Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasim s Mirkem. Naopak u této HD verze je fyzika o něco reálnější oproti originálu avšak se SKATE se to nedá vůbec srovnat. Skate je vážně vychytaná simulace a uspokojí i lidi co na skateboardu jezdí.
  • ringmancz
    má to svoje chyby, ale tak černě bych to neviděl. hraje se to stejně jako dvojka, u které jsem strávil hodiny, má to stejně super soundtrack, ale nejvíc vadí mi malej výběr jezdců, znám z tama tak 4
  • Posledni THPS co za neco stal byla trojka, s privrenim obou oci mozna jeste ctyrka.
    A od doby co vysel Skate, nema zadny THPS pro fanousky skateboardingu nebo lidi co jezdi ci nekdy jezdili, smysl - fyzika a ovladani ve Skate nema konkurenci.
    Nicmene pro lidi skejtovanim nedotcene muze byt i tohle nahaneni bodu zabava.
  • ty kravo THPS 2 byl naprosto unikátní mazec a co teprve ten sound *14* sem pařil jak oteklej
    pustit si nejakej super flák a freeride *5* takovy zapařky už se dnes nevidí
  • Co som na tejto serii vzdy mal rad bol soundtrack, vela kvalitnej muziky sa dalo objavit :)
  • jediná hra, co sem na PS1 opravdu pařil (mam celou dobu PC)... na základce sem měl volnej "privát :D" tak sme tam nabehli este s 2ma kamosema co prinesli PS1 a hlavně "TOŇÍČKA" lol jak sme tomu tenkrát říkali.

    Někdo měl i povinnosti na 2. den, no každopádně sme pařili nonstop až do rána imrvére, nikdo nikam nešel protože sme byli jak 3 dětský zombie poránu...

    pak sem to mastil na PC, THPS 1,2,3 mozna i 4 to si nepamatuju. Byly to super hry, kor když sme tenkrát všichni jezdili na skejtech :)))

    Když sem viděl HD remake, rikal sem "ouyea" :D ale recenze očekávání rychle zchladila, takže to dopadne tak, že si stáhnu pěkně toníčka 3 a zapařim .) Jinak originál CD samozřejmě mám, jen už nejde přečíst... kvalitní hry sem dycky podpořil, ted se chstám na Armu II a DayZ .)

    Tož tak
  • Takže moje reakce na tuhle hru sou jen pozitivní..:)) sem velkéj fanda tonyho ps 1,2,3,4 ;)
    a tenhle remake HD jenom vítam..:)) ze začatku to chvíli trvalo než sem se do toho dostal..
    ale počase paráda.. bylo zteží zezačatku nahrát i 100tisíc.. a tedkom v klidečku dám i 800tisíc.. ;) Hře mužu vytknout jedině bugy.. ale která hrá je dneská nema když vyjde že:))
    Moje hodnocení je 8.5.
    BTW: Má to také vyjít na PC. kdyby někdo nevěděl.. sami to ofko potvrdili.. Tak snad bude mit někdo radost..:)
    Good luck Players :))
  • http://www.ign.com/games/tony-hawks-pro-skater-hd/xbox-360-124515 Tim nikoho nektritizuji jen se to hold nekomu libi nekde, onehde ne.
  • Škoda že to nebude na PC, thps2 jsem se něco napařil. A ta recenze neni zas tak horká. Jinde hru vychvalujou. Například Jarda Movald jí chválil a ten měl původní najetý maximálně co jsem poslouchal v podcastu.
  • Nevíte někdo prosím kdy to má vyjít na PS3, nemůžu to tam nikde najít.
    • Tady o tom píšou http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=kdy-vyjde-tony-hawk-s-pro-skater-hd-na-ps3-170656

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit