Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám za sebou asi 20hodin a za mě velmi dobré! Stabilita hry je perfektní (překvapivě na TW). Velmi pozitivní je rozdílnost ras kde se žádné jednotky neopakují. Nemožnost obsadit trpasličí a orčí sídla v horách za lidi (a naopak) dává hře jiný rozměr. Neustále hrozí, že se ty zakrslí trpaslíci vrátí a vypleněné město obnoví. Jen jsem si musel zvyknout na agresivitu všech ras, ale to je dáno světem, který je podle předlohy takový. Za lidi jsem pořád bojoval na dvou, třech frontách a bylo co dělat to zvládnout. Doporučuji
  • taky doufam ze to odemcou brzy, ci mod nebo dlc...zatim hram orky a chaos, a vyzkusam vsecky postupne, ale za neznamou rodinku treba z bretonie a kisleva bych si dal taky...
  • Takovy offtopic z pohledu modelare. Figurky warhammeru mi vzdycky pripadaly velice zajimave. A o finalni podobe (pro nekoho plasticnost) rozhoduje jen zkusenost modelare. Pokud nekdo neumi s akryly a oleji, nerozumi pojmum " fading chipping drybrush" Nezvladne kombinaci laku a zesvetlovani/ztmavovani povrchu... at si radeji nestezuje. Spousta zajimavych figurek je na forech.
  • Uplne na nejtezsi jsem nezkusal...kazdopadne kouzli, utoky jizdy do zad treba a zajimavej moment vcera dve male armady ruznych frakci kteri nejsou ani spojenci spolupraovali proti me pac vedeli ze vten moment jedina moznost jak prezit...
  • A Ai v bitkách ? Posílá generála na smrt a umí kouzlit? Jak hraje nejtěžší obtížnost?
  • Tak zatim jedine co muzu tak z pohledu Chaosu za 5h cca - protivnik se spojuje, vyckava, da do kupy army 3000+ apod az pak zautoci...a valku me prakticky vyhlasili vsici celkem brzy, stojim proti spojenym dvou frakcim ted...a ve valce s pěti celkem.

    Zatim je tedy brzy hodnotit, 2 ruzne rasy cca 30h celkem a pak si troufnu
  • A co AI? A na jakou obtiznost hrajes?
  • Inak doplnim - nacteni hry par sekund a dokonce bitvy uz taky, tah PC taky zalezitost sekund...bug zatim zadny, v jedne bitve prekryla zem jednu jednotku nachvili jeji cast tot vse...
    Armady protivnika se spojuji a vyckavaji...napadeni u me zasadne jen kdyz PC spoji tri armady az pak si troufnou. Frakce spolupracuji...
  • Sily Chaosu smetli Norskije a Trpasliky, vyplenily Volksgrad a Praag uz se trese...i kdyz mozna ne, kazdy me vyhlasil valku a celim ted presile, sakra nemel jsem spechat a mel jsem zalozit dalsi hordu/y :)
    Zatim si chrochtam, jede skvele, bitvy bavi, uz dlouho v TW se me nestalo ze bych jel kazdou i ty jasne...Je to svezi vitr...trpaslici, bestie, firebally litaji vzduchem, netopyri proste ma to šmrnc
  • A kde je to tam napsané ty trdlo, že mě nebavil? :)
  • Your sklil in Tzenchist machinations has increased by 1. Well done. *2*
  • nene jde to přes 840M, mám to nastavené a i hra hlásí že využívá 840M...
    Jen mě napadá jestli není někde nastavené nějaké šetření energie a zda by to tím mohlo být
  • no a neni to klasika, ze ti to jede na integrovanou grafiku od intelu misto ty 840?

    v nastaveni 3D vyber preferovanou grafickou kartu, jinou nez intel *5*
  • origo, a procesor máš ja jaké frekvenci?
  • to je divny...ja mam i5, 8 ram, 840 s 2gb a na very high uplne vklidu...mas origo ? :)
  • Tak to netuším co tam mám za haluz protože hratelné je to když nastavím vše na minimum :(
  • mam polovicni a jedu na very high plynule...
  • zdravím mám dotaz rozjedu to na Notebooku:

    GeForce 840M 4022MB
    Intel Core i7-4510U 2.00 Ghz
    8,00 GB RAM
  • Zvladl jsem to paradne = ruze, originalni a prekvapivej darek, milovani a vino a pak odpadla a ja si vklidu zahral...v jednu chvili jsem uvazoval ze bych ji k svatku dal ten TW by me zajimal ten vyraz tech prvnich 20 sekund :)
  • Vtipny cist vztahovy rady od tebe:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit