Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    To mi nepřijde jako důvod, proč vracet peníze. Podle všeho ta hra obsah má a není úplně blbý. Takto useknutý konec vážně vypadá hrozně, ale hry především hraji kvůli hře a ne kvůli dosáhnutí konce. V recenzi by to asi za tohle schytala, ale i tak je na hráči, aby se rozhodl, zda nebude spíše preferovat těch několik hodin obsahu nad formou příběhu. Když se to tak vezme, u Gone Home se dá k titulkům dostat v rámci několika (desítky) minut. The Stanley Parable může skončit do jedné minuty.
    • Tak nekteri naivove si jeste porad kupuji hry podle toho, co je u nich napsano. A pokud tam bylo napsano neco, co ve hre ve skutecnosti neni, tak proste neni co resit, naprosto bez ohledu na herni dobu.

      Rozumni lide si totiz stahnou gamesku z warezu, zahrajou a kdyz dospejou k nazoru, ze se pobavili, ze je nikdo neojebava ... tak si ji jdou trebas za rozumny peniz koupit.
      • Robotron3
        Takoví rozumní lidé existují jen ve fantazii nebo pohádkách. Jen id*ot by si šel koupit hru, kterou právě dohrál.
        • Mam za zadama na polici desitky, mozna spis uz nekolik stovek games, ktery nejsou ani rozbaleny, protoze na disku mam jejich cracklou verzi. A koupil jsem si je prave a vyhradne proto, ze sem konstatoval, ze je to dobrej kousek. Pro zajimavost, jednou z nich je trebas gothic 3 ... bez cracku nehratelnej ... hmm .. zajimavy, ze loading s crackem trva desetinu toho, co bez nej ... jinak je to priklad gamesky, kterou nikdo nikdy nespravil, protoze se vydavatel rozesel ve zlym s vyvojari.

          Jinak neikde neni receno, ze si to koupim "kdyz sem prave dohral", koupim si to casem, az to nekde uvidim komplet. Nedavam penize za pulku sekery, nevim proc bych mel davat za pulku hry.
        • Jen id*ot může napsat to, co jsi napsal ve druhé větě. *3*
        • Kinet1c
          tak asi som taky idiot, obcas to tak urobim, pretoze ked hra je tak dobra ze do buducna si ju opet zahram, tak si ju kupim napriek tomu ze som ju uz presiel (priklad. bastion, spec ops the line a ine), kde som najprv skusil, nebol som si isty a pod dohrani som si bol isty, ze to chcem, lebo to je dobre zahrat aj niekedy inokedy do buducna. Chcel som tak urobit aj s MMX, ale nedalo my to tak som to uz kupil v EAccess a paci sa my to teda velmi. (tu som riskoval, lebo ako som cital jedny zboznoju tento novy diel, iny zas ho posielaju kade lahsie) Riskol som kupil som a je to super, uz aby som mohol zahrat komplet hru, to cakanie ma zabija.
  • Já nevím, ale pořád mi to přijde jako lepší konec než ten, který byl u ME 3. *1*
  • Trošku mně to připomnělo konec Sudeki. Herní doba cca kolem 8 - 12 hodin ale TEN KONEC, TEN KONEC ! S přehledem strčí do kapsy i ME3.
    • ja hral Sudeki kolem 30 hodin a konec me prisel celkem ok..neudelal sis ten konec jinde nez ma byt nahodou..tech 8 hodin se mi nezda:)
      • 30 hodin mi přijde moc, hra byla hodně lineární. Maximum tak 20, nicméně ten konec byl prostě příšerný. Celý finální boss fight byl mírně řečeno postavený na hlavu (SPOILER: 4 hlavní postavy se obětují aby zbytek mohl porazit hlavního záporáka, načež člověk ani nemá možnost volby kterého hrdinu si vybrat do finálního souboje). Následovalo kratičké video ve stylu "Good job, game over" a to bylo vše.
  • Ten kickstarter zacina byt dvojsecnou zbranou. Mimo skvelych hier tam niektory slubuje veci ktore v hre nikdy nie su implementovane alebo hra proste nie je dotiahnuta do finalneho konca. Popritom ich cielova suma je prekracovana o peknych par tisic dolarov. To moze byt kvoli neschopnosti vyvojara odhadnut cas a prostriedky nutne pre dokoncenie hry, alebo len cisto z vypocitavosti a zo snahy sa nabalit.
    Steam zase aj vdaka greenlight zacina predavat hry ktore mozno vobec nebudu dokoncene. U kickstarteru to clovek aj berie ale pri steame by to byt nemalo. Sam som kupil 2-3 early access hry a podla updatov sudim, ze to mozno vobec nebude ani dokoncene. Spomenut sa patri napriklad slavne War Z(ktore bolo aj stiahnute na nejaky cas). Tento dark matter az tak cierno nevidim, hoc suhlasim, ze ten koniec je pritiahnuty za vlasy ale ak tie veci co su v popise hra obsahuje tak neviem preco sa az tak ludia buria.
    Nejaka kontrola kvality by sa ale zisla. A pri kickstartery si clovek musi davat velky pozor do coho vobec investuje. Lebo je sanca, ze ani svoje peniaze a ani hru ktoru autor predvadza v kratuckom videu vobec neuvidi.
    • MrSanta
      Nejen z tvého komentu mám pocit, že spousta lidí ne zcela pochopila funkci Kickstarteru a plete si ho se zvláštní formou předobjednávky.
    • Horst_Fuchs
      Ono je vůbec zvláštní co všechno Steam pouští do prodeje jako tzv. early acces.
      Kdysi jsem podpořil slibně vyhlížejícího FPS Interstellar Marines na Kickstarteru, kde to ale nakonec nějak nevyšlo; no a po roce koukám, že je to na Steamu ke koupi jako Early acces. Koupil jsem a...

      zjistil jsem, že z celý tý jejich hry mají hotových jen pár malých prázdných lokací který si můžete projít, pár multiplayerových map a jednu jedinou zbraň. Podle toho jak pomalu obsah přibývá tipuju, že to dokončí nejdřív v létě 2015, pokud vůbec. *7* Zdá se, že si autoři ze Steam early acces udělali jakousi náhražku kickstarteru. *15*
      • To je ale tvůj problém. Já se o tenhle titul také zajímal, hlavně jsme s pár kamarády hledali zase něco nového na coop. Hodně se mi to líbilo a asi bych to i koupil, ale o hře jsem si nejdříve něco zjistil a pročetl fóra a tak jsem se dozvěděl to co ty, že hra vlastně je terpve ve vývoji a dokončení v nedohlednu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit