Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 5 - 8 h herní doby za 15 doláčů není až taková trága, ale ten konec je blbý i kdyby to měl být jen konec 1 epizody:(
    Nechápu, že po té vší práci jim nestálo za to, spastit alespoň comicsový epilog.
    • C-BEAM
      z článku je jasné, že ich od dokončenia hry jednoducho odsekol vydavatel. Ten sa zrejme spoliehal na kickstarter a keď nevyšiel tak si v icebergu niekto nas*al do gatí, zbavil sa vývojárov z interwave a nechal niekoho hru "dokončiť" nalepením obrazovky s textom. Žiaden vývojár ktorý na niečom pracuje by nenechal svoje dielo takto zhovadiť keby k tomu nebol prinútený.
      • Proto jsem nepsal .... " dokončit hru " , ale udělat něco jako krátký comicsový konec, který by jim udělal student UMPRUM za noc, a za to že bude na konci v creditech :)
      • Mas naivni predstavy o vyvojarich ... stejne tak bys moh rict, ze jim prece nikdo nebrani tu gamesku dodelat zadarmo doma ... drtiva vetsina vyvojaru nehne ani prstem, pokud za to nejsou $$$. To neni nic proti nim, chova se tak defakto kazdej normalni clovek.

        Uvedom si totiz, ze je celkem zaadni rozdil mezi tim, kdyz neco delas jako konicka, a pripadne si tim lehce privydelas vs kdyz je to tvoje prace.
        • C-BEAM
          ty si to obávam zase nepochopil *7* keď ich od hry niekto odstrihne nemôžu nič, iba šúpať nohami.
          • jiste jiste ... on si kazdej vyvojar neodnese domu kompletni zdrojaky ... a vse ostatni. Specielne kdyz se dneska naprosto bezne z domova dela.
          • To jako že jim vtrhlo okny dovnitř comando, a přesříhalo nic netušícím vývojářům kabely ?
            Před koncem neůspěšného Kickstarteru muselo být většině jasné, jak to asi skončí, plus to, že málokdo je vyhozen "na hodinu".
            • C-BEAM
              kto hovorí, že sa to stalo hodinu na hodinu ? alebo že vývojarí boli ničnetušiaci ? o čom to píšeš ? na vývoji hry sa po neúspechu s kickstarterom pokračovalo, vývojári boli ale postupne redukovaní až situácia zašla do bodu kedy si vydavatel povedal dosť, nie sú prachy, končíme. Nechal niekoho hru "dokončíť" textíkom a bolo vymalované.
  • 5irp373
    Byl bych opravdu rád, aby v Greenlightu nevybiral Steam hry, ktere jeste vubec neexistujou (a hlavne ty ktere jeste nemaji ani dokonceny KickStarter atd.)...
    Mám ten pocit, že přážná řada her, která se přes Greenlight do Steamu dostane je právě takového typu. A momentálně také vidím trend, že krom toho že hry nejsou hotové... tak je ještě fláknou do Early Access(u).
    A hry, ktere existujou a jsou dodělané, pořád trčí vesměs ve frontě.
  • tak nedodelane, zabugovane, kratke hry jsou dneska bezna věc, a prodavaji se za plnou cenu..cemu se tak všichni divi. A většinou zadnej refund neexistuje, tady aspoň je.
    kazdej nouma chce delat hru ale nemá na to napady ani prostředky, takhle to pak dopada, viva kickstarter,greenlight atd.
    • ještě bych dodal ze nekteri jsou uz chytrejsi a schovavji sve nedodelane hry pod nalepkou Early Acces, samo za plnou cenu, s tim ze to asi za par let dodělají. tam pak uz nejaky refund neprichazi v úvahu vůbec, jen se modlit az budeme mit fousaty deti ze to dokonci.
  • Dneska neni dokoncenych 50% her co se vydavaj pod oznacenima Early access nebo Beta kde uz bezi VIP a kupujete ingame predmety za realny penize. Vetsinou kdyz si nekdo na neco stezuje, tak ho komunita utre s tim ze je to ea nebo beta. Tak ja myslim ze je na case vam uplakankum rict, ze dobre vam tak. Tohle jste si na sebe udelali sami. Kdyby lidi netolerovali tohle sra ck ovy jednani, tak bysme furt meli za nase penize dokonceny hry.
  • Iceberg Interactive... ti mají co dočinění i se Star Drive... Tam třeba taky jednoho krásného dne budou pořádně fungovat zásobovací lodě které jsou alfou a omegou všech balistických zbraní.
  • Prečo potom nevracali peniaze za Mass Effect 3? a za iné uťaté AAA hry za 60 dolárov?? ako je Assassins Creed, Call of Duty, atď atď...tiež uťaté nezmyselné konce
    • Protoze to nevydalo pidistudio, ktery se s nikym soudit nebude. U ME3 bych nevidel problem konec, ale $$$ by meli vracet za celou serii, a to predevsim proto, ze celou serii tvrdili, ze se kazdy tvoje rozhodnuti na tom konci projevi, coz byla cisto cista lez.
    • Robotron3
      Asi blbej konec neplatí, nesmí tam bejt vůbec žádnej konec *3*
  • "Za hrdinkou se zavřely, naprosto nečekaně, dveře a hra vám napsala, že se za vámi zavřely dveře a šlus."

    Ten pocit znám. Tohle se mi teď stalo s Kentucky Route Zero. Dohrál jsem Act 2 a najednou konec hry, uprostřed ničeho, s tím, že časem budou další epizody. Což ale nejspíš byla moje chyba, že jsem si na Steamu nepřečetl magickou větičku "All Five Episodes of Ketucky Route Zero will be automatically available upon their release".
  • Drakens
    Ty vole tak tohle je fakt drzost a v historii her to snad nemá období....nevzpomínám si na něco podobného a to s hrami dělám od 86 ...Nejhorší na tom je že to likviduje tenhle přístup nadějné projekty na kickstarteru a trošinku mě překvapuje že to prošlo steamem...
    • Robotron3
      Já si třeba vzpomínám na Rage, tam byl konec taky z ničeho nic utnutý a najednou nic. A peníze se bohužel nevracely *2*
      • Drakens
        Rage jsem nehrál *pokrčení ramen*

        Myšleno to bylo tak, že aniž by někdo něco řekl tak to takhle vydal jako plnohodnotnou hru...jasně máme tu případy kdy se hra rozdělila na dvě části nebo kdy hra vyšla v uplně strašné podobě jako třeba Alieni, ale tohle to si fakt nevzpomínám.

        A her na kontě mám celkem hodně *3*
      • smejki
        Konec v Rage nijak utnutý není.
        • to je pravda, lebo v Rage žiadny koniec nie je, vlastne ani príbeh....a celé je to nedorobok v podstate...ale takisto ako Dark Matter to je v podstate dobrá hra
        • Robotron3
          Tak tos buď nehrál, nebo hodně povrchně, že sis toho ani nevšim. Každopádně to neni jen muj názor, na nedodělaný konec v Rage už toho bylo napsáno hodně.
      • Od 86? tak to to asi moc nesledujes, podobných pripadu nedodelanych her jsou za poslední dobu desitky (blade of destiny, arma, legends of dawn atd..
  • A priblizna hracia doba? Ked to ma menej ako 5 hodin tak to bol vazne vysmech pre hraca.
    • No to by byla fakt tragédie pro nezávislou hru. Kdežto vysoce nákladové CoD takovou dobu v singlu mít může.
  • Robotron3
    Tak to je smutný. Neměli by si ti prodejci jako gog a steam nejdřív tu hru zahrát, aby věděli, co vlastně budou prodávat? *4*
    • Tohel je snad prace herni pissalku, ne? Varovat hrace pred takovou zlodejinou a ne se jenom nekde rvat chlebickama. Oba tebou jmenovane servery se k cele situaci postavili s profesionalitou, o ktere si muzou pani odbornici na kombo google translate/neogaf nechat jen zdat.
    • mně to hlavně nepřijde jako nějaká závada na hře - dobře, končí to zvostra a pitomě, ale hráli jste třeba teď toho Van Helsinga? na konci se pustí kraťoučký video, který nedává žádnej smysl, a taky se vrátíte do hlavní nabídky... jasně, mohli se obtěžovat taky s videem, ale plácli tam jen wall of text, což je trošku trapný, ale vracet hned peníze? copak někdo našel nějaký konkrétní problémy v samotný hře?
      • C-BEAM
        tiež sa mi to nezdá, hra trvá približne 4,5 hodiny (podla lets play na YT), za cenu 10 euro to nie je najhoršie. Koniec je nehorázne utnutý ale to predsa nezmaže 4-5 hodín hry.
        • Podle me nejde o to, co je obsahem, ale o to, co hra o sobe tvrdi. A pokud byla prodavana s tim, ze ... placnu ... je to minimalne 30 hodin zabavy, ze obsahuje epickej zaverecnej souboj ... tak se neni cemu divit. Dost pochybuju, ze by gog nebo steam poskytoval jakykoli kompenzace, kdyby to nebyl jasny podvod na hrace.
      • Black_Hand
        dam ti priklad. predstav star trek wrath of khan, kdy reliant vleti do mlhoviny a konec filmu. a potom ti reknou, ze si musis pockat na pristi film... aby te pumpli o penize jeste jednou. skryvaji vyslednou cenu zazitku, nejednaji primo. to neni koser.
        • Takže něco jako Pán prstenů? :D
          • A tobe se snad nedostalo informace, ze bude na 3 dily?

            Jinak naprosto totez jsou ovsem vsemozna(placena) DLC ... kdy defakto casto existujou uz v den vydani hry, jen se pak pekne za dalsi a dalsi $$$ uvolnujou a ve finale kompletni gameska vyjde klido na $200 i vic.
          • smejki
            Ne
            "skryvaji vyslednou cenu zazitku"
        • Tak teraz sa vdaka natlaku prida na koniec kratucke video a bude vsetko ok potom? Nechcem obhajovat hru ale nespominam si zeby som videl nejaky skutocne zaujimavy koniec za posledne roky v hrach. Mozno ten z Bioshock infinite bol prinajmenej stylovy ale dalsiu hru by som asi hladal marne.
    • Takovýhle faily se stávají 1-4krát za rok a hrát kvůli tomu přes 2 tisíce her je vážně zbytečný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit