Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pekný trailer. Som rád, že som s WoW asi ako mnohí skončil v dobe Cata. Teraz sa k WoW vraciam, iba cez takéto rôzne videá. Budem tak sledovať ako sa bude ďalej vyvíjať príbeh, lebo z alternatívnou históriou to je vždy ťažké. Ľahko sa do toho dá zamotať. Čo ma ale zaráža je to, že hráči WoW nejak zleniveli, alebo ako by som to povedal. A vlastne ani nie hráči ale skôr vývojári hry. Pozeral som, že posledný veľký patch vyšiel 10. septembra 2013. To je dosť smutné, platiť si a vlastne skoro rok a nič nové veľké do hry nebolo pridané. Vzhľadom aj na to aká je teraz situácia s ostatnými mmorpg, aj platenými, ktoré sa snažia pridávať čo najčastejšie obsah. To je len môj názor ako ex-hráča WoW.
    • Lenze Blizzard sa snazi vydavat kvalitny obsah (druha vec je, ze nie vzdy sa im to podari, ale aspon cast hracov je vzdy spokojna) a to stoji hlavne cas
      Nie ako ine MMORPG, kde su sice updaty casto, ale nemaju hlavu ani patu
  • Trajler Bomba. Ale k tomu sa mi páči, ako sa Blizz držal WC lore. Hnedý orkovia, Mannorothova krv, Hellstream, Gul Dan. Ps. Ten démon bol Mannoroth nie? Takže aj to, keď v cinematicu vo WC3 zabil HEllscream Mannorotha v Ashnevale kde ho jeho výbuch zabil, tak tu sa to stalo tiež, akurát ho zachránil Garrosh. A ak viete v Outlande v Hellfire Peninsula je tak hore na západe veľká kostra démona. Neni to jeho? :O :O
    • Neni. Lebka Mannorotha byla vystavena v Orgrimmaru a misto jeho smrti ve WoW je v Ashenvale Forrest, jmenuje se Demons Fall.
    • Tá kostra tam má patriť inému pit lordovi. Volá sa Aggonar, podľa neho sa volá aj tá oblasť.
      http://wowpedia.org/Aggonar
  • Jakože už pár let WoWko nehraju (už u Cataclysmu jsem se nudil), tak se mi celkem trailer líbí....jo není to kulervoucí, ale účel to plní...furt lepší než pandí trailer "lets be friends all together" :D
    • MoP ma vobec nebavilo a podla mna sa to ani nehodilo do "WoW feelingu"
      Cataclysm bol iba menej zly, ale nie dobry :)
      Myslim ze WoD bude fajn
  • Video celkem ušlo i když i na poměry Blizzardu je to čím dál horší méně honosnější, co mě ale zaráží je, že od dob Wotlk je tohle již 86 datadisk v řadě, kde prim opět hraje smradlavá hrouda, alíci jsou pro wowko jen jako přítěž.

    Ale co nejdůležitější je, že za ta léta si závisláci, které si Blizzard dobře vychoval mohou šlehnout další dávky v podobě xyz datadisku, který je opět nejlepší ze všech, tak jako všechny předchozí byly vždy nejlepší i když každý víme své.

    No když se tak nato koukám ,jsem rád, že tuhle přebujelou slátaninu již dávno nehraji, protože je to pořád dokola totéž, jen se jinak nabarvily kulisy, což ale závisláci potřebují, tak šup šup rychle před-bjednávejte 13lis. se kvapem blíží ... lol
  • Trailer ubohoucky, kdyz to srovnam s tim uplne prvnim trailerem na WoWko, tak je to tak silne a brutalne znat jak se Blizzard vycucal do dna, ze to jednoho az muze bolet :)
  • No na Blizz sem čekal něco krapet lepšího. Moc mne to nenadchlo.
  • na prvnim obrazku z warcraft filmu je nejspise stavba dark portalu a na konci traileru na draenor taky. zajimalo by me zda to ma nejakou souvislost :-)
    • To z filmu je len Art. A moc nemyslím, že by to malo mať súvislosť, keďže sa to odohráva myslím podľa Warcraftu a knihy Príliv temnoty, kde sa nevyskytujú zmeny z Warlords of Dreanor
  • Garbage...
  • No dobre... objednano!
    Taky sem to hral mnoho let uz od vanilly a s prestavkama to hraju i dnes.
    Samozrejme par let uz zadne raidy. Jen relaxuju s novou postavou ve starem svete a chodim tankovat petky a vzpominam, jake to byly krasne zacatky.
  • nadhera

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit