Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velice stereotypni hra....
  • docela se tesim, W3 me ve vysledku dost bavil... za povsimnutí ovšem stojí pobuřující fakt, jež je vyobrazen na screenu 2, kde bitcher jede na koni mezi slunečnicemi. Jak každý ví, slunečnice je jedna z květin, jež se vždy stáčí svým hlavním květem ke slunci. Na screenu jsou ovšem květiny rozházené dle libosti, rozdíl v úhlu natočení je až 180 stupnu. To sráží vcítění se do hry na minimum.

    Jinak hlavní zminovany graficky rozdil mezi puv.W3 a timto datadiskem je tráva. Nikoli ta, co si geralt nosí v krabičce, ale ta co roste na zemi. Ta je vylepšená, a tvurci zvazuji nahrazeni puvodni travy ve W3 touto novou z datadisku.
    • Zvažovali ale nakoniec od toho opustili, lebo by mali s tým veľa práce navyše (upraviť predmety v prostredí, natočenie kamier, prepísať niektoré veci, atď.).. ak sa bude dať, tak možno ľudia spravia nejaké módy
      • pokud však mluvíš o implementaci trávy č.2, resp její příp. neimplementaci, dosahuje moje pobouření maxima.. to by znamenalo že nejenže stávající tráva č1 jest naším osudem, ale zároven by to i značilo trestuhodné opomenutí realného natočení slunečnic, jež ve svém důsledku - jak už jsem naznačil výše - znamená citelné snížení vcítění se do hry. Nic mě ze hry nevytrhne více, než špatně natočený slunečnice. V ten okamžik si totiž uvědomím, že nejsem witcher... to je samozřejmě neakceptovatelné ba přímo trestuhodné, obzvláště pokud vezmeme v potaz ostatní reálie zapsané v análech tamního lore
        • Tak to ťa bohužiaľ sklamem, lebo fakt som písal o tej tráve a nie o slnečniciach :)
          • ok, pokusím se přez to přenést, díky za info
      • rikas ze se ty slunečnice fakt řešily? To docela čučím... no dobrá, v tomto případě tedy přihmouřím oko *3* ...odpouštět je lidské avšak hatovat je ještě lidštější, však překonám svoji animální touhu proklínat a raději budu ...zaklínat.
  • Těším se na to jaxviňa a všichni hejtři mi můžou vylízat :D
    a to víte, že tam bude nějaká sex scéna ;-) vy honimíři
  • Femto
    Co tak investovat raději čas do sebe a zkusit si najít nějakou realnou holku. Jako připadá mně docela nechutné, že se tu řeší nějaké sexualní avantýry dvou pixelových, škaredých panáku.
    • holky nebrat, případně pouze na to jedno
    • Však to se nijak nevylučuje, ne?
      • Femto
        Naprosto! Jedinci co mají potřebu se těšit na virtuální sex se shlukem pixelů nejsou duševně buď zdraví nebo dostatečně vyvinutí...
        • Kdo je tady vetsi ubozak vid? Nekdo kdo se ukaji na par pixelech nebo nekdo kdo ma potrebu logovat na internetovy fora a vysvetlovat tem lidem jak to co delaj je spatne.

          Mno ja mam jasno a ty?
  • Chtěl jsem napsat: tak snad se v datadisku (O krvi a víně) dočkáme pořádných Geraltových milostných avantýr. Schválně jestli svede tuissantskou kněžnu.
    • Ale to není skutečná žena, je to jen shluk pixelů.. *1*
      • holky, na který koukáš na kornhubu, jsou taky jen shluk pixelů na monitoru ;)
        • *1* nicméně pochybuju, že by je tam nakreslil nějaký pšonek.
    • Zrzzek
      Ta není jeho typ...
  • "Vědmááák ! Skovejte ženskééé ! Tak snad v krvi. BTW: Vsadím se že ta půvabná zrzka s diadémem je tuissantská kněžna , panovnice tohoto krásného kraje.
    • Krescz
      doufám, že s ní bude prc, doufám, že se všemi na obrázku :D
      • Zcela jistě bude "prc" s Fringillou Vigo... Ostatně něco málo je naznačeno i v původním Zaklínači 3. Jestli svede i vévodkyni - to se neví... Třeba to půjde :)
        a ano podle Witcher Wiki je ta dáma s diadémem opravdu vévodkyně Anna Henrietta Touissantská.
        • Lukyz
          Už je to celkem dlouho co jsem četl ságu, ale neměl kněžnu "pod palcem" Marigold?
          • JezboX
            Pod palcem je slabý slovo *1* spíš pod sebou. Takže na kněžnu si nechte zajít chuť to by Geralt Marigoldovi neudělal.
  • Blue.Shark
    Tak to má být. Pořádná porce zábavy ve stejném stylu, jako hra původní. Prostě datadisk.
  • Osobně bych už raší vyděl Ciberpunk než další rozšíření k zaklínačovi. Hra sice fajn ale neskutečně genericka hlavně co se monster týče
    • Neskutočne genetické monštrá? Áno, však každé RPG má slovanské príšery a monštrá, však? ....
      • No nejspíš si nerozumíme spíš jsem měl na mysli tech 8 velkých příšer které tam jsou na 20x s jinou barvou
        • To tie monštrá musia byť veľké ? To každé RPGčko teraz musí mať obrovské monštrá ako v hrách od From Software? Gothic I alebo II nemajú v podstate žiadne obrovské monštrá a neviem či to niekomu vadilo... a neviem ako ty, ale ja tam vidím obrovský rozdiel, keď už bojujem či proti Leshy monštrám, alebo proti vlkolakom, alebo golemom, alebo proti wyvernám, alebo proti fiendovi, alebo proti baziliškovi, alebo proti pavúkom, alebo proti ekimmare, alebo proti griffinovi, alebo proti gargoyle, alebo proti kyklopovi, alebo proti utopencovi, alebo proti rofiendovi, alebo proti trollovi, atď..

          Už fakt idete ľudia tu na games.cz vytýkať Zaklínačovi každú somarinu? Fakt to vás baví? Zaklínač 3 ma veľmi veľký zoznam príšer, proti ktorým na vyšších obtiažnostiach musíte meniť taktiku pri väčšine z nich.. a napríklad mne chýbali upíry zo Zaklínača 1 a 2 a tak som rád, že Wine & Blood ich ide priniesť späť.. ale ani by ma to nenapadlo vytýkať hre.. ale to je asi každý len rád vtedy, keď môže vytknúť Zaklínačovi 3 všetko možné aj nemožné.. musím povedať, že mi je vás úprimne ľúto, ale keď vás to zase na druhú stranu robím šťastnejším, tak nech sa len páči..
    • Tak ono vycházet z knížek a při tom držet stále nový obsah je těžký, hlavně co se monster týče..
      • To je sice fajn ale když je to tak obrovská hra tak mohli alespoň u různých typu udělat různé pohyby
    • Veskoslav
      Já bych raději Ciberpunk neviděl, kdo ví od čeho by to bylo odvozené. To už raději Cyperpunk.
      • kdybys chytráku aspoň napsal správě čárky do vět, když si tu hraješ na profesora češtiny...
      • Njn i nebo y co na tom záleží
        • Veskoslav
          Možná někomu, kdo nezvládá psát správně? Jackův klub je vedle.
          • No znáš to po X letech začneš věci zapomínat, obzvlášť pokud je aktivně nepoužíváš. Sice bych ti byl například schopny říct složení papíru ale vyjmenovat 12 přídavných látek už jen tak nedám po tech letech.
            • Wow tady někoho fakt baví dávat plusy a minusy *1*
            • Už řadu let ne, sice sem tam napíšu nějaký email ale je to tak málo že se to nedá brát jako aktivně
            • Tilwaen
              Mr.Kloko: Ty aktivně nepoužíváš psanou češtinu?
            • No jak kdo už 8 měsíců jsem na panáky neměl čas ani náladu
            • Veskoslav
              To souhlasím. Ale třeba napsat ti, jakým správným poměrem mít želatinu, džus a vodku, aby jsi udělal želé panáky, to z fleku.
    • Hm až na to že to je na hooodne dlouho než si ho zahrajes
      • Bohužel máš nejspíš pravdu doteď čekám na Deep Down
  • zaklinac je najlepsi rpg. a vy curaci, zaklinac neni o honeni sa furt dokola len za ukolmi ale aj vychutnavat si prostredie a okolie. podobne ako u gtaV
    • ty budeš řádný myslitel...
    • Jo jasne, muzeme si vychutnavat otazniky vsude kolem s bednama plma generickyho trashe. Mno hlavne ze je ve hre asi tak tisicovka ruznych gati, vest, ... pricemz realne sou tam 4 sety.
    • Tak zrovna u gtaV mě bavilo jen 2/3 příběhu a zbytek byl nuda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit