Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohlo by to být ve stylu GTA,střílečka kde i auto půjde vzít :) pokud je to otevřený svět tak ty auta tam nebudou jen na to aby je člověk rozstřílel si myslím :)
  • Tohle se tvari jako naprosto fantasticka hra a jakmile bude oznamen predprodej jdu do ni vypada skvele
  • Líbí se mi, že se u her posouvá grafická podoba. Podle mě je to čím dál tí lepší a spousta her vypadá naprosto skvěle a jsem za to rád. Nepatřím mezi ty, co by nad grafikou mávli rukou a vyzvedávali hratelnost a podobné téměř metafyzické věci. Na druhou stranu ale doufám, že se pokročí více v jiných oblastech - fyzika a grafický vzhled her se posunul výrazně, ale totéž bych neřekl o umělé inteligenci. Řada vývojářů už ví jak na to a sypou jednu zombí hru za druhou - vždyť zombíci jsou ještě o něco hloupější než naši poslanci, takže od nich člověk nečeká žádnou super inteligenci. Zombí hry jsou také "řešením". Ovšem rád bych viděl nějaké reálné řešení a nějakou skutečně zajímavou umělou inteligenci. Zatím to vidím tak, že u stříleček v SP kampani se vsází čistě na skriptované pasáže a spawnování nepřátel z ničeho a u RPG je to tak různé ale taky žádná sláva.

    Jaká hra podle vás má zajímavou "umělou inteligenci"?
    • Tak samozrejme, ze na grafice zalezi. Ale ja mam bohuzel zkusenost, ze cim lepsi grafika, tim horsi ten zbytek. A i kdyz se mnou mnozi nebudou souhlasit, takove Crysis 1 bylo skvele technologicke demo, ale ta hra, zejmena v druhe casti s emzakama, mne vubec nebavila. Ale vypadala hezky, o tom zadna. Samozrejme se najdou vyjimky, jako napriklad Zaklinac 2, nebo ve sve dobe serie X3, ktera vypada dost dobre i dnes.
      A s tou fyzikou nevim. Na tomto videu to konecne vypada, ze k necemu bude. Jinak to zatim spis byly veci typu koukejte, jak ty prapory vlaji ve vetru nebo jak postave vlaje plast pri behu. Je to pekne, ale v realu k nicemu.
      Nadruhou stranu jsem si nedavno zakoupil na gog.com Anachronox a i pres tu opravdu starickou grafiku a nemoznost zmenit rozliseni je to porad skvela zabava a je to hra na nekolik desitek hodin.
      • C-BEAM
        nikto nepíše, že bez výbornej grafiky nemôže existovať dobrá hra a crysis 1 po grafickej stránke a vlastne celkovou hratelnosťou prevyšuje oba nasledujúce konzolové diely.
    • Zajímavou umělou inteligenci máš především ty.
      • Děkuji.
    • Tohle je typický představitel konzumní ovce, kvůli kterým jsou hry jaké jsou. Hratelnost je pro ně metafyzická záležitost, ale hlavně že to má dobrou grafiku. Nechceš se radši koukat na filmy nebo z okna?
      • Hratelnost se nedá nijak vypočítat, jasně definovat a popsat, proto je to čistě metafyzická záležitost. Grafika, fyzika, UI jsou věci, které lze celkem snadno definovat, popsat a zhodnotit. Hratelnost je většinou velmi subjektivní záležitost.

        Vzhled hry je důležitý a je to tak správně. Nemá smysl jít zpět. To že jsou hry málo komplexní, to už je jiná věc. I když ony ty hry jsou mnohdy daleko komplexnější, než kdy byly. Jen se tu čaruje s historií podle hesla "za našich starých časů bylo všechno lepší". A přitom tomu tak není. Tím neříkám, že by se některé tradiční série třeba nezkazily (klasickým příkladem je Gothic).
      • Kdyby se poslouchaly lidi jako ty tak jeste dneska mame DOS
  • Sama Ubi potvrdila že Division je dělanej primárně pro konzole a potom ho budou portovat na PC kvuli tomu bježej všechny gameplay na PS4 takže teť už jen zaleží jak si dají zaležet s optimalizací což vidím dost bledě.
  • Myslim,ze vsichni vime,jak to dopadne. Stejne jako Watch Dogs. V hype videich grafika bombasticka, v realu na konzolich sotva 35% z puvodni grafiky a na PC high/ultr detaily nebude stacit ani titan... opravdu zvracena doba...
  • Někdo se už tuším ptal, tahle hra je klasický single nebo nějaká online capina ?
    • Veskoslav
      No MMOTPS, aspoň, co jsem pochopil já. Tudíž boj proti NPC i ostatním hráčům o potraviny, zbraně atd.
  • Ristoro
    Škoda, že Clancy nežije, aby to viděl :/. Tohle by se mu určitě líbilo.
  • Osobně tam nevidím nic, co by technicky nezvládly konkurenční enginy, hlavní rozdíl v grafice není enginem, ale rukama grafiků, kteří se snaží držet realistické palety barev a vše nasvětlují decentně, aby to vypadalo co nejrealističtějc a nikoliv, aby to bylo co nejvíce eye-candy - viz. třeba BF4 je grafický overkill, kde jsou všechny shadery přehulené, všechno šíleně září a všechny materiály mají protivnou strukturu, která bije do očí už z 10 metrů.
    • DICE to přepálila už v trojce. Všechny efekty byly příliš. Pro mě to bylo místy nehratelné.
    • BF4 je jeden velký grafický fail: http://i.imgur.com/lqjziOq.jpg
      • Ristoro
        Jako pořád je na vyšším levelu, než zbytek her :D.
        • Pokud ho srovnáváš s Arkanoidem tak jo, ale ne o moc.
  • stejne to vsechno budou delat primarne na konzole, takze vyuziti super uber bomba enginu bude tak na 20%
    • na akom systeme myslis bezali vsetky dosavadne gameplay videa ? :) to ze to bude na konzole osekane (a na X1 duplom) je snad jasne, no PC hracov to nemusi vobec zaujimat.
    • Veskoslav
      Až na to, že je to vyvíjené na pc a následně pak konverzí na konzole, stejně jako AC IV.
      • Az na to, ze on nepise na cem to budou delat, ale pro co to budou delat. Konverze se pak bezne dela pro pc.
        • Programují to samozřejmě přímo na konzolích - Xkem se skriptuje a trojúhelníkem tvoří grafiku
        • Veskoslav
          Už dávno je oznámené na co to je. Když je někdo líný a není schopen věnovat 2 minuty toho, aby si zjistil na co to je (konzole+pc), tak je to jeho problém. Pokud mě nějaká hra zajímá, tak se o ní snažím zjistit nějaké informace.
  • fizola
    O čom vlastne bude ten Division? Lebo všetko čo sa o tom piše je iba ake to bude nextgen, fyzikalne a graficke vymoženosti, ale nejak nič čo by vyvratilo to že to bude dalšie Call of Duty akurat že z 3rd person pohladu. Ani tu, ani Hrej, ani IGN, Gamespot som sa nedozvedel nič viac než masírku.
    • Veskoslav
      Otevřený postapokalyptický svět, který bude mít důraz na prostředí či spolupráci přeživších proti sobě.
      • fizola
        Diky moc, konečne niekto, lebo prisám bohu som nič nevedel nájsť. Čiže MMO zaležistosť typu Day Z, ale bez zobíkov, len s frakciami? Survivarium?
        • Veskoslav
          No něco na tom stylu. Navíc spolupráce bude silně nutná+možnost hrát a ovládat drony přes tablet například či PS VITA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit