Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Princ.Jablon
    ve 40 000 neběhaj velký šiky vojáků? To leda tak v Dawn of War 2...
  • souhlas, gameplay vypadal skoro 1:1, kdyby aspoň překopali pohyb jednotek tak aby se pohybovaly jako uzavřené šiky jako ve WFB
  • ve 40k neběhaj tak velký šiky vojáků, ale mohli by udělat 30k, tam bylo i mariňáků jak much a neni to tak okoukaný setting
  • Chybí tomu pár čísel ... 40 000 by to mohlo spravit :/ ... Těším se na DLC . Nebo že by ob rok další díl ?
  • https://www.youtube.com/watch?v=nZk1yJ4_s7A meet the cure...
  • Ne to snad ne, nebo z toho vznikne Age of Sigmar. Informovaní vědí o čem se mluví.
  • Princ.Jablon
    Jo...nebylo nad to, hrát takový Rome 2 za který by se styděl programátor, designer i grafik dohromady v prvním ročníku...to prostě za to stálo, chtít hrát ten paskvil hned
  • Bohužel,na steamu píšou že Chaos warriors budou začínat jako horda, ale snad se budou moct usadit.
  • Z tvého pohledu souhlas. Uvidíme na kolik ty DLC nakonec přijdou ..
    Každopádně se modli ať to není zabugovaný propadák :).
  • Se taky podívej na sebe. Takovým PC blbům jako ty dělat hry, to musí být za trest.
  • Nikdy viac preoordel Total War! Ani za polovicu ceny, nieto za panacikov...
  • Hlavně doufám, že mi nebudou ten český překlad nutit jako Might & Magic Heroes VII.
    Protože nezlobte se na mě ale jakmile si jednou zvyknete na výrazy v angličtině tak vám české překlady začnou připadat tak nějak podivné.
  • TheGGG
    škoda že konzolové exklusivity jsou lepší než většina toho pc odpadu
  • Asharak
    Jo přesně, a proč to vůbec překládají, naučte se všichni anglicky! *11* *1*
  • jak se to nebude prodavat, tak se neuspech svede na piraty a prejdou na konzole...a ono presvedcit PC hrace aby nekupovali nejakou hru je jedna vec, ale dokazat tohle s konzolistama, je totalne nerealna predstava, protoze tam se po tunach prodavaji jeste mnohem vetsi shity nez TW
  • co me je po forum, me zajima jak to jezdi u me doma,ja to mam dohrane za Juty a Sasanovce a uzil sem si tedy, na neaktivitu si stezovat nemuzu, bitvy byli fajne...to me staci. ale esli ses veteran chybu si najdes asi, ja jsem jen fanousek - casual.
  • Mě to taky fachalo. Se starým patchem to funguje. Ano AI útočí agresivně, ale s generálem vepředu.
    Pokud mě nevěříš, tak se podívej na fórum. Je toho tam plno ...
  • RedEagle
    Zle som sa vyjadril, bude to preskinovany Rome II z magiou a lietajucimy jednotkamy.
  • no keďže tam má byť mágia a lietajúce jednotky, tak len preskinovaný rome 2 to nebude
  • Je to zbytecne to resit a plivat ne ? Jsou tri varianty : A) touzite po tom, dejte si predobjednavku, budete mit frakci 5, pak se uvidi, ruku na srdce v kazdem TW mam 100h+ minimalne a stejne vyzkusam max 3 frakce. B) touzite ale ne tolik, tak si to stahnete, ja to mam ted takle s Fallout 4...C) netouzite, a z vyvojaru je vam blivno tak nereste, kdo si to chce tak si to koupi ci stahne, neni nutne to oznamovat pokazde tady...Ja to resim predobjednavkama a vanocnima slevama, skody sou pak minimalni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit