Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Torchlight by pro mě byla fajn hra(mám rád rpg podobného tipu),ale jsem strašně alergickej na kreslenou grafiku..to je neskutečnej hnus do očí bijící..jedničku jsem hrál,ale kvůli té grafice jsem to nevydržel a smazal..škoda no..
  • podle videa bych rek ze to vypada jako Diablo III mozna o chlup horsi grafika ted jde o to jetli to bude dobre a nebo se vsichni vratime k Diablo II, ani k Diablo II ne ke III ktera vypada divne. Hele nevysel nejaky datadisk do diablo II neco na zpusob Helfire do diablo? Proste datadisk od jine firmy nebo nejaky fan ktery prida nejaky ty akty do Diablo II?
  • Celá ta hra vypadá jak ten duhový level z diabla. Nechápu, proč lidi na jednu stranu nenávidí stylizaci jedné hry a u druhé je to najednou jedno a nikomu to vlastně nevadí, i když to vypadá mnohem hůř, pohádkověji a omalovánkovatěji. A ještě se nad tím rozplývají, jak je to hrozně super, přesto že to vlastně ještě nikdo nehrál. Asi to bude tím, že to dělají borci z bývalých blizzard north a ne oškliví, nenažraní chamtivci blizzardu... póza jak hrom. fuj *16*
    • Smutná pravda. +1
    • RavenHolm
      Torchlight byl už od prvního dílu takto stylizován. Jak tvůrci řekli "nelze brát vážně hru ve které vám může dropnout full plate armor ze slimáka".

      Nikdo nehrál? Já mám za sebou celý první akt.
  • main
    torchlight 2 coop na steamu..now! main_cz *3*
  • main
    novy TRAILER http://www.youtube.com/watch?v=HH_sGQRSpzo

    kdo planuje coop, tak na steam ---> main.cz *1*
    • super hudba, Uelmen ftw
  • I sense a lot of irony in this thread.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit