Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kallessin183
    taky mi přijde, že lodě se ponorem, tvarem, jedním stěžněm atd až příliš podobají drakamarům a dalším lodím z dob vikingské éry..
  • Magister_Peditum
    No, oproti závodním plachetnicím z AC3 to ještě jde. *15*
  • Magister_Peditum
    Koukám, že Vikingové vyrazili na Jih asi o 1000 let dříve, než se původně předpokládalo. *1*
  • Kallessin183
    Prvně, nechápu, proč tam chybí můstky. což byl jestli si dobře pamatuju základ římského obsazování cizí lodě. Mohli se tak uplatnit kvalitní římské pěší jednotky. Za další trochu mi vadí, že když jedna z lodí najela do druhé, často, byla její špička prostě v textuře té druhé lodi. A to, že by se lod doslova roztrhla a posádka létala vzduchem pryč, no cože? Vím, že velká loď je schopná menší nabrat tak, že kompletně rozdrtí trup, ale že by musela loď vybuchnout v záplavě třísek?
    Neříkám, že je to totální průser, ale prostě jsem čekal víc..
  • Drakens
    souhlas. Hlavně na rozbouřeném moři.
  • Zase si vem, ze treba takovy hastati mely jen lehkou zbroj a i ta scuta jako nejtezsi soucast jejich vybaveni vazi kolem deseti kilo, cili nic zatezujiciho pro chlapa. Nicmene, argument s rampou chapu, urcite by to nebylo slozite udelat.
  • Pěkné. Ala trušku mi vadí jak vojáci přeskakují na nepřátelskou loď. Kdyby udělali na palubě lodí (aspoň těch římských) CORVUS (tzn.havran,můstek který se spustil na nepřátelskou palubu.Díky němu získali římané v 1. punské válce převahu na moři) vypadalo by to mnohem lépe něž když skáčou v brnění a se štítem 2 metry do výšky a 2 metry do dálky na nepřátelskou loď.
  • Dobry by bylo, kdyby par panacku popadalo z ty lodi kdyz je jina lod ztaranuje. Vypadalo by to supr a bylo by to realnejsi.
  • To by šlo, stejné jako v Shogunu 2, když vojacíšplhají hradby a sem tam někdo spadne a zabije se.
  • Drakens
    to s těma veslami jsem si všiml taky a přijde mě to trošku zvláštní ale odpustitelné. Co se týká toho taranu a jak loď bouchne a postavy odletí jako kdyby seděli na sudu s dynamitem uznávám že to vypadá docela zvláštně...ale pokud tohle budou jediné vady na kráse tak mě to neva.
  • Drakens
    Vypadá to opravdu moc dobře, jen by se mě asi trochu líbilo (nereálné vím) že pokud bych jednotce která zaútočí a udělá výsadek na moji loď zlikvidoval jejich domovskou že by se mohli vzdát ( postavy by poklekli protože by neměli ani kam ustoupit ani by nemohli dostat posily).

    Každopádně hra vypadá skvěle a už se těším až protáhnu dračí lodě proti římským :)
  • Ještě by tam mohli dat moznost, ze občas nejaky vojak při preskakovani z lodi na lod hodi drzku a spadne do vody.
  • Animace třištících se lodí vypadá dost srandovně. Navíc se nelámou vesla a lodě plují jak s proudovým pohonem na prdeli - já v tom vidím jasný náznak toho, že se jedná o nerealistické, ale velmi nerealistické, podání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit