Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    No Mark považuji za jednu z nejlepších RTS, jenom systém soubojů měl být jiný a měli na něm zapracovat. King Artur jsem nikdy nakonec bohužel nedojel. Neměl jsem na to nervy.
  • Morraw
    Mě bavily obě hry. Asi proto, že v tomhle specifickém žánru není moc konkurence a za každou WH hru jsem byl rád.
  • Veskoslav
    No potěšili trpaslíci Chaosu. Ti se moc nevyskytují ve světě Warhammeru.
  • Veskoslav
    King Artur měl jiné, dost závažně problémy. Od kamary, umělé inteligence, kdy se ta v TW sérii tváři jako UI 3. generace až po šílené bugy.

    A duely v Mark of Chaos byly doslova otrava. Naučil jsem se jednoduché, zabít to, dokud můžu a neposílat proti němu hrdinu. Člověk totiž byl jinak nucen rvát ve stromě schopností do bodů na souboj a to bylo na pikaču.
  • Veskoslav
    No ono záleží, co Chaos reprezentuje. Pokud klasické Bestie, tak i v deskovkách to je šílená zvěř, co prostě pokud nemá nad sebou bič, tak vyhrává stylem tobě je 20, tak je nás taky dvacet. Klasická cikánská férovka. Ale jinak je Chaos, co se týče organizace vysoce efektivní a smrtící. První válka a bitva o Praag ukázala, co se stane, když je vede silný démon, šampión Chaosu a mají podporu mágů. Ani polobůh Magnus a Sigmar a jejich vojska nezabránila zničení města Praag. To až při druhém obléhání, kdy se tam ukázal Gotrek atd. vyhráli. A to museli bojovat ještě s útokem Skavenů. Chaos zde nereprezentuje Anarchii, jak si mnozí myslí, ale kruté božstvo, co válčí mezi sebou a zároveň proti ostatním.
  • Llour
    Jistě, že šla. Jenže mám takový pocit, že tohle je nastavené na max. A pokud není, nechápu, proč předváděcí videa tak nastavená nemají.
  • velikost jednotek šla přece v každém Total Waru nastavit
  • Morraw
    Ty jejich prezentace jsou fakt docela na prd a ta ženská je prostě strašně nepříjemná a vůbec neví o co jde *1*
    Ale Chaos vypadá suprově. Jen jsem si uvědomil, že mi chybí v každé jednotce champion, standard bearer a drummer po vzoru stolní hry.
    Třeba King Artur skloubil perfektně TW, magii a fantasy/rpg prvky a jednotky šly takto vylepšovat.
    A nesmím ani zapomenout na skvělý Mark of Chaos, kde byly duely hrdinů.

    Určitě bych rád viděl více rpg prvků i zde.
  • MikeR
    Hm! Je fakt, že snad kdekoliv bylo střetnutí s "chaosem", znamenalo to střetnutí s dobře vycvičenými, evidentně velmi disciplinovanými bojovníky, mágy, démony či jinými zrůdami, kolektivně oddanými myšlence jejich vůdce. Nemůžu si vzpomenout na hru, film nebo knížku, kde by byl "chaos" prezentován jako něco těžce pankáčskýho. Snad vždycky byl chaos koordinovanej s perfektně propracovanou strukturou velení a v tom byla jeho síla, kterou bylo možno porazit vlastně jen chaotickým jednáním. Ale nikdy mě to nenapadlo. Dobrej postřeh. *1*
  • jak říkám on byl v celý tý hře kapku mimo :D Už jen to počáteční rozestavení armády bylo úplně strašný :D
  • Llour
    Proč mají základní jednotky pouze 120 mužů? Co je na tomhle proboha epického? Jinak to vypadalo docela svižně, i když to mohlo být i díky tomu "hráči", páč ten to teda dos.al jak mohl *1*
  • Krescz
    o nepřesnosti vím, ale ten člověk je nechal střílet na jedno a to samé místo kde nikdo nebyl snad 10 minut
  • děla jsou udělaný správně ty vypadaj stejně i v deskovce. Co se týče toho ostatního tak on ten člověk co to hrál byl evidentně tak trochu strategickej antitalent. Jinak co se týče přesnosti těch raket tak dle originálních pravidel jsou sice hodně účinný ale zoufale nepřesný.
  • Krescz
    nepochopil jsem proč ty rakety nenamířil na jednotky, půl bitvy střílel do kopce a proč děla chaosu vypadají jako lulin (srsly mají i koule) *15*
  • MickeyMutant
    Na to, že se jmenujou "Chaos", jsou celkem slušně organizovaný*4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit