Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heartless_cz
    Tak taky tu je možnost, že datadisk s D3 "něco" udělá. Obměněný tým má pár zajímavých nápadů, ale fakt si to už nekoupím první den.
  • Tiež som skúšal PoE najprv to bolo super ale časom ma to omrzelo možno keď to víde z bety bude to lepšie ale asi sa k tomu nevrátim :D Mali tam prepracovaný skill tree ale niečo tomu stále chýbalo.
  • I see what you did there.
  • Ja nebudu netolerantni bastard a PoE si opet zkusim, az vyleze z bety, protoze kdyz jsem mu venoval deset hodin v bete, bylo me zklamani v podstate hmatatelne, a mrzi me to. Zastavam ovsem nazor - a doufam - ze vyjde RoS a bude vsem diskuzim o krali hack n slash ucinena pritrz =)).
  • Robotron3
    Správně. Akční hry na konzole nepatří!
  • No ja neviem hral som T2 a nebavilo ma to moc teraz prechádzam D3 na ťažšej obtiažnosti a baví ma to aj keď už som tie acty prešiel. Nemôžem súhlasiť D3 mi príde premakanejšie ale je to asi vec názoru.
  • Ale takové neškodné kiš kiš a ani není zlomyslné spíš takové jako mezi přáteli.
  • pravdu díš. D3 mě nějak nebavilo, hrál jsem asi dva akty u kamaráda a bylo to takový to hraní, že musim, abych ho neurazil. Za to T2 jsem hrál ještě na new game +.
  • Takže nakonec je to takové malé kiš kiš...
  • To je dobře, že to nevyšlo a doufám ani nikdy nevyjde pro žádnou konzoli. Tohle je hra která patří na PC, jak stylem, tak i ovládáním. Neříkám to proto, že jsem proti konzolím, ale také bych si třeba na PC rád zahrál Dante's Inferno a jiné hry a portnou nám je na PC? Ne a ještě se nám k tomu slušně vysmějí, jako třeba EA o právě zmíněném Dante's Infernu.
  • heartless_cz
    Teď T2 hraju a ruku na srdce, je to vymazlenější než D3. Nicméně PoE až vyleze z bety všechno vymlátí :)
  • me krom Diabla 2 zadne jine mlaticky uz nebavily, v Torchlightu 1 jsem vzdy udelal par prvnich pater a vypnul to
  • Tak to bych čekal, že po úspechu diabla 3 na konzole do toho půjdou protože TL 1 byla dost fajn hra..nemluvě o dvojce, která je dle toho co sem četl ještě vypilovanější...škoda mohli si dle mého udělat dobré jméno a zarobit nějakou tu kačku..Ale pokud neni kapacita..chápu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit