Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděl jsem různé gameplaye a musím dát zapravdu recenzetovi. Jen bych zmínil, že AI se nezměnila, spíše omezila. Ti z Vás, kteří znají průběh bitvy u Cann budou slavit vždy úspěch, což se třeba změní u nového plnohodnotného dílu. Trošku mě mrzí, že se tvůrci nedokáží inspirovat módy, tak stařičkými, jakými jsou například módy pro původní Rome Total War( Europa Barbarorum ) nebo Rome: Total Realism - dle mého nejlepší mód ze všech. Pokud by CA udělali ctrl + c a ctrl + v přidali modernější grafiku plus prvky ze Shoguna 2, tak bych chrochtal blahem a akceptoval bych devítku od pana Smutného :-).

    Bohužel, po přečtení recenze, mi zbývá se modlit, že vkládají do nového plnohodnotného dílu více péče a toto je jen pokus, jak vydělat další peníze pro SEGU. Vrátí se zpátky agenti, filmečky, micro management a mnohé další prvky, které díl a co díl odstraňují, poté vrací a hlavně už nezjednodušovat. Ono někdy stačí mít jen dobrý tutoriál, mechanismy a spousta hráčů skousne i věci složité. Proč? No proto, že hráči Total Warů i noví hráči vodit za ručičku nepotřebují, jen ukázat cestu.
    • Krescz
      přesně tak....strategie by se zjednodušovat neměly, čím víc mechanik, tím víc možností jak vyhrát :) Snad si vezmou připomínky hráčů k srdci a udělají fajn Tři království.
    • Nevrátí se, už se bude jen zjednodušovat, aby to TW mohla hrát co největší sorta lidí. Za chvíli to vyjde i na konzole. Jinak souhlasím, Rome total realism asi nej mód.
  • Jack1947
    "Its time to settle the score" 7/10 *3*
  • Nebylo by lepší dát recenzi až v den vydání? :-D Mám takovej naprosto nepodstatnej pocit naštvání, že si to sám nemůžu ověřit a zahrát :-D No, ještě pár hodin :)
  • Call of Duty je poměrně skromná série oproti TotalWar *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit