Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá zpráva jen tak dál !
  • http://forums.totalwar.com/showthread.php/73722-Jack-s-Macedon-Campaign-Playthrough

    rozhodně stojí za to si pročíst....lepší jak video....jelikož nám tak ukazuje jen dané sekvence ze hry a já se pak necítím, že hru znám až moc - spíše to pomůže se lépe vypořádat s několika novinkami....Každopádně je tam pár věcí, které Vás třeba zarazí - jako např. když se při jednom obrázku vystřídají u Vámi dobývaného města armády vašich spojenců - je to odůvodněno tím, že nejdříve Vám přišli na pomoc Athéňané - jelikož jste je o to požádal a pak přišla armáda Sparty a Athéňané odešli, protože Epirus si nehlídal jedno ze svých měst....Taky v následné diskuzi, která má už 60 stran, je vysvětleno proč má během prvních 5 tahů Jack na krku už 3 války....Makedonie začíná už s jednou započatou válkou, v dalším tahu je požádán Spartou o vstup do války proti Epiru, protože v Thrácii úspěšně dobil město svých nepřátel, je mu vypovězena válka další frakcí, která se bojí jeho expanze a navíc byla za dobře s onou frakcí....A nakonec mu vyhlásí (spíše formálně) válku Egypt, který je spojenec Epiru a má s ním dobré vztahy - k žádnému konfliktu však nedojde a mír je záhy podepsán....Vypisuji to tady, protože na ofic. fóru jsou toho plné příspěvky, kdy se lidí ptají proč to tak je....není to opět chybnou AI - právě naopak - spojenci, nepřátelé a různé dohody - má to obrovský vliv (a pokud jste toho schopní tak díky pomocs Spartě ve válce si s nimi velmi dobře urovnáte vztahy - sice pořád máte penalizaci, ale s dobrou diplomacií si můžete udělat dobré přátele a má to viditelný pozitivní vliv - Sparta sama zmenila původní obranou alianci a plnou alianci)....je na tom opravdu vidět dobrá ruka - ale AI nebude nikdy perfektní, možná proto že je to AI že?? :D
    • Toto je pre mňa osobne asi zatiaľ najlepšie čo som videl a čítal. (a to som prešiel asi všetko čo bolo zverejnené). Úžasné, ohromné...veľká vďaka za zverejnenie linku ;-) Už len týždeň a je to tu :-) mánia sa môže začať naplno :D
      • Nemáš zač - sám vím, že teď je každej ždibec informací velká pomoc při čekání *3* Osobně ti doporučuju projít si ty fóra....je tam spousta odkazů, diskuzí etc. Já jsem tam toho prolezl spoustu než jsem tohle našel - věděl jsem o tom už víc jak týden, ale nemohl jsem to pořád najít a včera se mi konečně zadařilo *1*

        Jinak každý den až do pátku - či možná až do neděle bude vždy jeden příspěvek - takže sledovat dál.... :D
        • mit cas, tak si je rad projdu, asi si budu muset nejakej najit :D btw ti co to maji pres STEAM, uz mohou predbezne stahovat (just like me!!!!!)
          • a těm co přijde domů CE - je to úplně jedno :D protože stejně budeš mít lock - dokud nebude třetího *3* Jinak promiň nechtěl jsem ti kazit radost :D Chtěl jsem ji udělat sobě :D
            • to vim, ze to nebudu moci do 3.hrat, jen me to hrozne nadchlo, ze uz je to ani ne za tyden :D
  • Velký počet DLC mi vůbec nevadí, pokud jsou zdarma. CA na to jde chytře, zatím jsou 3 DLCčka z toho jedno placené ( k předobjednávce zdarma ), proto musí být všichni spokojeni s postupným přidáváním obsahu za "0Kč". Jen tak dál a vůbec mi nebude vadit si potom za nějakej datadisk/velké DLC zaplatit. Už se nemůžu dočkat 3.9. *4*
  • http://www.youtube.com/watch?v=ARkYiD_wQ3g

    nove video..ktore sa oplati pozriet cele.. rome 2 bude daleko najlepsia TW hra..
  • mdkGT
    Strasne rad bych si koupil collectors edici, kdyz ona je takova divna. Katapultik a pytlik s mincemi do nejake deskove hry :(
  • Seleukovci v prvním díle neměli tvář - vpodstatě měli všechny nejlepší jednotky co člověk kde mohl sehnat u jiných národů, taková uměle stvořená národní směska kdečeho, proto jsem za ně taky nikdy nehrál, nedokázal jsem se vžít do národního cítění
    • Magister_Peditum
      To měl Pontus taky, ale nejvíc OP byl jednoznačně Egypt. Výhodná pozice, bohaté provincie a silné jednotky prakticky ve všech složkách. *3*
      • sv.Georgius
        Nevím já byl nejbohatší za Řeky ti mě přišli nejlehčí hned u sebe nejvyspělejší města všechno na moře + 40% nakladu k lodím diky monumentu a myslím +4 oddanosti díky soše Diovy.

        Takže podle mě to měli takhle nejlepší Řekové taky 5 falangy jsem držel město. 10x na něj útočili a pokaždé bitvy vypadali 2500 tisice pro mě 20-100 pro ně.

        Egypt mě nevyhovoval taky potom neměl nějaké silné jednotky spíše byl na množství a Egyptská Garda se dělala 2 tahy takže hodně špatný k tomu všechno slabí loďstvo a velké nepokoje.
    • a než se tu objeví Vekoslav nebo jiní onanisté, jsem si vědom historického pozadí Seleukovců, prosím nechte si svá moudra
  • Už jen pár dní a pak ...
    • ... o tobě neuslyšíme *1*
  • http://www.youtube.com/watch?v=I9K2_6I4-L4
    dalsie ingame video..snad vas niekoho potesi :) ... 3tieho je uz bliizko ! :)
  • To mi připomíná: silueta startovní mapy Seleukovců v jedničce silně připomíná Thompson M1 :) Byli dost variabilní. Jízda, sloni, pěchota, akorát Egypt mi pil krev + města s morem :D
  • sv.Georgius
    Bude možný vůbec zajmout loď třeba když budu bojovat za barbary proti největším antickým lodím jestli mohu si tu loď zajmout a potom dát verbovat vojaky že bych měl tu jednu loď s full stavem posádky.

    Potom by si člověk mohl hýčkat svoje zajmuté lodě.

    Bylo by dobré třeba kdyby za barbary člověk dobyl civilizované město a po třeba 30-40 tazích co by to město udržel mohl stavět civilizovanější stavby u sebe.
    Taky armády že by byla polocivilizovaná když už člověk může měnit historii tak by bylo pěkny kdyby člověk mohl i přejímat věci některé omezeně.
    • Mám pocit, že lodě zajímat půjde....posádku poté nahradí tvoji vlastní vojáci....co se týče toho "civilizování" vlastního národa - bereš mi to z úst....Já bych třeba chtěl hrát za Spartu a velice by se mi líbilo mít nějakou vlastní vojenskou reformu a zařadit si do armády podobu makedonské těžké jízdy, thrácké válečníky a místo žoldáků si pak cvičit vlastní krétské lučištníky (stejně jako spartské vojáky)....to by byla panečku armáda....nebo kombinace řeckých elitních hoplitů/falang, s římskou těžkou pěchotou, thrácké/skythské válečníky, krétské lučištníky etc. etc. určitě by se mě líbilo si postupně měnit armádu na základě technologie jiných národů - ať jejich dobytím - nebo sdílením kultury - jakkoliv....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit