Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mně to herní vakuum nijak nevadí, já pořádně nestíhám hrát ani to staré. Stejně vždycky hraju akorát v zimě, když venku není co dělat. Letos jsem dohrál jen Black Mesa and teď mám rozehraný Kingmaker Pathfinder. Parádní hra, skutečný nástupce BG2. A to mě ještě čeká Disco Elysium.

  • Super, konečně už má vyjít v tomhle roce nějaká hra, která stojí za to!

  • Murlock

    Tak nainstalujte Chapter Master pane fajnšmekr a máte o zábavu postaráno až do smrti. 

  • tuco

    Z clanku: 

    Stejně jako předchozí dva díly půjde i třetí spojit se svými předchůdci, čímž vznikne možná až nepředstavitelně gigantická mapa ..

    Spojenim jednicky a dovjky nevznikla jen mapa, ale i interakce mezi rasami, a oba prvky pak ovlivnily hratelnost. Pokud to chapu spravne, to vsak u spojeni s trojkou mozne nebude? 

  • MishKonn

    Blbost. 

    Mechanicus je niche hříčka. Ač fajn hra, nic světoborného. Plus tahovka. To samý Gladius. Low budget indie pro těch 5 fandů pohybování s dvěma panáčkama po mapě. Tahovka. Space Wolf :D je mobilní hra. Tahovka. Space Hulk je adaptace deskovky, hratelná asi 2 hodiny. Tahovka. Deathwing je oproti Vermintide vtip, naprosto bez gameplaye, další indie pokus, který vypadá hezky, ale hraje se totálně na h*vno. Battlefleet Gothic napoprvé spíš repetetivní tech-demo, až dvojka je vyjímka tady z toho seznamu, poměrně slušná hra, A/AA. 

    Co se týče OPRAVDU dobrých her AA/AAA, jak jsem napsal. 40K zůstává u 11 let starého SM a 12 let starého DoW2. 

    Fantaska nás zásobuje, 2015 famózní AA Vermintide, 2016 famózní AAA TWW, 2017 famózní AAA TWW2, 2018 famózní AAA Vermintide 2...

    Čekám na Darktide jako na smilování. 

  • Až to bude, tak si beru týden dovolené a doma budu předstírat Home office. Tipuji se tak na 14 hodin denně - prostě přesčasy, nedá se nic dělat drahá manželko.

  • Thanquol

    Nevim kdy vyjde další Space Marine, spíš to bylo jako + máš ještě Space Marine.

    +40K dalši vybrané dobře hodnocené tituly: Mechanicus, Gladius, Inquisitor Martyr, Spacehulk Tactics, Spacehulk Deathwing, Battlefleet Gothic I a II (křižníky co jsem psal), Adeptus Titanicus: Dominus, Space Wolf + tunu dalších který mě zaměrně asi minuly. 

    Point byl, že 40K nás docela krmili viz ty tituly co jsem napsal. Z Fantasky máš co? Mark of Chaos 15 let stary. L4D: Vermitide a ted díky bohu Total War Warhammer, kterej je taky uz 5 let starej a noaco?

  • MishKonn

    U 40K máš Dawn of War I a II, kde ten novější díl je 11 let starý. Top. Trojka je totální sra*ka, která nemá s 40K nic společného. 

    Darktide stejná pohádka, nejdřív 6 let vycházej hry z fantasky, a pak se konečně někdo smiluje. 

    Space Marine - famózní hra, zase 10 let stará. 

    A pak tu máme tunu sh*tů, jako je Deathwing, Necromunda, Space Hulk, Armageddon a další Cčka. 

    Co vyjde další jako Space Marine? 

  • LessPh

    Jako těším se a dost... snad to napasujou na kostru 3K, protože TWW2 mechaniky a QOL už trochu zestárly.

    A snad budou v tu dobu už dostupný grafiky:D

  • Thanquol

    Bože co s tím otravuješ u Total Waru? Fantaska si zaslouží veškerou lásku. 

    40k máš DoW I, II. II, pak máš vesmírný křižníky a brzo výjde Vermitide z 40k + další jako Space Marine. 

  • Thanquol

    Ted ještě Chaos Dwarfy a Ogre Kingdoms formou DLC, jako tomu bylo u Welfáků. 

  • MishKonn

    Výborně. Další WH fantasy hra, to jsme potřebovali.

    Kde je můj Total War 40K? 

  • Thanquol

    Vy jste ale rychlíci!!!!!  Jsem vzrušen. Armady bohů chaosu jsem čekal z rozborů videi a kyslev - ikdyž nejsem úplnej fanda, tak na ten se taky těším. 😬 ta ledová carevna vypadá cool 😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit