Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ah! Ty hodiny stravene nad druhym a tretim dilem... Na to se nezapomina. Tou dobou jsme zacinali jezdil v realu a s Tony Hawka pochytavali nazvy jednotlivych triku a snazili se je ucit.:-)
    'Ty kokos, jak se sakra ten kick flip dela?!'
    'To musis takhle tahnout botou do strany, chapej!'
    'Jo ty vole! Super!'...:D
    • :))))))
    • Jo to byly časy ! :D přesně takhle jsem taky začínal :D :D
  • Zlatý časy na PSX, čím dál víc mě poslední dobou mrzí, že jsem před pár lety někomu půjčil ovladače a všechny hry, což mi nikdy nebylo vráceno a sám jsem zapomněl komu jsem to půjčoval. :(
    No možná si udělám na Vánoce radost a kromě nového PC si na aukru najdu i těch pár věcí k mému PSX. Schválně, kdo si tady pamatuje Sheep Dog 'n Wolf. =)
    • je i na pc tahle parba :-)
    • jezis sheep dog n wolf byla nejvetsi pecka pod sluncem.uplne jsi me zaskocil tim ze si to nekdo vubec pamatuje.nezapomenutelna hra.a treba i ten libovy jazzovy soundtrack k tomu
      • Jazz
        To si musím někde sehnat, vypadá to brutálně.
      • God-of-War
        já sem hlavně uchcával, když si podržel kolečko a kojot začal šíleně hrabat nohama:D. jedna z mejch prvních na psx
  • Ahh.. nikdy nezapomenu ty hodiny, co jsem stravil u THPS3 :D Ty nekonecne "kombicka" na mapach Los Angeles, Airport nebo Rio.. :D Na to proste nejde zapomenout, THPS3 me tehdy neskutecne bavilo a ted kdyz o tom premyslim, tak me to docela laka opet si to zahrat ;)
  • Tak já dávám ruku nahoru, začínal jsem na PSX s Tony Hawkem jedničkou... sakra, mám chuť si to zase zahrát :) Jak píše udh, do čtvrtýho dílu to byla pecka - úžasně designované levely (byla radost je prozkoumávat, kam se hrabe průzkum planety Pandora), dobře vybraný soundtrack, pěkně animované držkopády (na tu dobu) a neúprosná hratelnost na bázi "Ještě jednou a jdu spát"
  • chci to i s původním souundtrackem *1*
  • CRYPT
    U mne netreba rozepisovat, protoze kolik hodin ja nahral u cele serie TH se neda vubec srovnavat s zadnou jinou serii. Nejvic u THPS2, ale smazil jsem i THPS1 a potom i dalsi dily. Kdyby tam byl nejakej super nalestenej MP sel bych na 100% do originalky.

    BTW ted vidim ze to je pro konzole, takze muzu to rovnou zabalit. Serou na PCckare
  • pripomiona mi to hned prvni kolo ve 3 v ty fabrice
    • jnsCZ
      Je to první level z prvního dílu ;)
    • Myslím že to je to bonusový kolo z trojky ,když jsi dohral hru tak se ti otevřelo .Už nevím jak se menovalo ;)
      • Tohle kolo je uz ve dvojce a myslim ze i v jednicce ale tu jsem nehral.
  • MishKonn
    To si vážně neuvědomujou, že po vynalezení modelu ovládání, který používá SKATE, už tohle prostě není zábava?
    • Tak zábava to je, ale ty stometrové skoky mě sraly vždy. A hlavně v replayích.
      • PS: taky mě více láká SKATE. Možná až vyjde další generace XBOX, tak si ho pořídím i s konzolí za pár šupů jenom na to.
  • Do 4týho dílu to byla pecka ,uderground 2 ještě šel pak už to byla blbost .Měli by se k tomu konceptu vrátit .snad to dopadne dobře a bude tam zas plno vtipnejch věcí.
  • jeeeej,to mi pipomina prvni dil,co jsem hraval na PS1 a byla to nesmirna zabava.Skate a tyhle novy me uz pak tolik nelakaly. Oproti prvnimu dilu byly uz moc zamereny na realno a mese libily ty nesmyslny dlouhy slidey a skoky v ty jednicce.proste starej dobrej tony coco pro pinochio

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit