Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chybí tomu pár čísel ... 40 000 by to mohlo spravit :/ ... Těším se na DLC . Nebo že by ob rok další díl ?
    • ve 40k neběhaj tak velký šiky vojáků, ale mohli by udělat 30k, tam bylo i mariňáků jak much a neni to tak okoukaný setting
      • Princ.Jablon
        ve 40 000 neběhaj velký šiky vojáků? To leda tak v Dawn of War 2...
  • Nikdy viac preoordel Total War! Ani za polovicu ceny, nieto za panacikov...
  • Hlavně doufám, že mi nebudou ten český překlad nutit jako Might & Magic Heroes VII.
    Protože nezlobte se na mě ale jakmile si jednou zvyknete na výrazy v angličtině tak vám české překlady začnou připadat tak nějak podivné.
  • Mě osobně je jedno, jestli jedna hratelná rasa (představující pětinu hratelných ras) bude v DLC k předplatnému, protože Warhammer. Stejně bych si to předobjednal, navíc je předobjednávka vždy levnější než hra během launche a pár měsíců po něm, a hrát to chci hned jak to půjde. A než se zaměřit na fakt, že říkali že chaoswarriors měly být jen AI a teď je za předobjednávku dávají do hry, zaměřil bych se na to, že i přes to, že původně to možné být nemělo, teď za ně prostě půjde hrát a osobně se na ně těším. Jinými slovy, je pohár poloplný nebo poloprázdný? A o tom to je. Zkrátka i když to možná recenzent vidí trošku jinak (jeho výtku chápu ale nesouhlasím s ní), pro mě to jsou skvělé zprávy.
    • Princ.Jablon
      Jo...nebylo nad to, hrát takový Rome 2 za který by se styděl programátor, designer i grafik dohromady v prvním ročníku...to prostě za to stálo, chtít hrát ten paskvil hned
    • Z tvého pohledu souhlas. Uvidíme na kolik ty DLC nakonec přijdou ..
      Každopádně se modli ať to není zabugovaný propadák :).
    • Je to zbytecne to resit a plivat ne ? Jsou tri varianty : A) touzite po tom, dejte si predobjednavku, budete mit frakci 5, pak se uvidi, ruku na srdce v kazdem TW mam 100h+ minimalne a stejne vyzkusam max 3 frakce. B) touzite ale ne tolik, tak si to stahnete, ja to mam ted takle s Fallout 4...C) netouzite, a z vyvojaru je vam blivno tak nereste, kdo si to chce tak si to koupi ci stahne, neni nutne to oznamovat pokazde tady...Ja to resim predobjednavkama a vanocnima slevama, skody sou pak minimalni...
  • Tí čo sa sťažujete, že CA vydáva zabugované hry, poprípade predražené DLC, že sa s tým nedá nič robiť? Aaale dáá! Proste nebuďte ovce!! Ľudia majú obrovskú moc. Len niekto im vymyl mozgy, že jedinec nič sám nezmôže. Proste im za to neplaťte, nekupujte to!! Nekupujte to!! Počkajte si na 75% sale ak to chcete a hotovo. A ak sa im to nebude predávať, to budete vidieť tie fofry. Takže prestaňte sa sťažovať a nedávajte im poslušne svoje prachy za aušus. ako ľudia máte obrovskú moc meniť veci!!!
    • jak se to nebude prodavat, tak se neuspech svede na piraty a prejdou na konzole...a ono presvedcit PC hrace aby nekupovali nejakou hru je jedna vec, ale dokazat tohle s konzolistama, je totalne nerealna predstava, protoze tam se po tunach prodavaji jeste mnohem vetsi shity nez TW
      • Se taky podívej na sebe. Takovým PC blbům jako ty dělat hry, to musí být za trest.
      • TheGGG
        škoda že konzolové exklusivity jsou lepší než většina toho pc odpadu
        • https://www.youtube.com/watch?v=nZk1yJ4_s7A meet the cure...
  • Když si vzpomenu jaké měli řeči, že se opraví Rome II (který se docela opravil) a na další hře si dají záležet! A hle máme tu Attilu a bug vedle bugu. Po posledním DLC hra nejde vůbec spustit (reinstal, appdata nefunguje prostě nic) AI je opětně zabugovaná (kamikaze kapitán, na velké mapě váš spojenec neútočí třeba 100 tahů, katapulty mají 90% přesnost proti pěchotě atd atd ... ) Opravdu CA mě čím dál více sere. Škoda, že se proti tomu nedá nic dělat... hry horší a horší a všem to je fuk. Za chyby se omlouvám, ale jsem dost vytočen ...
    • Attilu jsem nehrál, jako prachy jim dávat za to nebudu. Ale s těma katapultama máš pravdu. V rome II v pozdější fázi hry, kdy má každá AI armáda nějaké ty balisty a katapulty, jsem už ani nechtěl hrávat real time bitvy. Prostě se stávalo, že moji jízdu v plném trysku zasáhla snad každá střela z těch obléhacích zbraní. Těch pitchovin v bitvách je víc, ale tohle mě fakt na*ralo.
    • si hral jinou hru teda :) me to facha paradne, a AI teda utocila ve velkem a jak o zivot...
      • Mě to taky fachalo. Se starým patchem to funguje. Ano AI útočí agresivně, ale s generálem vepředu.
        Pokud mě nevěříš, tak se podívej na fórum. Je toho tam plno ...
        • co me je po forum, me zajima jak to jezdi u me doma,ja to mam dohrane za Juty a Sasanovce a uzil sem si tedy, na neaktivitu si stezovat nemuzu, bitvy byli fajne...to me staci. ale esli ses veteran chybu si najdes asi, ja jsem jen fanousek - casual.
  • Princ.Jablon
    4 hratelný frakce, bez chaosu...ve Warhammer hře!!! To je jako hrát Red Alert bez možnosti hrát za Sověty, ale CA řeklo: "Ho*no, toto bezpráví nemůžeme dopustit a tak jsme tak hodní, že vám dovolíme hrát za "light verzi" chaosu za prachy a lidi jim to budou žrát, teĎ už věřim i v to "blood and gore" DLC, původně jsem si myslel, že bych koupi risknul...po tomhle se můžou jít vys*rath
  • RedEagle
    No vzhladom k tomu že ta hra bude len preskinovany Rome II, mohli aspon zo slušnosti dat to DLC zdarma.
    • no keďže tam má byť mágia a lietajúce jednotky, tak len preskinovaný rome 2 to nebude
      • RedEagle
        Zle som sa vyjadril, bude to preskinovany Rome II z magiou a lietajucimy jednotkamy.
        • souhlas, gameplay vypadal skoro 1:1, kdyby aspoň překopali pohyb jednotek tak aby se pohybovaly jako uzavřené šiky jako ve WFB
  • TheGGG
    Pořád čekám na oznámení Blood and gore, bez něj to nemá cenu. Jinak na tomdle si sega pěkně namaže kapsu. Chaos bude dodávat v samostatných DLCčkách, každý bůh + undivided samostatně, pak jednotlivé rasy a frakce, možná nakonec i DLC pro každý rytířský řád, nebo klan skavenů... To se pojede.
    • Magister_Peditum
      Ještě by mohli zavést cenovou politiku ala Games Workshop, a bude vše dokonáno.
      • Ne to snad ne, nebo z toho vznikne Age of Sigmar. Informovaní vědí o čem se mluví.
      • DekkerDave
        No a protože si GW hodně palčivě hry se svýma copyrightama hlídá a protože z tohohle ucítí těžký výdělky, tak se může klidně stát, že ta cenová politka se stane skutečností.
  • Llour
    Poté, co jsem si předobjednal Roma 2 už mě podruhé nedostanou *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit