Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .. a co teprve ty dvě... pistole *13* YJR
  • NE, na koně se blbě leze bez štaflí... *3*
  • A kdo je to Lara? *15*
  • No, "komunista" by ji nejspíš postavili ke zdi s popravčí četou, ale komunita určitě nějaký mód vyrobí *1*
  • Tobe nekdo v detstvi nakecal, ze jezisek neexistuje a ted mas pokrivenou realitu, vid..

    ... neboj, to bude dobry.
  • Zavani to sandboxem... pokud to tak bude, tak to bude pecka :)

    ... btw. Super, ze zadny romanek nebude. Vzdyt patri ME a ne nejakemu vertexovemu hejhulovi :))
  • Buť to, alebo nekrofilka, jedno z toho.
  • Že si moc tlstý *1*
  • Cože... *11*
  • too fat *1*
  • CRYPT
    souhlas
  • Tohle je skutečná Lara Croft... A je pravda že se mnou žádnej milostnej románek neměla... *1*
    http://www.tombraiderlive.com/ima/common/M06/SHQ/model_karima_screen08.jpg
  • Archeoložka jo? Hmm
  • nebo ženy.... oh wait.
  • No, za sebe musím říci že původní Tomb Raider koncept mi seděl více (tedy zatím to tak dle dostupných informací vypadá). Naopak nový vzhled hrdinky je dle mého poměrně podařený.
    Takže, vzhled by mi nevadil, co mě naopak vadí je ten herní styl který podle všeho tíhne k survival hororu a akční hratelnosti, a toho se obávám jak to dopadne.
  • Mechwarrior_bw
    ako som písal po reboote budú určite nasledovať ďalšie diely, kde už to bude znovu Lara taká akú sme si všetci oblúbily, celé to bude iba viac tlačené k realizmu čo ale skutočne nie je na škodu. A TR3 mám ešte dodnes na poličke, takže viem ťa pochopiť. Ale už sa proste musela urobiť nejaká deliaca čiara...
  • on je rozdil udelat z Danteho fetku a z Lary udelat takovou peknou holcinu, fetaci sou me proti srsti jedina hra kde sem hral fetaka je fallout kde sem hral maniakalniho zfetovanyho radioaktivniho kanibala mel sem i perk na pozirani ghulu :))
  • DarkHawk
    Tak ty HD remaky jsou jenom pro PS3.
  • DarkHawk
    Mě jde jen o to, že nevypadá stejně. Jak ten nový TR vyjde tak si ho vyzkouším a zahraju. Ale už to prostě není ten TR co býval. Větší radost by mi udělal Tomb Raider 3 v HD remaku.
  • Mechwarrior_bw
    "s obřím poprsím, měla krátké, přiléhavé oblečení.. kdyby takhle vypadala i v novém TR tak ok. "

    to si mal napísať skôr, pokial obrie prsia a priliehavé oblečenie je to čo podľa teba robí Laru Larou tak potom zrejme nemá zmysel v tejto debate pokračovať.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit