Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Games.cz tomu dali prostě nejmenší hodnocení
    http://www.hodnoceniher.cz/pc/third-person-akce/tomb-raider.html
    • blixa
      Nedali ;): http://www.metacritic.com/game/xbox-360/tomb-raider/critic-reviews
      • Mart9
        ou 6/10? Ten človek to snad ani nehrál *7*
        Za mě 9,5/10 - PC verze.
    • Mart9
      Tak přece nebudeme číselné hodnocení rozebírat u každé recenze. Martin se sedmičkou střelil hodně vedle, ale je to holt jeho názor, stejně jako tohle je můj názor no.
    • A mají pro to svoje důvody. Proto existují podobné porovnávací weby, když se ti nejake hodnoceni nezdá... Ja bych hre taky dal 7 a neznamena to ze jsem podplacenej nebo zaujatej, proste jsem dohral a odložil, nic světobornýho...pokud bych mluvil jinak nehrát Uncharted 2/3 to už nevím
  • TheGGG
    Hru si nekoupím, protože to hekání co lara vydává by mě v jednom kuse nutilo vypínat zvuk. Už když jsem si pustil vydeorecenzi si moji rodiče mysleli že koukám na Péčko. Kdyby měla lara nasazenou plynovou masku aby ju nebylo tolik slyšet udělali by autoři líp.
    PS: sluchátka nepoužívám protože z nich se akorát otlačí uši
    • Keyz
      Kdo viděl Vesničko má středisková ví, že sluchátka mají více funkcí. *3*

      - Mně spíše vadilo jak to bylo komické to hekání a žádný výsledek. Pořád žíla, a nic ji nebylo. Po tolika pádech atd. samej hek a pořád je na tom stejně. Krom pasáží kde se její fyzický stav mění.
    • Mart9
      Zdaleka to neni tak hrozný. Teď si uvědomuju, že při hraní jsem si toho ani nevšimnul, jen u videí mě to vždycky "zaujme".
      • ale je, je to neskutocne iritujuce.
  • BoB.2
    Hodnocení čtenářů
    8.6/10
    Moje
    10/10
    • BoB.2
      Já prostě od hry dostal všechno co jsem chtěl, dal bych spíš 9/10 ale tu desítku jsem dal z trucu nad tak malým hodnocením co hra dostala.
    • A preto kupujem časopis SCORE a s*rem na tychto radobyrecenzentov a ich prismrdačov...to bude minusiek... polibte mi skoro všetci...
      • Nemužete tomuhle exotovi prostě dát IP ban? Kdo to tu má číst
      • TheGGG
        Proč SCORE? Kolik tam dostala nová lara?
        • Nove SCORE s Larou ešte nevyšlo, ale vedia oceniť tvrdu a poctivu pracu a pochvaliť to čo je pochvaliť hodne...ina kvalita recenzii, to si len tu niekto mysli že kvalitu môže mať zadarmo...
          • TheGGG
            Hold tady se to vede tak že se nějaké blbosti dá 9/10 tak se pak zákonitě nějaké jiné hře musí dát míň aby to nevypadalo že jsou jen dobré známky.
            • Myslim, že teraz si presne vystiol podstatu tohto fora *1* *1*
  • přibližně poslední dvě hodiny jsem doslova protrpěl a modlil se, ať už to skončí
    • Poslední tak čtvrtina byla vyloženě podprůměrná, ale nemuze to shodit celou hru, sedmička je zasloužená
      • Mart9
        Podle mě měl naopak ten závěr parádní grády.
        • 100 lidí 100 chutí...první polovina se ti líbila?
          • Mart9
            Celá hra byla parádní. Náramně jsem si ji užil.
      • přesně tak, sedmička tomu sedí
  • prehnane moc "wow" efektu ala uncharted a malo/zadnej opravdovej skakaci quest kterej potrebuje aby clovek u hrani i premyslel.. jinak ale hra urcite za zahrani stala
  • Všetci tu žvatlate dve na tri, vlasy, hore dole ,vlaju, nevlaju, to je realisticke, toto neni, a je to lesba, neni, ale, nikto tu nespomenie tu atmosferu a počasie a celkove stvarnenie ake tato hra ma, lebo treba napisať že MA riadne gule...
    • Jojo, počasí, to je moje, kuli tomu to hraju... Jeste aby nemela gule, když mlada slecna pozabiji stovky lidí...pravej survival...pro ty nepratele ale, utikaj pred Terminatorem
  • Lukáš, horlivý zastánce práv žen, ale jak jí v recenzi naložil :D
  • Parádní recenze, ale k tomu realismu, na jednu stranu se hra snaží ten realismus navodit (někdy až moc brutálně) a vzápětí se stane něco komicky nereálného (vemu příklad hned na začátku jak Lara spadne na tu kulatinu, kdo z vás by chtěl dobrovolně vykrvácet tím že si ji vytáhne z břicha ?;), hrál jsem 2 nebo 3 první mise a stačilo mi, také proto že nejsem fanda uzavřených prostor a QTE (ano, jsem si vědom toho že většina QTE je na začátku).
    K TressFX bych řekl jen to že se jim nepovedla kolize vlasů s modelem postavy (v neopatchované verzi se vlasy nikdy nedotkly těla a po 1. nebo 2. patchi se vlasy zase boří do těla). Nároky na výpočet vlasů (a jejich stínování) jsou ale krvavé to je fakt (mně nepomohly ani nové Drivery od Nvidie, sice se to posunulo o +10FPS ale i tak je to pro mě na 30FPS nehratelné).
  • na večer jsem se pěkně pobavil, některý fórek lepší, druhý horší, hlavně ať s videorecenzemi neuklouzneme, už je to na hraně.
  • Novy TR je boži min 9,5/10 ale traba mať na to PC že Lukaši...
    Určite najlepši diel a skutočny next gen...klobuk dolu, na rozdiel od inych študii so cťou splnili
    čo slubovali a to sa dnes už nevidi.
    • Co je na tom nextgen prosimte? Spousta " rambo hopsaček" tohle uz dokazala, vcetne grafiky (už Uncharted 2)
      • Bud seš slepejš, alebo to trtiš na hriankovači, alebo oboje -koniec debaty.
        • Zajímavej jazyk, bohužel ho neovládám. Já vim že teď konečně máte "Uncharted" na PC, tak neni nic lepšího, ani se vám to nesnažim rozmluvit
          • Rhulad
            TR má do Uncharted hooodně daleko
            • Rhulad
              Rozhodně to není špatná hra, ale taky to není nic světoborného... dohráno, zapomenuto...
            • Njn, takovej komorní Uncharted, ale na pc nic jinyho neni, tak lepsi nez nic. I tak je TR ale dobrá hra, jen ne taková modla jako se nam par deti snazi dokazat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit