Tam hrál a vojáky střílel stylem 1/2 zásobníku + na jednoho vojáka. Rána do hlavy se nerovná smrt a to prosím voják neměl nějakou balistickou ochranu. I COD to má uděláno lépe.

    Zde to vypadá jako v mmo, kde jsou monstra a prostě je fuk co máte, protože se vždy řeší pouze váš damage a jejich život.
    Trapné u hry kde jsou vojáci, realistické město apod. *15*
    • Kozy
      facepalm
    • ty nevíš ;)
    • No nekecej Sherlocku! Vždyť to taky je mmorpg! LOL *15*
      • divison je mmo asi jako diablo3 :D :D

        ale asi pojem Massively-Multiplayer Online kazdej chape trosicku jinak
      • mmorpg XDDD a pak si jeste napise LOL XDD skoda ze sem si na tudle diskuzi nedonesl popkorn. komedie jak svin
      • No a? Máš tam reálné vojáky, prostředí a příběh se točí okolo toho, že to je reálné. Proto je kravina někomu střílet do hlavy 10 ran *1*

        Jo, kdyby to bylo zcela vymyšlené...
        • Je si pán vědom toho, že se jedná o počítačovou hru, která je zcela vymyšlená? *13*
          • C-BEAM
            v tom případě tam mohou hráči rovnou létat nebo šplhat po budovách jako pavouci, vždyť proč ne když je to všechno vymyšlené.
            • Jak může být někdo takhle blbej? Prosím o vysvětlení. Děkuji
  • Mne by se libilo vic kdyby tam byl normalni model zraneni jako v arme nebo star citizen a ne ubirani hp. Farmeni vybavy by bylo udelane jako v day z. Zabit byste mohli i obycejnou pistoli ale jasne ze s antimaterialovou puskou s optikou, laserem, termovizi a treba exoskeletonem byste meli vetsi sanci.
    Rpg by pak spocivalo v ziskavani specialnich schopnosti, treba medik, technicke zrucnosti nebo crafting a pod
  • Hodne lidi tady kritizuje mulťák. Ale autori nemeli ambice udelat MP jako v COD. Je to spise mmorpg. Tak tam take hrajete dungy ve skupine proti botum a ne proti zivym lidem. To tu nekdo kritizoval, ze je MP cast kvuli tomu nudna, protoze se tady hraje proti botum.
  • h0p3
    Asi mi něco uniklo, ale když vidím jak se předháníte, tak tu musí probíhat soutěž o to kdo napíše větší blitku.
    Gratuluji, všichni postupujete do finále. Ale měli byste trochu přitlačit, protože s takovouhle to Flash vyhraje.
  • Zprava od games.cz pro Jana Olejníka :vysvetlena znamka 8/10 na Games
    8 - Výborná
    Do této kategorie patří po všech směrech kvalitní tituly, které nemají ambice posouvat hranice možného a nepřináší žádná překvapení. Jsou však řemeslně skvěle zpracované, neobsahují žádné zásadní chyby a skvěle pobaví.
    • ChyrenCZ
      Já s 8/10 souhlasím naprosto. Ale ne z těchto důvodů.Hra je další krok evoluce. Mnoho lidí, co ji hraje rádo je v tomhle světě spokojená natolik, že plní všechny mise, všechny vedlejší úkoly, všechny ještě víc vedlejší drobnosti a doslova ujíždí na na "sběratelským" syndromu. To, jak tvůrci dokázali zacílit na určitou skupinu lidí, kteří na jednu stranu teprve s něčím podobným začínají a na stranu druhou, tedy těch co mají hory stříleček za sebou...je naprosto unikátní. Dal bych i 9/10 za sebe, ale cítím ve starých kostech, že další DLC nabídnou takovýho materiálu, až se mi budou protáčet panenky. Za sebe taky můžu říct jedno zcela s jistotou: Není větší radosti, když člověk jde na bossáka s pořádnou výbavou. A pak ho po 30-ti minutách boje slavně udolá. Ty hlášky z vysílačky jako " Hele, kámo za tohle se ti podepíšu třeba na tričko, čepici nebo do nějakýho denníku Division" jen dokreslují atmošku do chvilkový euforie, kterou jsem dosud neznal. Mimochodem každej větší úspěch se nese napříč celou NPC komunitou. Takže není výjimka, že si to člověk štráduje po ulici za dalším dobrodružstvím a je z něj na chvíli málem celebrita. *1* Mimochodem, ti kdo si stěžují na různorodost úkolů to nehráli, nebo se narodili a hejtovali mámu, že je poslala na tenhle zatracenej svět.
    • to docela sedí ne? technicky je to udělaný dobře, jen ten obsah, ale to je nejspíš záměr, vydat hru s minimem obsahu a o to víc vydělat na DLC, což je samo o sobě pěkný hnus
  • Duvody proc tahle hra nemuze dostat 8/10 jako mnohem lepsi MMO na trhu: 1. Zadni Bossove- chytace kulek, kteri jsou vsichni stejni a chovaji se stejne jako klasicke NPC neberu jako bosse. 2. PvP naprosto k nicemu - sankce ktere dostanete jakou Rouge, jsou silene takze se vam Nikdy nevyplati. 3. Vsichni jsou stejni - Je jedno jestli hru hrajete 2H nebo 200hodin vas hrdina vypada prakticky stejne, "zbroj" je jen o cislech. 4. Jako Tom Clancy jako RPG nefunguje- Clancyho licence jen zbytecne omezuje hru- diky Clancyho romanum ma studio svazane ruce a nemuze pouzit spoustu veci ktere patri do MMO, jako ruznorodi nepratel, loot atd. a diky Clancyho licenci tahle hra vypada opravdu smesne kdy je treba 100x rana do hlavy aby si slozil nejakeho kapsare a vypadla s nej hipsterska capka ktera te uchrani pred ranou stanku do hlavy 5. Po cca 15 hodinach nastane nuda a vy nebude mit co objevovat ve hre- Stupidni pribech, zadne vetsi Raidy,selhavajici PvP, monotonnost prostredi, questu, nepratel, lootu a jako posledni je to chaby SIMULATOR N.Y. CHODCE- vetsinu casu ve hre stravite chozenim z mista A do B, bez jakekoliv zmeny nebo duvodu jit jinam, vetsina cool mist z N.Y stejne nemuzete navstivit, NIKDY nepotkate nakazene nebo se dostanete do styku z nemoci, zadne zajimave lokace kdy by se odehraval zajimavy quest jako napriklad v zaklinaci.... To jsou me duvody proc si myslim ze tohle je prumerne MMO ktere vas zacne nudit po par hodinach a nedosahuje ani zlomku obsahu velkych MMO ktere jsou nektere zadarmo (a jestli nenavidite F2P model tak se ho v Division taky dockate protoze jestli chcete vypadat odlisne ve hre musite si zaplatit navic) ps. Je to jen dalsi Reklamni hra ktera spoleha jen na marketing, grafiku a je delana aby jste stale platily jako Battlefront, jestli neverite podivejte se na prvni E3 video je to uplne jina hra (takticka akce s prvky RPG v NY, ale Ubi reklo ze vic vydelaji na MMO tak se v polovine vyjove hra zmenila na takovy mismas)
    • Hehe dobre sa ti cituje Angryho Joa co?
    • tady se nekdo koukal na angry joe recenzi a prakticky nam ji tu shrnul bez vlastniho nazoru. tipuju, ze si to ani nehral *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit