Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    Skaveni jsou parada!!! :D Nicmene chapu, tez me chybi imperium :p
  • species
    "ja to neumim je to shit" ftfy
  • species
    No tak to mam radost ze to dopadlo ^^ Na zimni vecery si udelam radost *14*
  • species
    Lidi neztraceji soudnost, to jen ty starnes. V dobe medieval 1 takovi jako ty nadavali proc je to na PC pac na hlinenych destickach to byla vetsi fun.
  • Aleš 9 z 10

    :D
  • Vyhrávám a AI mě pošl do zad armádu která tam neměla být? CO to je!!
    Já bych dal stěží 7/10 *10* *10*
  • premýšlím že bych si koupil rome 2 nebo attilu. Attila se ti nelíbil?
  • Ty bys v první řadě neměl vůbec nic říkat. Bitvy, alespoň ve vanille, nejsou ani zdlouhavé a už vůbec nejsou těžké, ledaže jsi naprostý jelito. A.i se dá rozmetat, i když má přesilu (stejnou rasu) 2:1 a hraješ na legendary. Navíc můžeš mít v klidu dvě plný armády taky a poslat je, aby se doplňovali. Jinak velký a zajímavý bitvy si klidně dám manuálně i po padesáté, přičemž ty asi na easy nezažiješ.

    Za temný elfy ve dvojce není problém mít slušný diplomatický svazky s okolníma soudruhama, který v drtivé většině případů končí konfederací. Za high elfy platí to samé. Skaveny ani Lizardmeny vyzkoušené zatím nemám.

    Záporem je cena, která mi vzhledem k obsahu nepřijde nijak oprávněná. A.i nechutně ekonomicky cheatuje na vyšších obtížnostech a v bitvách není nijak zázračná. MP je dobrej, najít soupeře není problém. Grafika takovej průměr, ale hra zase běhá slušně. Na 9/10 to určitě není. A hlavně netahej srovnání s Mount and Blade, Bobíku... *1*
  • 25 *1*
  • Paulcz
    Lidé ztrácející soudnost tu jsou už od úsvitu dějin bobku :)
  • Nejspíš to bude tím že je rok 2017, ale mužu se mejlit
  • to asi budu muset, žádná z těch ras za které tam jde hrát mi není moc sympatická
  • jamar28
    Co jsi mohl dělat v Rome II na mapě světa a není to ve Warhammeru II? Poznámku k budovám nechápu, ani tady nemůžeš zdaleka postavit úplně všechny budovy a musíš si rozmyslet, na co tu kterou provincii zaměříš.
  • I kdybych s tebou souhlasil, za to postavý ti musim dát mínus.
  • jamar28
    Nejde. Počkej týden dva a půjde to (pokud vlastníš jedničku).
  • jdou v tom hrát i rasy z jedničky, nebo se čeká na patch?
  • Chidlink
    S recenzí nemohu souhlasit. 9/10 je absolutní výsměch, nový total war je čistě průměrná hra 5/10. Bitvy jsou krátké a nezáživné a k tomu úplně tupá AI se kterou absolvujete pořád ty samé bitvy dokola. Poslední total war který mě bavil byl rome II tohle to je vyhypovaná zjednodušená břečka. Když si vzpomenu co jsem všechno mohl dělat na mapě světa v rome II a kolik tam bylo budov ke stavění, člověk vážne musel přemýšlet, co kde postavý. A jinak souhlasím grafika je čím dál horší, nevím co tam s tim dělaj. Navíc mě chybí námořní bitvy, už aby byl nějaký historický total war
  • Škoda, že u Morathi se ohledně vzhledu nedrželi moc lore. Díky rituálu by naopak měla vypadat stále mladě, plus je považována za jednu z nejkrásnějších žen. Víc jí odpovídá čarodějka z intra, před kterou Malekitha varuje. Rovněž CDPR si s předlohou příliš nelámal hlavu u Margarity Laux-Antille. Jinak doufám v budoucí přidání Lahmií - snad nepodřazené pod ostatní krvesaje vzhledem k nenávisti, kterou k nim chovají. Ano, mám slabost pro silné, zvrácené atd. ženské charaktery. :D
  • Paulcz
    Stále nechápu proč vyměnili jednoduchou a přehlednou 2D mapu světa (naposledy v Medieval 1) za takový hnus, který navíc zdržuje při nahrávání.
  • jamar28
    A jak dlouho?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit