Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přizpůsob se ty.... *7* Nikdo tě tu hru nenutí kupovat.
  • Pokud si koupíte DLC, tak za Chaos můžete hrát. Ve hře pochopitelně jsou i bez DLC :)
  • Veskoslav
    Ti další autoři jsou přeloženi do češtiny. Dělá ti problém chápat psaný text?
  • Morraw
    Jestli ti nevadí angličtina, tak si najeď na Lexicanum, kde si můžeš volně přečíst popis jednotlivých frakcí nebo Total War Warhammer wiki.
    A teď se začly vydávat knihy přímo ke hře. Momentálně jsou venku Empire a Chaos omnibusy. Podle mě asi nejlepší cesta jak se dostat k údálostem do hry. A pak si přečíst třeba timeline kolem roku 2502, kdy Karl Franz nastupuje na trůn.
  • Maloval jsi někdy 120 vojáčků? Ujišťuju tě, že i dát dohromady regiment z 20 vojáků je práce až nad hlavu.
  • neni to spis Preorder DLC Trailer?
  • Rikal prelozeno do cestiny. Dela ti problem chapat psany text?
  • Veskoslav
    Tak to je docela slušně odvážně toto tvrdit, když například spousta fanoušků Gotreka považuje poslední 3 díly, co vyšly (mají vyjít i v češtině) za to nejlepší v sérii například. A nenapsal to William. A co Lee (Malgus)? Thorpe (Otroci temnoty? Long? Wallis atd.
  • William King, Dan Abnett. Podle mě jediní dva spisovatele z warhammer ( přeloženi do češtiny ) kteří mají nějakou literární úroveň
  • MickeyMutant
    Mám dojem, že jsem to někde slyšel. To o nepochopitelné organizaci sil chaosu v každé fantasy.
  • MickeyMutant
    Jestli je to nějaká alegorie na politickou situaci v Čechách, taks mě dostal.
  • už to ľudia riešili so mnou v inom članku tu: http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/total-war-warhammer-predvadi-masivni-oblehani-altdorfu-nekromantem-kemmlerem-273304/?page=2

    na druhej strane diskusie si daj vyhľadať môj nick "triptich" a dotaz začína slovami "úplne offtopic" (sorry, nedari sa mi nalinkovať priamo odkaz na diskusný prispevok)
  • Jako znalec Zaklínače bych rád přečetl i něco z Warhammeru ještě před vydáním hry. Co by jste mi doporučili za knihy prosím? Nikdy jsem warhammer nečetl ani nehrál, tak bych se chtěl trochu dostat do děje. Díky moc :-)
  • Protože kdyby to hrál někdo, kdo neni úplně levej, tak by se projevila tupost AI.
  • Veskoslav
    To spíše uvítám Skaveny, Temné Elfy, Elfy nebo Lizardmany.
  • only in DLC
  • Jako samostatná frakce by byli lepší,snad v dalším díle.
  • Nefunguje zvuk *13*
  • Zvuk nejede
  • Morraw
    Mě by se ještě líbila WH hra naroubovaná na systém Battle for Middle-Earth.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit