Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Warhammer bude ta největší kravina v celé sérii *7*
    • TheGGG
      víš o tom govno tak nemel, na war se nemůžu dočkat, bude to pecka a konečně hra co udělá radost všem fandům této božské fantasy...
    • Souhlasím a to jsem jeste neivdel zadnej gameplay!
      • Si toho nevidel vice bych rekl...zacal bych zakladkou
        • Tak ruku na srdce, jako vazne ? Hru kterou jste nahrali napisete ze je to blbost a ten typek napise ze nevidel ani gameplay a take hned souhlasi ?! Tomu rikam tedy kvalita, tak vam preji az budete nebo jestli jste zamestnani a budete odevzdavat nekolikamesicni projekt tak pekne bez zhlednuti at vam to hodi do kose a sefove reknou ze je to blbost :)

          Kazdopadne vlastni nazor zalozeny na vlastni zkusenosti je ten jediny, ale na to je treba premyslet.
  • AI je na mape opravdu tristni. CA to resi tak, ze necha AI 'podvadet', videt pres fog of war, atd nicmene jelikoz existuje plno modu, ktery s timto nesvarem jaksi pracuji, tak se to stravit da.

    DLC budou tak dlouho dokud se budou prodavat, dokud tento ekonomicky model bude vynosny. jestli se to v dohledne dobe stane to at si kazdy tipne sam. pro me je to o cene, ne o tom kolik DLC existuje.
    • Jsou dlc a dlc souhlasím s tím, že by neměly být dlc na jednotky a národy, ale nemuzu nez souhlasit s dodatky které přidavaji nove kampaně a zrovna toto dlc které je i v uplně jiné době považuji za povedené, ale to je můj osobní názor.
      • Navíc, jestli se nepletu, byly podobný dodatky i v prvním Rome (Alexandr) a Medieval (Vikingové).
  • Chim
    Prosím opravte si 2x to "to" ve verdiktu.
  • datadisk vyborný a ovece platte za obsah ktery mohl byt soucasti hry, no pro me TW serie skoncila s Shogunem2 od te doby to je jiz nehratelne co nam serviruji
    • Krescz
      warhammer to musí napravit :D a když ne on tak Darth
      • Magister_Peditum
        Darth ještě funguje? Jsem myslel, že se vrhnul na vlastní hry.
        • Krescz
          myslím si, že když to bude stát za to tak se vrátí
          • Magister_Peditum
            No, občas to jeho zásah chtělo. Nebýt něj, tak je dodnes Empire prakticky nehratelný. Ale s ním je to naopak můj nejoblíbenější TW díl.
  • Ani 1 total war nieje normalne hratelný aj ked nahradím blbú ai v subojoch za kamarata, tak ai sklame na kampanovej mape. Ani na najtazsej obtiaznosti kde ai cheatuje tak nemam sancu prehrat, chalenge rejected *16* *16* . Uz sa tesim na warhammer *15* *15*
    • Jestli jsi chtěl vzbudit dojem, že jsi chytrý tak jsi si to tímto komentářem zkazil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit