Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menorri
    Připadá mi to stejné jako když po Empirech vytvořili na základě jejich chyb a much Napoleony....v tomto případě si ale moc starostí s doladěním nedělali...ano, vylepšená politika bude doufám přeci jen lepší a hořící města jsou celkem osvěžující novinkou ale rozhodně to není tak velký skok dopředu jako byl Empire-Napoleon. S novou stylizací hry si vůbec nelámali hlavu, připadá mi to jako takový ušmudlaný Stronghold (vzhled jednotek na kartách, list událostí vpravo nahoře, obličeje postav, výběr frakce v hlavním menu...). Mapa kampaně se mi nadruhou stranu celkem líbí, označení měst a jejich přednosti (dřevo,.mramor atd.) jsou celkem přehledné, naopak horní lištu s ročním obdobím, financemi a ikonami co všechno působí na vaši frakci je to nepřehledná a nicneříkající. Čeho se nejvíce bojím jsou barvy vojsk. Nevím proč se všichni tak bojí toho, že by dvě armády či jednotky z jiných armád měli stejné barvy. Toto mně nejvíce bavilo v Napoleonech kde se vývojáři alespoň trochu drželi historie a když se střetli Britové a Dánové byla to prostě červená blamáž a na každém záleželo kdo si najde ty své *1*. V tomto případě na tom Rome II nebyli zle, ale přeci jen. Zkrátka jsem doufal, že sérii Total War nechají trochu vychladnout. V tuto chvíli mám ze hry špatný pocit v tom s myslu, že celý vývoj uspěchali aby už už měli další titul na který nalepí dalších 10 DLC každé za 666Kč. *9*
  • A je to demo někde k dostání?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit