Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu lidi, kteří si TL2 neváží... v dnešní době se jedná o jednu z mála "svobodných" her, maximální podpora modifikací, žádné zhovadilé protipirátské kontroly, podpora LANu!!! Tenhle přístup se dneska už moc nevidí, ale jestli někomu vyhovuje nechávat se šmírovat 24/7 u hraní, proti gustu...
    • já nevím, mně se ten Torchlight prostě nelíbil... vypadá ještě víc jako WOW než Diablo, předměty tam padaly stejně pitomý jako teď v Diablu, vůbec nikdy mě nenapadlo si to jen na chvíli pustit a zakosit, jako to dělám teď v Diablu...

      a to musím podotknout, že mě Diablo (stejně jako spoustu jiných) strašně zklamalo. ale ve spoustě věcí je pro mě furt ještě lepší než Torchlight, buď atmoškou, nebo možná nostalgií
    • Veskoslav
      Ode mě +, ale po pravdě po LANU už jsem nehrál minimálně 4-5 let:)Už to nejsou ty akce, kdy jsme pospojovali pc a jeli jsme AoE II či CS. A po pravdě, no stejně tu T II nemám s kým po Lanu hrát:)A ono je jedno pokud máš pc připojený k netu, tak už je v podstatě jedno, jestli si online takto nebo takto. Výhodu má LAN tu, ž se prostě nedá vypnout a nejsi omezen "výrobcem" hry a servry. Nevýhodou je zase to, že máš málo hráčů na vyhledání ke hře.
      • Já už mam dobu střední školy a lanek už taky nějaký pátek za sebou, ale v poslední době se k tomu opět začínáme vracet... už to sice probíhá trochu jinak, ale to sem nepatří :)
        Co mi hlavně vadí je to, že když hraju singl a informace o mém herním chování, o PC, připojení k netu, atd. jsou uchovávány a zpracovávány "někde" u "někoho"...
      • my po lanu hrajeme s kámošema furt a je to něco naprosto jinýho, než se dorozumívat přes TS a hrát po netu. :D a sklubili jsme to, takže hrajeme po lance, kde si propojíme kompy, ale i přesto jsme píchlí na net, takže můžeme vklidu jet proti desítkám hráčů pospolu :)

        Na Torchlightu 2 oceňuji snahu výrobců :D Hra to není vyloženě špatná, ba naopak a určitě to bude po lance dobré, ikdyž to vypadá přesně jako T1, tak to má narozdíl od 1 přidaný multiplayer, což už samo o sobě mě stačí :D
        • Veskoslav
          No jo, na tohle jsem už starý:)Tohle už mám asi za sebou:)LAN je pro mě technologie mládí a víkendy propařené v místnosti s dalšími 7 blázny u AoE, CS, Sc a dalších.
    • souhlasím se vším napsaným....hrál jsem betu a bylo to maximálně skvělé už se těším s kámošema, až si to zahrajeme a takové vývojáře samozřejmě podpořím velmi rád...diablo 3 je možná dobrá hra, ale mi přes hardisk nesmí...každopádně věřím, že jsou spousty hráčů, co mají přesně opačný názor...život je holt pestrý :)
    • Taky fakt. Kdysi to bývalo standardem, ale dneska je třeba to vypíchnout a ocenit. *4*
  • za cenu diabla 3 mam borderlands 2 aj TL2 a herny cas omg ani nechem vediet este ze vyjde novy dead island neskor inac by som nic nestihal
  • táto hra má potenciál. Jednotka bola super. Teda až ked som nebol v nejakom lvl 22 poschodí v dungeone a tam som si povedal, že dosť. To ma fakt nebaví.

    Pravdepodobne sa tomuto ale "autors" hry už v dvojke vyhli a myslim si, že to bude super hra.
    Asi si ale počkám na steam zľavu a potom sa dotoho pustím s radosťou. Budu aj recenzie a všetko bude doladené.
    Každopadne ta hra je aj pekná /ta grafika uazí len dementa/ a určite aj hratelnosť ostala. Predpoklady na lepšiu hru ako je diablo 3 má obrovské.
    V diable som dal Butchera na inferne a ďalej ma ani ten novy leveling nemotivuje.
    • Taky jsem se sekl v nějakém 20 levelu.Po půl roce jsem to dojel a musím říct, že ten boss na konci za to stojí.Tedy na hard ano. :-D
  • Veskoslav
    Nevím proč, ale ten screen vypadá jak z jedničky jenom s jinou lištou. Hru nechci hodnotit jenom podle grafiky, ale pokud to má takovou, tak nevidím žádný posun T I a T II a přitom to jsou 3 roky.
    • Ako keby malo D3 modernu grafiku. lol
      • Asharak
        Moderní grafiku mají dnes pouze filmy a některé FPS hry (možná zatoulané RPG), když už to chceš řešit. A pokud ne, přečti si jeho příspěvek ještě jednou a pozorně.
    • Když nechceš hodnotit hru podle grafiky, tak proč to děláš? :) Hrál jsem betu celkem intenzivně a musím říct, že od jedničky velice pokročila. Řekl bych, že má i velkou šanci zbavit se onoho stereotypu v pozdějších úrovních hry. A jak zmiňoval rancor, ona i ta grafika je někde jinde, ačkoliv se to na první pohled nezdá. Vývojářům šlo evidentně hlavně o zachování stylizace, což se povedlo, přesto je dvojka daleko rozmanitější a vizuálně zajímavější, než jednička.
      • Veskoslav
        Co takhle si to pořádně přečíst:)Hru nehci hodnotit jenom podle grafiky jsem psal, nikoliv, že nechci hodnotit podle grafiky a to je propastný rozdíl. A pokud odstranili ten stereotyp, co zapříčinil, že jsem T I dohrál jenom jednou, tak budu jenom rád.
        • Tak já se tedy omlouvám, že mi vypadlo jedno slovo, které tam skutečně dělá tak propastný rozdíl. :D Nebuďme jak děti... Já pochopil, co jsi psal, nebo respektive jsem to pochopil tak, jak to pochopí každý, kdo ti nevidí do hlavy - sečteno a podtrženo jsi řekl "hra vypadá ošklivě, nelíbí se mi". Řešíš posun hry jako celku, nebo to tak aspoň vypadá, ale hodnotíš to jen podle vzhledu... Nicméně já to zdaleka nemyslel jako takový útok. Mike731 to vyhání trošku zbytečně do naznačených urážek...
          • V tom co jsem napsal to bylo jen naznačený záměrně, stejně tak to mohl být náznak že zdejší čtenáři pořádně a pozorně nedokážou číst, jen na něco hodí oko a už si formují vlastní názor (ať už z blbosti nebo ze spěchu). Ale když to bereš takhle...

            Jinak do Veskoslavovy hlavy taky nevidím, ale nikde jsem si nevšim, že by tu hru vůbec chtěl hodnotil, a už vůbec ne podle grafiky. Napsal jen že grafika vypadá stejně jako u jedničky. Ale tohle je samozřejmě jen můj názor, za Veskolsava mluvit nemůžu *4*
        • Veskoslave, doporučuju ti psát jen jednoduché věty a žádná složitá slova. Třeba tvoje příspěvky pak pochopí a takoví jako jsou Neal, Pe7er nebo skaven *15*
    • rancor1223
      Hrál jsi MP betu? Grafický styl se nezměnil, stále je hra stylizovaná stejně. Grafika ale co se kvality pokročila. Prostředí možná tolik ne, ale efekty udělaly velký skok od prvního dílu. Mimoto lokace jsou mnohem větší.
      Nemůžu se dočkat!

      EDIT: Sakra! 20.září vychází druhý Borderlands, to nebude čas na nic jinýho *16*
      • jo a D3 porad vypada 10x lip nez TL, celej skill system bude mnohem vymakanejsi a furt se bude balancovat a o hru se budou starat...ale ty si kup TL, protoze nemusis bejt pripojenej k netu(jako kdybys stejne nebyl, jako 99procent lidi v dnesni dobe), a rikej si ze hrajes mnohem lepsi hack and slash
        • rancor1223
          S tvým dovolením si budu hrát co mě baví víc a v tomhle případě je to TL2.
          Diablo 3 jsem hrál v betě (stejně jako TL2) a neříkám, že by bylo špatné, k tomu mělo daleko, ale oproti TL2? Boj, což je podle mě nejdůležitější u tohohle typu hry, mi sedí v TL2 mnohem lépe.
          Podpora LAN je jen výhodou.
      • Veskoslav
        O klíč jsem tentokrát nežádal:)Takže nikoliv. A efekty, no doufám, že se zlepší bylo by to fajn. A jo vychází B II, tak to pro mě končí svět:):-D
    • Cypri
      Souhlasím, ale zároveň dodávám, že TŘEBA záměrně nějak výrazně neinovovali v grafickém směru, protože si dostatečně věří v tom ostatním. Nechme se překvapit.
      • Veskoslav
        No jako na rok 2009 by to bylo fajn, ale teď? Jako na hru se sice těším, ale počkám si na ohlasy a myslím si, že nakonec stejně zůstanu u Diabla.
        • Asharak
          I ty se k nim klaníš? *15* Bože, proč furt někdo musí zmiňovat roky. Je 2012 a většina her vypadá (bohu dík) ještě furt jako hry a né chladná realita. Je to pomalu horší než ten se záchody.
          Nooo a na grafice vlastně stejně vůbec nikomu nezáleží *2* Jen každému vadí omalovánky od Blizzardu, toť vše.
        • teraz neviem ci rozpravas o grafike diabla 3 alebo torchlightu *1*
          • Veskoslav
            Chytrému napověz, blbého kopni. O které hře je tento článek? T II, tak proč bych měl ksakru psát o grafice Diabla ty kosmopako?
            • oo, klaniam sa pred velicenstvom ze si mi 2x odpovedal, hoci nie k veci
              a ospravedlnujem sa , diablo 3 vyzera ako z 2006 roku, tj titan quest vtedy vysiel
            • Veskoslav
              Z roku 2005 u Diabla? Jo vlastně skaven, nehrál jako trol a blbější jak trol. Že já vůbec reaguji.
            • asi preto lebo kritizujes grafiku torchu, ze vyzera ako z 2009, a diablo vyzera ako z 2005ho a z neho tecies :) mas 2jity meter Vesku ;)
        • Cypri
          sto lidi, sto chutí. každopádně, pravdu máš. *3*
    • N7N7
      Naprosto s tebou souhlasím.
  • torchlight 2, borderlands 2 a dishonored... jediný a poslední hry, co letos pořídím... doufám, že nepořídím špatně *5*
  • za 3 týždne falošný kráľ padne
    • nebud smesnej, TL1 byla detska hra, s detskou grafikou a bambitkama.

      jestli je todle screen z 2ky, tak se nic nezmenilo.

      D3 je top ve svy kategorii a trapny reci zebraku ktery nemaj na to si to koupit, na tom nic nezmeni.

      kazda hra ma svy chyby a zadna neni dokonala, ale D3 si koupis cca za tago a naky drobny a mas servis lepsi jak u kdejakejch mmo...zhruba pred tejdnem vysel dalsi patch, s nim dalsi motivace runovat endgame fazi, pride vymakany PvP, ktery pak po naslednym balanci, kterej bude logicky nutnej, bude pecka...

      to ze je jednou za cas maintaince a lidi nemuzou hrat od 5rano do 10rano, je hodne trapnej argument pro navazeni se do tydle gamesy. vsichni zebraci breci jak activision-blizzard vsechny dre z kuze a jak sou hrozne komercni (jak kdybych poslouchal 12ti lety deti, pro ktery je vsechno komercni, a jak neco neni zadara, tak je to zlo), ale realita je takova, ze za svy prachy dostanes servis, kterej nikde jinde nedostanes...viz kdyz u zaklinace vysel patch a par kokotin po vydani, tak to byla hrozna bomba, jak se to studio stara o svy hrace, ale blizz dela 4xtolik co CDprojekt, a to vy loupaci nevidite
      • genki.sudo
        No je ľahké otierať si hubu o niekoho, hlavne pokiaľ masa okolo tlachá spoločne s dotyčným.. :-)

        D3 ale ukázal jednu vec.. Že grind v ARPG hrách už nedokáže priniesť nič nového pokiaľ tam nie je nejaká nadstavba (ale naozaj kvalitného) pvp.. Nedajbože niečo iné..

        Po čase človek zistí že tam už fakt nie je čo robiť.. Na druhú stranu ale tvrdím, že od dôb D2 (ešte tak možno TQ) je to najlepšia ARPG hra...
        • LOL, original, diablo je tady na games proste PRIME EVIL, uz mi to doslo
        • nvm o koho si otiram hubu, a uz vubec mi nepride ze za mnou stoji masa se stejnym nazorem, naopak mi pride ze na games spis prevlada nazor typu blizz-activ nejvetsi stahovaci z kuze a nutnost pripojeni jako prvotni zlo...

          proto kdyz pak vidim supaka psat ze falesny kral padne pred detskou hrou, mam chut na to reagovat, i kdyz je to ztrata casu
          • genki.sudo
            Prepáč, trochu som to neprehľadne napísal..

            Hovoril som o ľuďoch, čo kydajú na D3 a nie o tebe.. S tvojím názorom viacmenej súhlasím..

            Potom som spomenul nejaké nevýhody žánru ako takého aby to zase nevypadalo že D3 je dokonalosť.. To nie je..
    • Bohuzel D3 ukazalo, ze staci mit jmeno a pak uz je jedno jak je hra nudna, nedomyslena a spatne udelana. I kdyby byl Torchlight 2 to nejlepsi co v tomhle zanru kdy vyslo, nema sanci.
      • Ten Veckoslav tady fakt žije :-DDD to je nějakej hroznej chudak zavislej na PC. Neustále NEUSTÁLE se ke všemu vyjadřuje, pod každou diskuzí musí bejt nějakej jeho tupej komentář....ty vole máš v reálu holku a kamarády? asi ne co :-D nebo vlastně počkat.....maš přítelkyni z WOW, která má nick Ajuska 215 a nikdy jste se neviděli, ale na chatu je super co :-D
        • Veskoslav
          Když už mě chce urážet, tak není nic jednodušího si zjisti, kam všude přispívám a taky to, že WoW jsem v životě nehrál a hrát nebudu. A urážet se od děcka?:)Každý máme svůj názor na hry, já jsem zde prezentoval ten svůj. Nic víc, nic míň. A chudák nejsem, ale bohužel musím být u pc z důvodů testů do projektu a tak tu trávím bohužel dost času. Takže hlupák jsi ty a ještě k tomu omezený.
    • Ten "král" nepadne. Nikdy ani nevládl.
      • ... jednooký král. *3*
        • No tak se to taky dá říct.
      • Veskoslav
        A kdo vládl? Ať se zasmějeme.
        • Nikdo.

          Víš, čímdál víc si myslím, že prostě trpíš post-purchase rationalization.
          • Veskoslav
            Vždy je někdo na vrcholu v pomyslném žebříčku, ať už Diabo, TitanQuest nebo i Torchlight. Ale nikdy nevládlo bezvládí.
            • Asharak
              Ano, PoE je nejhorší ze "série", grafika hlavně u přechodů skály/půda někdy nerozeznatelné, sic celkový feeling budí dojem old-school hry :) I tak, zato je f2p, a má zajímavější skill-tree než TL2 *4* Ale taky se těším na GD, vypadal dobře, snad trochu zlepší ty efekty, v alpha nebyly zas nijak skvělé.
            • Mě osobně se na Path of Exile nelíbí stylizace grafiky.
            • Veskoslav
              No uvidíme. Myslel jsem si, že mě zaujme Patch of exile, ale po pár hodinách hraní mě to přestalo bavit. Sice nápady super, provedení dobré, ale něco bylo špatně. Zabaví na chvíli, ale že bych měl potřebu se k tomu vracet. Stejně tak War of the Immortals. Hry zajímavé, ale přestanou bavit.
            • Tak teda v mých očích se naděje upínají na Grim Dawn do budoucna.
    • Veskoslav
      No jo silácké řeči a pak skutek utek. Počkej za čtyři týdny, jak a kolik se T II prodá a jaké budou ohlasy. Potom můžeš mít takové kecy o nějakém falešném králi....
      • Pokud se nepletu, tak TL2 se ještě donedávna drželo několik měsíců v TOP10 nejprodávanějších her na Steamu... a to se ještě ani nevědělo, zda to vůbec vyjde *3*
        • Veskoslav
          Asi máme jiný Steam. JInak předprodej na Steamu se tam objevil až v červnu a až po letních akcích.
          • Tak to asi ne, bylo to tam minimálně od dubna, použij Google...
            • Veskoslav
              Tak to se omlouvám, já jsem si ho totiž právě objednával až v trom červnu, tak jsem si toho nevšiml. Na Steamu je od 25.4.
      • hah ako keby predajnosť znamenala kvalitu
        • Veskoslav
          No a co třeba si přečíst celý můj příspěvěk a nevypíchnout jenom jednu věc? Těžké? Moc dlouhé?
          • Nj ohlasy a potom vyhodíť 50 éčiek za prehypované nič ...
            • to ringwraith:
              sem pro konstruktivni kritiku, ale to video to je jedna velka komedie, dal sem to do pulky a pak sem to musel vypnout...kdo chce psa bit hul si vzdycky najde
              1, stamina a problem s tim ze v D3neni...kazda classa v D2 rvala body do VIT, takze tendle problem byl na low lvl, pak si mohl behat do nekonecna, takze nesmysl
              2, cartoon grafika...nvm, me osobne to nepride, ale lidi sou ruzny...kazdopadne jestli TL ma bejt to real to underground diablo, tak nvm, tam je ta grafika total cartoon uplne mega detska
              3, nemoznost chodit kamkoliv...no to je to posledni co by me nejak sralo a vzdycky to bylo nak opodstatneny z hlediska storyline...a co si vzpominam tak v D2 bylo uplne to stejny...priklad druhej akt a palac, nebo tal rashovo hrobka, act3 nemohl ses dostat k mephistovi, dokud si neslozil cep atd.
              4, inventar, ok tak nak to beru, taky se mi libil v D2 vic, a vubec by mi nevadilo kdyby brneni zabiralo vic nez dyka, ale na tom ta hra snad nestoji...
              5, chcípání...no totalni demagogie, prej odmena za to ze chcipnes...ten typek tam ukazoval normal obtiznost, az chcipnes na infernu, narodis se mezi bandu mobu, nemas nahozeny zadny skilly nic, je to problem...a hlavne ty baliky za opravy brneni na inf uz sou znat, kazdy desitky tisic se hodi, neni to tak hard jak v D2 kdy se narodis bez vybaveni bez expu a bez prachu ale nka penalizace to je, urcite ne odmena
              6, skilly, ten typek vylozene lze, moznost si resetovat skilly prisel az snad v 1.13, do ty doby napytel skilly = znova rozjet postavu...jestli nekomu vadi ze na 60 lvl ma vsechny skilly a zalezi jen na nem jak si udela build, aniz by musel lvlit dalsi char, je blazen, nebo dite nebo nezamestnanej, co ma furu casu sedet u hry...a menit skilly se nevyplati, protoze od 60 lvl za kazdou zabitou bandu elitu dostavas bonus magic find, kterej muzes 5x naskladat na sebe, ale jak zmenis skilly je to fuc, takze si proste najdes svuj build a ten jedes.kdyz te prestane bavit, skusis si jinej, aniz bys musel sedet ranec casu u lvleni postavy
            • prej prehypovane nič...ty madare, ty vubec nevs, sud hru az po tom co ji hrajes treba 20 hodin,D3 je kral a kral zustane pravdepodobne do doby nez vyjde D4, proste uplne stejna situace jak u D2
            • Veskoslav
              Jo to video jsem viděl, s některými souhlasím, jiné mi naopak přijdou směšné. Ale jak jsi psal výšše. Našel jsem se a jsem spokojený a jiný ne. U D II jsem strávil stovky hodin, u D III za ty roky možná taky, to nevím. Teď mě to baví, ale nevím, jak to bude později:)
            • Ty seš ty Vesku. Dals za to prachy a pokud sis našel playstyle, co ti vyhovuje, tak dobře pro tebe.

              Ale spoustu hráčů jaksi čekali, že se Diablo 3 bude dát hrát jako Diablo. A to nějak nevyšlo.

              Přímé porovnání s předchozím dílem zde:
              http://loudhouse.vg/

              Poslechni si hlavně o tom, jak tě hra omezuje atd.
            • Veskoslav
              Říkal kdo? Já si hry kupuji, když mě baví. Diablo III mě baví, vyšlo na cca 45 Euro (kvůli tobě převádím) a mám zábavu na roky. Zaplnu si to občas, na hodinku, prolezu jednu část vypnu. Nemusím u toho sedět hodiny a hodiny jako u D II, ale tam mi bylo podstatně méně než je mi teď a měl jsem na hraní her čas. D III rozhodně není zklamáním, to jenom někteří lidé mají nasazené brýle z D II, která v době vydání taky nebyla nějaká extra třída. Ale to si už nepamatují, protože si pamatují až finální výsledek D II, která po letech vypilovávání ze strany Blizzardu je tam, kde je teď. A vyhypované je to díky "fanouškům" a novinářům.
  • Miluji diskuze, vážně, naplňují mě tak čirou nenávistí vůči plebs, že jí ani nejde vyjádřit. Líbí se mi, jak se tu vy děvečky hádáte. "Diablo III sux, tohle bude lepší protože..." "Ne to teda nebude D3 je král a tak to bude protože ... " Můj favorit dnes je "Big Pete" a jeho Rytmusovské kecy o žebrácích, vtipný vtipný chlapec, jen co je pravda (pořiď si DIII tetování, domů si postav oltář a worshipuj si co a koho chceš), bojuješ s větrným mlýnem, zapřísáhlej DII hráč co na něm vyrůstal bude povětšinou (považ to slovo, kdyby si měl chuť reagovat shitstormem) na DIII plivat, protože DIII je hra pro děti (Torchlight taky) a tak to zůstane, normal DIII sem prolétnul rychlostí světla a přišel si, jak kdybych hrál lepší flashovku co se herních principů týče nehledě na další shitload věcí co se mi nelíbilo - ale svoje subjektivní pocity tu vypisovat nebudu.
    Tak, abych nebyl offtopic - Torchlight původní mě nachvilku (delší než DIII kratší než DII) zabavil, hlavně díky možností módování skrz úpravu souborů, stejně jako editorem, který umožňoval skoro co koho napadlo. Hrálo se to rychle, tři skill stromy dávali možnost variability i když většina skillů byla copypasta na všech třech postavách, a zdaleko to nebylo moc skvěle vyváženo (overpower doomquake u destroyera..), do toho docela koukatelné prostředí-efekty-grafika a hordy mobek (dalo se navýšit úpravou zmíněných souborů aby přesně sedělo gustu hráče). Mínus byl stereotyp jakmile se člověk dostal trošku hlouběji, ale zase jak moc by z toho hráči, co v životě hráli jen, DI srali? Hodně. A úplné minus pro mě co se týče T1 je hloupě dlouhá doba načítání i na nejlepší sestavě.
    Dvojka dopadne určitě lépe než jednička, už tím, že se přesune na povrch. Trailer mě celkem nalákal hlavně díky koukatelným (ale prostě vždy a všude copypastovým) classám a zvědavostí na skill-stromy a bosse. Grafika se moc neposunula, ale nedá se svítit, když jako druhotný výrobce her nemáte shitload peněz na překopání nebo vytvoření nového herního enginu. Vypadá komiksově, stejně jako jednička - to pár lidem nemusí sedět a já se moc nedivím, ale Torchlight je takový fantasy rpg komiks a nehraje na černoknežnickou ultra real temnotu. Výhod T2 bude ještě pár (soud se dá udělat ale až po pořádném testnutí hry) - LANka, žádná šílená ochrana, zas a znovu editor. Jinak nic světového či novátorského, jen pořádná porce zábavy pro lidi, co zbožňují hack&slash žánr rpg a cítí chuť po další dávce virtuální krve, či snad jenom rozptýlení od DIII.
    Co říct závěrem? Že bych se měl vys*at na reagování na diskuze, protože na konci psaní už ani nevim, co sem to vlastně chtěl říct a ztrolluju jen sám sebe. Snad jen pro lidi, co by měli potřebu nějak komentovat a snad doufat, že budu hudryhudry reagovat - nebudu, Frost řekne ale už nekontroluje a nehádá se, nemá na to čas. Takže rovnou všechny negouše, hádače a trollíky prohlašuju za officiální vítěze psaní na fóra, vytiskněte si doma diplom, dejte si ho na zeď a oslavujte svojí skvělost. Peace-out.
    • feel tough now big boy, cuz if u wanna man up, im gonna man u up

      piss-out
    • yuri337
      Více sraček v jednom článku jsem dlouho nečetl. To tvoje rádoby cool poloanglické vyjadřování je opravdu hnus, určitě si díky tomu připadáš jako největší světák... Dlouhý loadingy v T1 jsou tím že máš kdovíjaký vergl a zabordelené vidle. Mám podprůměrnou sestavu z roku 2006 a loading mi trvá 6-8 vteřin.. T2 bude vším co slibovalo D3 a není.
    • Cetl jsem ten tvuj blabol do vety DIII je kral - po tomhle musim jen konstatovat , ze jsi naprosty vul, ktery absolutne nevi o cem je rec. Jen specialne pro tebe, kralem je porad DII, ale vyzyvatel v podobe Grim Dawn se blizi,uvidime jak se s tim porve, tak snad bude kral novy. A ten tvuj prehypovany S H I T ala aukce-hnuj zvany DIII je jen pro hloupocke nerdy co blizzu skocili na spek.
      • D2 je kral ? Hrál si to vůbec ?
      • yuri337
        Přesně tak. Naprostý souhlas.
        • Čet vůbec někdo z Vás jeho komentář? On diablo neglorifikuje, ale hazí na něj špínu *7*
  • Kozy
    Mám rád cartoon, ale proč to vypadá jako WoW?
  • Další omalovánka, ještě že tak nedopadlo aspoň Diablo, i když všichni víme, že to nebyla taky ta nejideálnější podoba, jak nám ji Blizzard naservíroval.
    • No Diablo 3 je sice o něco lepší,ale jinak zatím taky dost slabota..
  • genki.sudo
    Tvorcom držím palce.. Ale fakt som zvedavý, aké karty chcú vytiahnuť na prilákanie hráčov..

    Okrem nízkej ceny a slabšej ochrany..
    • Třeba na coop 8 hráčů? Kvůli tomu jsme si s kamarádem koupili 2 FourPacky a rozprodali je dál mezi známé.
      • genki.sudo
        Ok, to je fajn, musím uznať.. To som zvedavý ako budú škálovať obtiažnosť (ak vôbec)
        • Ale abych nebyl za takového milovníka, ona ve 4packu cena 14€ za takovouhle hru je no-brainer.
          //tohle prosté krást není hezké.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit