Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Už chybí jenom flash a je tu kompletní trio rio Drizzt, haha, flash. Odvěká parta u Zaklínače 3.
    • flash789
      Co mas vesko, me W3 celkem libil, dobra hra..8.5/10..ja jsme spis v odveke parte když někdo drzkuje na hry od bethesdy..:)
      • Veskoslav
        Nemyslím tebe, je tu ještě jeden;)
    • Na druhé straně to kopmenzuješ ty, GGG a další exoti...
      • Veskoslav
        A další anonymní exotek dorazil. Mimoto většinou nepíšu zcela mimo jako ti tři a nechodím ke každému článku o hře, která je nebaví.
  • takový pěkný roštěnky zase na obrázcích... škoda, že Geralt v posledním dílu tak zfotrovatěl a už o ně skoro nezakopne... (nebo se pletu? zatím mám za sebou jen White Orchard)
    • Jóoooj, teba ešte čakajú prekvapenia v trojke ;-)
  • fallanga
    Sice mám Zaklínače 3 hodně rád, ale Skellige bylo strašně nudné. Pokud bude Toussaint větší, tak také doufám, že bude zaplněn zábavným materiálem. Protože otazníky na Skellige byly peklo. Všude samý potopený poklad, pro který jsem se plavil půl hodiny a pak jsem ho stejně prodal, protože jsem měl lepší věci.
    • Pred pár dňami mali interview v nemeckom Gamestari a tam povedali, že vedia, že tie otázniky okolo Skellige ostrovov nebol najlepší spôsob ako zaplniť priestor a preto v tomto novom datadisku chcú ponúknuť hráčom zábavnejšie a zaujímavejšie aktivity na mape
    • nejzábavnější část té hry byl White Orchard (Bělosad). Pak už to šlo jen dolů a Skellige už jsem hrál jen ze setrvačnosti, protože jsem hru po 80-ti hodinách nechtěl odložit. Na to otazníkové peklo jsem se vykašlal.
      Myslím že se měli vykašlat na open world, a raději udělat třeba 10 lokací o velikosti Bělosadu, z nichž každá by byla unikátní a rozmanitá - tak jako to měla jednička.
      • bělosad je nejlepší protože je to kopírka jedničky, která byla nejlepší
      • A 2dil takový nebyl?já jen že jsem 1 právě že nehral
        • Já ho zkoušel a bavil mě pouze první kapitolu. Koupil jsem to za babku na GOGu "v akci", takže mi není líto peněz.
        • druhý díl byl něco mezi jedničkou a trojkou. Měl míň unikátních lokací a byl mnohem kratší než první díl, zato měl 2 paralelní kampaně. Podle mého byla nejlepší jednička, i když většina to asi vidí jinak.
  • faitheater
    Hlavne, at to neni tak utahane a roztahane, jak puvodni W3... to finale se vleklo jak sopel na rukavu :-(
    Hra dobra, ale je krasnym prikladem toho, ze "mene je nekdy vic".
    • souhlasím. Ta hra se od půlky naprosto zastavila a občas jsem si říkal, že tam je zpátečka...
      • Krescz
        že by super čas na dělání vedlejších úkolů? *3*
        • otazníky a další hledaní stop. Děkuji ani ne :)
  • TheGGG
    vypadá to dobře, ale bez wild huntu už nevím, jak mě to bude bavit...
    • myslíš toho nejvíce generického padoucha z posledních let?
      • TheGGG
        říká nejvíc generický troll za posledních sto let...
        • to bylo slabší. Běž si zapnout CoD :)
          • Tebe by měli zvolit prezidentem naší republiky.
          • TheGGG
            Odpovídám ti během hraní CoD zlato... máš nějakou jinou radu?
          • MidnighT91
            Každej troll vždycky odpoví touhle větou...
            • myslím, že stačí zajít do diskuze k Doomu a pochopíš, i když u tebe si nejsem jist. Ty jsi ten, co začínal na Atari a máš názory desetiletého, že?
  • Hlavně aby nebyl nudný jako Skelige..
  • Veny
    Čekal jsem víc info... zvlášť po tom, co jsem nedávno četl tenhle výčet http://www.express.co.uk/entertainment/gaming/645315/Witcher-3-Blood-And-Wine-Release-Date-Weapons-Map-Size-Secret-Ending-Details-Leaked

    Nevíte, co je na tom pravdy?
    • Nič.. samotný chlapík čo to napísal, neskôr sa priznal, že len napísal veci, ktoré by on chcel vidieť v hre-- to, že niektoré veci čo napísal, idú byť skutočne aj v hre, to nie je nič šokujúce - že nové GWENT karty? Nové brnenia? O čosi vylepšená grafika? Nové príšery? Atď.. to musel predpokladať každý čo sa len na 5 sekúnd zamyslel, že čo by sa mohlo v novom datadisku objaviť
      • Veny
        Áha, no každopádně nový skilly a sloty na ně by rozhodně potěšili stejně jako předělání trofejí.
  • Krescz
    *14* ...jen ať to s grafickým vylepšením moc nepřeženou, ať mi to moje stará mašinka rozjede *15*
  • Zaklínač by hlavně potřeboval někoho, kdo umí psát pořádné příběhy. A ne ve stylu abys našel X, tak předtím najdi A, které ti řekne kde najít B, které ti řekne kde najít C, které ti řekne kde najít D...... W ti řekne kde najít X.
    • Príbeh v Z3 je o hľadaní Geraltovej dcére a niekomu príde čudné, že Geralt sa musí popýtať niekoľkých ľudí, ktorí majú informácie, ktoré mu pomôžu ju nájsť? Fakt? A hlavne, že Zaklínač potrebuje niekoho to vie napísať poriadne príbehy - to čo je za blbosť? Podľa mňa tých ľudí majú a tí ľudia napísali príbeh ku Zaklínačovi 1, Zaklínačovi 2, Zaklínačovi 3 Srdce z kameňa.. tak neviem o čom tu točíš za hlúposti.. slepá nenávisť ľudí tu na Games.cz k Zaklínačovi je známa, ale aspoň tie argumenty by mohli mať zmysel, nie?
      • tak Zaklínač 2 je kopírka Hry o trůny, kde hledáš královraha a jednička je o hledaní ztraceného haraburdí a klasická revenge story. Takže pořád někoho hledáš .) Kdybys aspoň hledal sama sebe :)
        • kopirka GOT...really? to si usudil na zaklade faktu ze sa v oboch dielach nachadza postava s prezyvkou kralovrah? makes sense...
        • Hodně mimo mísu..
        • Počkať, to čo si napísal, to boli akože argumenty? Že Z2 je kopírka HoT ? Aha, asi preto, lebo Jaime Lannister bola prvá postava či už v literatúre, alebo v reálnom svete, ktorá bola nazývaná královrahom? Dobre som to pochopil? Nielen, že situácie Geralta a Jaimeho sú úplne ale úplne odlišné, tak ak hra vychádza zo stredovekého obdobia a príbeh sa točí okolo politiky, tak je samozrejme kopírka HoT, aj keď Zaklínač knižky mali v sebe politiky plno a to ešte pred knihami HoT a že príbeh v Zaklínačovi 1 sa už vtedy točil dosť okolo politky? To bol ten ten tvoj perfektný argument?
          A že jednotka je o hľadaní haraburdia a ževraj revenge story, to ehmm, radšej nejdem ani komentovať, lebo to nemá cenu..
          Ale vidím, že niektorí ľudia tu ti to šerú, tak asi sa ti darí to o čo ti ide.. gratuľujem.. keď už ti nejde o inteligentnú diskusia, tak aspoň urobíš radosť všetkým ľudom na games.cz, ktorí ako ty nenávidia Zaklínača, ale napriek tomu si nájdu čas aby zašli na diskusiu pod článkom o Zaklínačovi (!) a napísali komentár postrácajúci zmysel.. fakt, môžeš byť hrdý na seba
          • neposlintat jsi si klávesnici ty mistr argument? Tvoje myšlenkové pochody, že Geralta považuji za Jaimého jsou skvostné...
            • kubrt774
              Však Ty jseš ale úplně mimo mistře. Už názor, že Zaklínač je kopírka GoT napadá na jednu nohu... To vůbec nemůže dávat smysl. :D
            • No je fakt že v knihách ty politiky bylo až až takový ty nudný pasáže a ta hra je v tom dost podobná nic nic nic najednou akce a zase nic jediný v čem Sapkowski vynika je detailní popis dění.
        • Protože geralt ztratí paměť takže je to o nějakém stálém hledání ale muzes mi dát příklad více her z žánru RPG kde by jsi nic nehledal?
          • Dragon Age 2...
            • V Dragon Age 2 jsem dlouho hledal zábavnou hratelnost. Né a né ji najít.
    • chci vidět jak by si napsal zabavnou hru bez tohole pane scénáristo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit