Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja si to koupim jeste o den drive!
  • Jack1947
    Njn, na neco hold bude vzdycky jen "pc" *3*
  • Aha tak to potom jo, jen chci říct, aby jsi si nemyslel, že jsem kdovíjak proti gamepadu nebo něco tak u Dark souls celkem souhlasím, ale přece jen trochu víc prace si s tím dát mohli uvidíme jak to bude u dalšího dílu.
  • Naopak, rikam at ma kazda platforma to svoje a je zachovana rozmanitost. Nechtel bych se dockat ani univerzalniho diabla s gamepadomysoidnim ovladanim, ani univerzalniho dark souls s gamepadomysoídnim ovladanim. Her s kompromisnim ovladanim je tu prehrsel.
  • Aha takže v případě Dark souls se ti to zdá divný, ale v opačném případě kdy se hra uzpůsobuje gamepadu a zasahuje to i do hraní na klávesnici je to ok? Není to trochu na hlavu? Soudím dle tvých ostatních přízpěvků tady na games.
  • Jaksi jsem přehledl ze tohle je T2 clanek :D Vsichni tu resi T2, D3 i PoE, který se mi teda moc nelíbí. Vypadá to že spise potesi fanousky D2.
  • Mně se jako člověku, který Diablo 2 moc nenahrál Diablo 3 líbilo. Teda az natu online nutnost, ale mně je to prakticky jedno, protože notebook nemam takže to bylo v klidu až na pověstny error-37 *1* . Takový to zjednodušování mi vůbec nevadilo a už se mi libilo třeba ve WOW: WOTLK kde se vám spelly ucily samy. (I kdyz jsem hrál jen trial do 20lvlu, bylo to na mne moc drahé).
  • a na konzole se taky da stahnout crackla verze proste D3 pro konzole rules
  • To, že je port povedený, na konzoli mohou hrát majitelé offline a coop to je snad úspěch ne? O tom, že na tom BLizzard utrží nemálo peněz o tom ani nepochybuji...
  • Já bych spíš řekl, že to jsou velmi srovnatelné hry a záleží jen na vkusu každého, kterou si vybere. Tohle ve výsledku vyznívá lépe pro T2, protože defacto dokázalo to samé jako D3, ale se zlomkem jeho rozpočtu a v jiném vývojářském prostředí.
  • Ale jo, klidne. Beztak kazdy poradny hrac muze hrat na pc i konzoli. Stejne tak na pc nepatri darksouls, resp. jen tehdy, kdyz zustane ovladani vypilovane na gamepad.
  • D3 na konzoli je kvalita, kdyby v teto podobe vysla na pc, vsichni by z nej byli nadseni. Torchlight me nijak zvlast nezaujal. Kdyz uz alternativa k diablu, tak Soulbringer.
  • ja to tem konzolistum skodolibe preju! fail D3 jim pro konzoli vydali a kvalitnejsi T2 ne *1*
  • Cekal jsme minus:) Ale je to pravda, největší problémy Diabla 3 na pc jsou, aukce, always online a spatna itemizace. Ani jedna z tehle věci se konzolove verze netykaji, zadna aukce, offline a skvele vyresena itemizace(kterou sice na PC slibuji taky ale buhvi kdy)
  • jakej uspech??? mas nejaky fundovany odkaz na prodeje D3 pro konzole?
  • Tak ja alespon dekuju vyvojarum za vydani treba Watch Dogs nebo Divison na PC, i kdyz pravda, Heavy Rain, Journey nebo treba zrovna to Dante's Inferno bych hral jak malej =)).
  • Skoda, mohlo to byt lepsi nez na PC, stejne jako je lepsi Diablo 3 na konzolich.
  • Torchlight 1 je nuda, dvojka má hodne blízko k D2 :)
  • Tak pokud to neco bude vyreseni nezdarile itemizace, budu zcela spokojen, ta hra me jinak setsakra bavi... a ano, budu trebas nazyvan naivnim, ale v den, kdy bude RoS vychazet, si zlomim prsty, jak rychle budu kupovat =)).
  • pokud promakanější znamená komplexnost herních pravidel, bohatost herního obsahu a to už vůbec nemluvím o modifikacích, tak je to jako srovnávat dámu(diablo 3) a šachy(torchlight 2)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit