Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nacteni uvodniho menu trvalo cca par sekund, vetsi bitva tak minutu to se snad zlepsi, i s prumernym PC hraju na very high slape naprosto plynule, instalace pod hodinku....takze parada a pohoda.
  • Instaluji teď. Musím uznat že ten obal je famózní a po letech u nake hry konečně i barevný úvod do světa...
  • to je ale tvuj problem, ze te rome 2 nebavil, me naopak bavil vyborne
  • jake to tedy je? mam rusit predobjednavku? rad bych nazor nejakeho stratega..
  • Jasan, renku ji to...ale pac ma dnes svatek tak bych to videl na nake supr darky a kupu sexu abych si vyslapal cesticku a armady Chaosu mohli povstat uz dnes v deset a ne az zitra *1* *1* *1*
  • No kolem roku 1500 ale s ETW mapou :)
    Japonsko už né.
    Mám všechny Total wary až na ten poslední co včera nebo kdy to bylo vyšel, a když si chcu nějaký zahrat tak Empire je pro mě jasná volba :)
  • TheGGG
    přece nejsi nějaký podpantoflák... šak si chlap, si dupni a je to...
  • TheGGG
    takže vlastně zase dalšího shoguna? Protože ten se 1500 století odehrával... hlavně už né další japonsko, kde je 20 stejných klanů...
  • Šar ovladl moji mysl...budu ji lhat dnes vecer
  • Obávám se že po Rome2 tohle bude stejná bída.Z videí to tak i vypadá.Rome2 s orkama.
    Chtělo by to v dalším návrat do reality a udělat něco v kombinaci Shogunu a ETW odehrávájící se kolem roku 1500 :)
  • BMW nejsi veskoslav? Stejna agresivita jdi se lecit
  • Hnupe tohle je muj thread kde píšu jakou pece A od začiatku jsem se ptal na figurky jako je ta z ds akorat ze sveta warhammeru nauč se cist. Tu figurku jsem sem postnul kvôli mire detailu a realnemu vzhledu
    Koneckoncu I ty seM postujes veľké figurky takže si S. Res do huby. Pôjde to na políčku tak veští je lepší
  • Bohužel nenašel jsem forky těch meganobz, ale mám tu pár starších fotek mojeho prvního tanku. Upozorňuji, že v té době nebyl hotový, což je vidět na dělu. a neni tam opravená spousta přetahů.

    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.231678253521493.59241.100000379602708&type=1&l=7915c096ff
  • generalx
    Bobanku ani Skaven není vypatlanec jako ty aby sem postoval obrovskou sběratelskou figuru co se dává k pc hram..ta opravdu s wargamingem nebo malováním figurek nemá nic spolecné..my se tu bavime o malovani malých par centimetru velkych figurek..a ty sem hodis nejakou 30cm kravu z tovarní vyroby...ty si exot *1* *1* *1* najdi si aspon tema o kterym neco vis *2*
  • Souhlas se skavenem, takhle ma vypadat miniatura

    https://www.google.sk/search?q=dark+souls+collectors+figurine&client=tablet-android-huawei&espv=1&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwipxOqb4_DMAhXGEiwKHZwPBrUQ_AUIBygB#imgrc=8KIJlQKESP2yTM%3A
  • tak na tom neni nic divnýho když se jede podle 8 edice a tam už dávno upíři na jednotlivý linie rozdělený nebyly proto to rozdělení podle lordů ( nebo spíš hrdinů .
  • generalx
    Dal jsem odkazy na všechny různé velikosti figurek..Velký je maximalně ten první Ale 20cm nemá zdaleka taky. Ten Lord chaosu na koni a na výšku 6,5 cm.. Jednotlivé postavy jsou klasické 3,5 cm vše jsou modely od GW. Model tvého bratra ničím nevybočuje je to klasická miniatura jako každá jiná stejně jako od GW. Celá debata s tebou je o ničem...
  • ty davas odkazy na nejake obrovske svine, kolko maju? 20cm? a kazde jedno co si zverejnil je bezuspesne plastikove, obrovske plochy ktore mozes aj 5tkou stetcom malovat, mozno aj sajbovakom(valcekom)
    este posledny je celkom dobry model, by som nepovedal ze je GW
  • Magister_Peditum
    Předpokládám, že teď budou postupně přidávat DLC pro různé frakce, jako tomu bylo u Rome 2 a jeho datadisků.
  • Dlouho jsem premyslel za koho zacnu a bude to Chaos...ta Jizda mrtvych a Karl me proste navnadili...
    Jeste musim vykoumat jak to skryt pred manzelkou, mame setrit a vcera sem ji vycetl par stovek za celkem dulezitou vec...kratkozrake
    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit