Přejít na výpis diskuzí

Total War Saga: Thrones of Britannia – recenze

2.5.2018 19:32
Václav Pecháček 24 příspěvků

Domníval jsem se, že nová dílčí strategická série Total War Saga má být experimentálním prostorem. Že má zkoušet různé variace, ohýbat pravidla, hrát si se zažitými koncepty tak, jak by si to klasický díl nemohl dovolit. Že zkrátka bude vypadat trochu jako Rise of the Tomb Kings, vynikající DLC k druhému...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděl jsem různé gameplaye a musím dát zapravdu recenzetovi. Jen bych zmínil, že AI se nezměnila, spíše omezila. Ti z Vás, kteří znají průběh bitvy u Cann budou slavit vždy úspěch, což se třeba změní u nového plnohodnotného dílu. Trošku mě mrzí, že se tvůrci nedokáží inspirovat módy, tak stařičkými, jakými jsou například módy pro původní Rome Total War( Europa Barbarorum ) nebo Rome: Total Realism - dle mého nejlepší mód ze všech. Pokud by CA udělali ctrl + c a ctrl + v přidali modernější grafiku plus prvky ze Shoguna 2, tak bych chrochtal blahem a akceptoval bych devítku od pana Smutného :-).

Bohužel, po přečtení recenze, mi zbývá se modlit, že vkládají do nového plnohodnotného dílu více péče a toto je jen pokus, jak vydělat další peníze pro SEGU. Vrátí se zpátky agenti, filmečky, micro management a mnohé další prvky, které díl a co díl odstraňují, poté vrací a hlavně už nezjednodušovat. Ono někdy stačí mít jen dobrý tutoriál, mechanismy a spousta hráčů skousne i věci složité. Proč? No proto, že hráči Total Warů i noví hráči vodit za ručičku nepotřebují, jen ukázat cestu.
    • Krescz
      přesně tak....strategie by se zjednodušovat neměly, čím víc mechanik, tím víc možností jak vyhrát :) Snad si vezmou připomínky hráčů k srdci a udělají fajn Tři království.
    • Nevrátí se, už se bude jen zjednodušovat, aby to TW mohla hrát co největší sorta lidí. Za chvíli to vyjde i na konzole. Jinak souhlasím, Rome total realism asi nej mód.
  • Jack1947
    "Its time to settle the score" 7/10 *3*
  • Nebylo by lepší dát recenzi až v den vydání? :-D Mám takovej naprosto nepodstatnej pocit naštvání, že si to sám nemůžu ověřit a zahrát :-D No, ještě pár hodin :)
  • Call of Duty je poměrně skromná série oproti TotalWar *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit