Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naposledy mě na greenu zaujala hra Evoland, kde si formou hry projdete celou historií gamingu. Tady můžete vyzkoušet takový malý online demo.
  • Promiňte že je to mimo téma ale viděli jste zprávy na novinkách ? :D Zas dobře pobavili ty redktoři jsou asi celkem dobře vypatlaní :D
    "Sedmnáctiletý řidič noc před neštěstím ujížděl policistům v počítačové hře"
  • Viktor_H
    " Ne, nejsem masochista, naopak." - Ne, jsi masochista! *1* Tenhle paskvil zní jako nejhorší noční můra za poslední pětiletku...
    • smejki
      Zatímco s hra lopotila sama se sebou, já jel někde bokem v idlu *1*
  • Hlasujte pro tohle : česká tower-defense s husity, vypadá slibně
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=129152046
    • Hotovo a maj u me velky plus za napichnuty deti a song :)
    • Já si všiml, že Dan Vávra psal na twitteru o nějakých důležitých schůzkách. Takže to bylo kvůli Greenlightu... *1*
  • maros.goc
    tak ma napadá otázka, či vzišlo z Greenlightu doteraz niečo dobré ...
    • Project Zomboid není tak špatný (Zkoušel jsem pouze očesané demo na hlavních stránkách hry, ale i tak to bylo celkem dobré). *3*
      • Black_Hand
        z toho jsem videl video. ta hra si podle me zaslouzi vetsi propagaci. snazi se byt o dost vic, nez jen cisty survival z hlediska gameplaye, jde taky o ostatni lidi. coz je super.
        • Tvůrci do hry chystají i cosi jako multiplayer. Tuším, že pravděpodobně pouze v podobě coopu, což je IMHO dobře.
          Každopádně přemýšlím o koupi, když už to s Towns není tak horké, mohl bych se vyřádit tu (vím, jedná se koncepčně naprosto o něco jiného, ale co).
          • GlaDOS
            Project Zomboid si kup. Není zase tak drahý a už teď nabízí na svoji cenu slušnou hratelnost. Navíc to docela razantně vylepšují. Nové nasvětlení, nový systém animací, streamování mapy, nový systém řízení NPC, pěstování rostlin,... Bude toho víc, ale já vždycky počkám delší čas a pak jen koukám, jak to vypadá čím dál tím víc lépe.
    • Hele je fakt, že z té hromady pokusů o hry se těžko vybírá, mě osobně však pár kousků zaujalo jednoznačně Kentucky route zero a waking mars. Ale teď hra, která mě natolik zaujala, že jsem pro ni hlasoval http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=92921128. Dobrý dabing, grafika, nápad.
    • Pethulla
      tak třeba Euro Truck Simulator 2
    • Shania
      urcite, ted naposled naprikald vylepsena verze kingdom rush, coz je s prehledem nejlepsti tower defense na trhu.
      • Vitekb
        Proč je to na Greenlightu, hrál jsem to zdarma už asi před rokem?
        Je to fakt dobrý, ale myslím, že třeba Defender's Quest nebo Defense Grid jsou lepší.
      • maros.goc
        tak to nepoznám ...asi preto, že nehrávam také hry :)...ale vážne napr. prvá hra čo vyšla z Greenlightu McPixel ...wtf?!
        • Black_Hand
          eurotruck simulator 2, mcpixel, primordia, kentucky route zero, waking mars, miasmata, giana sisters, air buccaneers...jen pro priklad :).
        • Menttor
          McPixel je naprostá paráda... *3*
        • McPixel je výborná hra, velice vtipná.
        • Shania
          nez to vyjde na Steamu, tak tady je puvodni verze zadarmo http://armorgames.com/play/12141/kingdom-rush
      • ucho
        tower defense hry miluju a většinu jsem hrál, ale kingdom rush mě od samotného začátku nebaví :/ (tím nechci říct, že je to špatná hra...)
        • A co tím tedy chceš říct? ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit